Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 9 лютого, 2016


Шелдон Нідл - 9 лютого, 2016

2 Chicchan, 18 Yax, 12 Manik

Selamat Jalwa! Ми отримали сприятливі звістки! Процес доставки продовжує рухатися вперед. Як завжди, цей процес став фактично складнішим із-за того, що темна кабала повністю реалізовує те, що зараз відбувається по всьому глобусу. Сили Світла використовують критичне становище, створене діями його союзників і партнерів, щоб відсторонити цю кабалу від влади. Дуже давно, коли їх майстри Ануннаки були повелителями цього зовнішнього світу, такі дії, які ми тепер відновлюємо, були, звичайно, неможливими. Ці темні олігархи не розраховували на те, що зроблять ряд сумних помилок. Вони на грані великого падіння, яке надасть вам новий час наповнений свободою, процвітанням і зростаючою відповідальністю, щоб підтримувати цю славну систему. Ця дія забрала більше часу, ніж спочатку очікувалося. Це відбулося завдяки зокрема здібностям цих блукаючих дияволів, що залишилися. Їх майбутнє руйнування призведе до остаточного закінчення ширми, яка утримувала нас від взаємодії в масштабі, якого ми спочатку бажали. Вони використовували цю ширму, щоб створити секретне управління, яке майже завдало поразки намірам Бога.

Цю владу нам довелося спочатку таємно подолати для того, щоб здійснювати священні декрети Бога. Це було найбільш важким завданням, оскільки ми були не в змозі використовувати ряд стратегій, які ми змогли використати в багатьох попередніх світових сценаріях проти темряви. Цей час був часом, коли більшість вас повністю не розуміла, чому ми були тут і чому ми прийшли в такій великій кількості. Тому, нам потрібно було адоптувати ряд процесів через наших зв'язківців, щоб схилити на свій бік тих, хто довго опонував тактиці темряви. Багато секретних організацій охоронялися вашими Вознесеними Майстрами, які здебільшого проживали у Внутрішній Землі в королівстві Агарта. Агартанці відверто використовували їх широкий вплив, який дозволяв нам здобути довіру. Це було життєво важливо в переміщенні нас в позицію, в якій ми знаходимося сьогодні. Ми дякуємо тим зі Світла, хто надавав нам можливість прибути сюди і встановити програми, які зараз ведуть вас до грандіозної перемоги. Незабаром, ми маємо намір представити себе вам, а потім пояснити, як ви маєте стати повністю свідомими.

Зараз відбувається процес, який трансформує те, як діє ця реальність. Дуже давно, цей вік став власністю дуже самовпевненої групи фаворитів, яка охоче відмовилася слухатися побажань їх колишніх повелителів. Ця земна група спочатку змогла переробити план дії їх майстрів перед тим, як цей план повернувся назад тільки десятиліття тому. В даний час, ви спостерігаєте, як завдано поразки усесвітнім схемам цієї ненормальної олігархії. Протягом цього часу, сили Світла підтримували видимість, що у цього королівства не було трансформаційного періоду. Цей камуфляж був необхідний. Було вирішено закінчити перехід так, щоб це дозволило багатьом уникнути шоку від того, що відбувається. Це дозволить поступово інформувати багатьох вас стосовно радикального переходу, який тепер охоплює це королівство. Це нове королівство має бути цілком відмінним від того, що ви раніше випробували. Тому, ваша зростаюча свідомість створює нову реальність і дозволить вам жити у віці, вільному від утиску кабали і брехні.

Коли нове управління прийде до влади, то старі методи втратять підтримку. Олігархія переконалася, що її дійсні майстри, великі банки і великі мультинаціональні банки, завжди мали перевагу над людьми. Це підтримувалося законами, які щорічно дозволяли їх близьким друзям збирати все більші і більші доходи і нападати на тих, хто бажав змінити саме це надзвичайно нелегальне правило. Вони постійно винаходили історії про те, чому цьому управлінню перешкоджало безвихідне положення, і великі ступені заборгованості і "помилкові витрати." Нове управління відмінить цю божевільну гру і звільнить вас від цих підступних лялькарів. Воно покарає цих брехливих олігархів і заарештує всіх тих, хто обдурював і маніпулював вами. В цей новий час також буде введена нова фінансова система, будуть виявлені численні ізольовані винаходи і остаточно закінчиться довге приховування НЛО. Потім, ви будете справді вільними і значно просунетеся по славному шляху до повної свідомості! Це дозволить нам приземлитися і розпочати роботу наставників.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Наші партнери знаходяться зараз в кінцевих стадіях дуже складної операції доставки. Число спеціальних установ, що співробітничають з цим процесом, ускладнило цю процедуру. Ми тільки обізнані, як енергійно темрява намагається саботувати цей рух фондів через континенти і океани. Не дивлячись на їх і інші труднощі, ця операція поки що змогла завершити свої призначені завдання. В наступні тижні, ми чекаємо, що будемо здатні закінчити все це і досягти успіху в призначенні нового управління. Ми благословенно дякуємо Господу і його багатьом помічникам, які люб'язно підтримали ці зусилля. Ми також дякуємо кожному з вас. Ви зберігали загальну позитивність, яка дуже допомагає цьому божественному зусиллю. Ми встановлюємо новий освічений шлях виконання речей, який буде структурою для вашої нової дійсності!

Ви можете аплодувати цьому позитивному зусиллю. Темрява і її олігархічні фаворити послали на неминучу загибель багатьох уздовж і впоперек цього глобуса. Проте, цей океан негативності серйозно не ослабив ваші бачення або енергію. Ця прекрасна дія – благословенний знак, ким ви дійсно є. Ваш зростаючий рівень свідомості діловито обмежує темряву і забезпечує доказ, чому незабаром має бути маніфестована ця нова ера. Кожен з вас демонструє, як ця зростаюча свідомість остаточно визначає долю темних сил і їх фаворитів. Декілька десятиліть тому це божественне зусилля розцінювалося б, як неможливе. Зараз, це очевидно і стає підводною течією, яка приводить Світло до найдивовижнішого тріумфу! Все це – справді чудовий набір подій.

Ваше майбутнє – буде майбутнім, в якому ви маєте досягти славних цілей і повернути цю сонячну систему і галактику Світлу. Наближається час для деяких дійсно чудотворних подій! Вони дозволять нам остаточно вільно з'явитися серед вас. Потім, ви побачите, що всі ці грандіозні події відбуваються не тільки для того, щоб принести вам свободу, але і знову відкрити ваше дійсне минуле і ваші походження із багатьох світів, які створили наші космічні сімейства. У цьому новому знанні, ви можете побачити, чому ви знаходитеся тут і займаєтеся вашими божественними обов'язками. Разом, ми маємо викувати найдивовижнішу нову зоряну націю і охоче прийняти безліч нових обов’язків. У цьому будуть ваші грандіозні перетворення і великий тріумф всюди у Небесах! Ви дійсно благословенні і готові для самого священного набору обов'язків.

Сьогодні, ми продовжували пояснювати, як перетворюється теперішня реальність і готується до нового королівства. Наші небесні і космічні сімейства наближаються до їх звитяжного грандіозного фіналу. Це дуже змінить цю реальність. Залишайтеся позитивними і повністю готовими до великих радощів, які зараз дуже близько до прояву. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites