Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 лютого, 2016


Шелдон Нідл - 16 лютого, 2016

5 Lamat, 1 Zac, 12 Manik

Dratzo! Грандіозна операція по доставці необхідних фондів продовжує рухатися вперед. Маленький опір від кабали змусив Світло підтримувати вищу ступінь безпеки, ніж зазвичай. Ми добре обізнані про те, на що все ще здатна темрява. В кращому разі ця загроза малозрозуміла. Проте, Світло хоче оточити ці постачання секретністю, яка набагато більша ніж зазвичай потрібно. Незважаючи на ці заходи, ми упевнені, що ці фонди мають поширюватися успішно до усіх запланованих груп. Програма процвітання також підкоряється строгим протоколам, які також прагнуть уповільнити ті сплановані постачання. Незважаючи на ці додаткові заходи усе фінансування буде доставлено і приведе до нового управління. Це важливо для нас, оскільки ці нові уряди мають не лише покінчити з вашим борговим рабством, але це дозволить їм також завершити довге приховування НЛО. Це позитивний знак, який дозволить нам остаточно встановити безпосередній контакт з вами. Отже, все вищезгадане – це справді дуже цікаві часи!

Раптовий занепад цієї древньої кабали – те, що дійсно відбувається. Цій злорадній олігархії треба стертися з історії, і таким чином ви будете звільнені від безперервного боргового рабства. Цей процес почався серйозно в останньому десятилітті. Нова фінансова система народилася в подібних до казино залишках колишньої глобальної банківської системи. Ті, хто настійно намірився створити нову систему бачив непомірність старої, як засоби, щоб видалити цю стару, жадібну систему. Підйом націй в Китаї, Росії і Південній Африці проклало шлях для засобів, щоб повалити тиранію західних банків і їх близьких друзів, західних транснаціональних корпорацій. Отже, почала з'являтися нова, більш справедлива і прозора система. Вона почало набувати форми з успішною "війною" проти декретованого долара Федерального Резервного Банку. Переміщення економічної потужності в Китай і до його союзників (подібних до BRICS) змогло завершити цей процес за останні декілька років. Результат – нова система, яка робить можливим поширення багатьох програм процвітання.

Цей приплив грошей дозволить націям цього світу відновити давно проігноровані системи, водопостачання, каналізаційні і транспортні системи. Крім того, це дозволить націям цього глобусу покінчити з бідністю і хворобами. Народжується нова всесвітня медична система, яка використовує як нові, так і традиційні методи. Життєво важливо, що людство витягує себе з депресії нездоров'я і шукає засоби, щоб вилікувати і запобігти хворобам. Оскільки це відбувається, то істотно, що розвивається і заохочується сучасна і ефективна учбова система. Отже, медицина і освіта можуть стати засобами, щоб краще зрозуміти багатство нового знання, яке стає доступним, оскільки піднімається свідомість людства. Цей процес триває і є частиною плану Небес прокласти шлях до повної свідомості. Щоб ця складна дія досягла успіху, залучаються Вознесені Майстри і Агартанці. Ви на грані спостереження багатьох чудес, які відбуваються.

Дуже давно учені Атлантиди і священицькі класи перевели вас в непридатну позицію. Ви багато витерпіли і вам треба повністю охопити, як це впливає на вас, навіть сьогодні. Наші наставники мають намір дослідити це з вами і пояснити, що це справді означає для вас. Є довга історія, яку вам треба зрозуміти і вам треба пробачити тих, хто привів вас у ваше поточне скрутне становище. Це пробачення важливе, оскільки воно може допомогти вам легко перемістити послідовності генів, які сильно вас обмежують. Як тільки вони будуть повністю очищені, то потім ви зможете отримати кращу картину того, звідки ви прийшли і куди ви зараз йдете. Це одне із багатьох очищень, які потрібні, щоб ви прийняли те, що зараз відбувається у вашому світі. Ці вправи можуть дозволити вам підготувати себе для відновлення статусу фізичних ангелів. Ми старанно працюємо, щоб підготувати програми і таким чином наші наставники зможуть допомогти підготувати вас до грандіозного перетворення, яке чекає вас. При виконанні цього, ви маєте возз'єднатися з вашими духовними і космічними сім'ями!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Те, що відбувається на Гайї – дійсно диво. Цей світ довго доглядали ті, кому бракувало очевидної здатності добитися цього! Небеса забезпечили новий набір дивовижних союзників, які дуже хочуть надати вам спеціальну підтримку, щоб досягти ваших цілей. Падіння темних олігархів дало вам можливість просуватися вперед і досягати ваших мрій і побажань. Цей набір благословенних можливостей – тільки початок того, що припасене для вас. Ви відходите від існування особи, яка відчуває недолік ресурсів і нахабства, щоб досягти успіху. Ця реальність швидко переміщається загалом і у цілому. Знайте це і користуйтеся своїми новими благословеннями, щоб рухатися вперед і допомагати один одному у ваших пошуках. В цей новий час ви стаєте позитивним провидцем і отже здатним зробити істинні чудеса! Ця нова реальність дійсно наповнена вашими благословеннями.

Ми вражені тим, що ви зробили, що дозволило усьому цьому статися. Ваші здібності демонструються щодня. Ваше позитивне бачення дуже допомогло тримати більшість з помст темряви на належній відстані. Ми благословляємо вас і щодня просимо Небеса від вашого імені. Ваше вірне позитивне відношення також допомагає Небесам, як і кожен працюючий зараз, щоб досягти дивовижної нової реальності. Коли вона буде остаточно досягнута, привітайте себе, оскільки ваше бачення зробило це, щоб усе відбулося так швидко. Ми дякуємо вам за запрошення Небес доставити вам божественну милість, на яку ви заслуговуєте. Наближається час посту, щоб ви прийняли доставку ресурсів, які вам потрібні, щоб здійснювати вашу дивовижну місію. Ми незабаром чекаємо на вас, щоб зануритися захоплено в один з ваших численних проектів! Вони мають позначити начала нової реальності.

Цей час є часом, коли ми, Майстри, зможемо вільно інструктувати вас про вашу істинну історію і про вашу подоріж із Атлантиди. Багато хто з вас буде частково шокований цією історією. Усе, що сталося було результатом спеціального набору маніпуляцій Ануннаків і їх глобальних фаворитів. Цей спеціальний час має благословенно звільнити вас від цього, і дозволити вам почати розуміти важливість кожного кроку в цьому довгому і складному процесі. Ви будете звільнені і вивчите, як ви опинилися тут. Більшість з вас – деяка форма зоряного посіву, який зробив дивну на століття розтягнуту подоріж. Вважайте цю історію як предтечу того, що ви маєте скоро зробити. Ви маєте кувати нову історію і остаточно досягти цілей, які були спочатку встановлені, коли ви прибули на Гайя. Ми благословляємо вас і знаємо, що ця поїздка має священне завершення!

Сьогодні, ми продовжили нашу історію того, що відбувається навколо цієї блискучої кулі. Займіть цей час, щоб повторити те, що ви знаєте і підготуватися до того, що станеться незабаром. Попереду вас – славне майбутнє! Будьте готові до того, що зараз станеться і знайте, що відбудуться ряд чудес! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge