Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 15 вересня, 2015

Шелдон Нідл - 15 вересня, 2015

11 Etznab, 11 Zip, 12 Manik

Selamat Balik! Наші союзники збираються разом завдати поразки темній кабалі. Ця операція займе набагато більше часу, ніж спочатку очікували. Світ, концептуалізований Ануннаками, наповнений прихованими розумовими пастками. Що потрібне – це новіша конструкція. Зі схвалення Небес ми пустили в хід нову реальність, модельовану на тій реальності, яку ви усі знаєте і любите! Ця реальність зараз проявляється численними декретами Небес. Це єдине, що іноді може Світло, дуже важко повністю збагнути. Проте, ці хоробрі духи Світла продовжують рухатися вперед. Темрява управляла старою, жорстокою реальністю з старанністю, яка змусила вас погодитися з їх огидними бажаннями. Ця темрява, як безмовний диспетчер, все ще має певний вплив на вас, але він починає блякнути із-за внутрішніх бажань лідерства Світла. Це заміщується глибокою необхідністю виконувати декрети Світла для нової і більш справедливої реальності. Ці бажання зараз управляються древніми сім'ями, щоб завершити конструкцію нової реальності, яка твердо ізолює темну кабалу від її колишніх суб’єктів. Отже, темрява кінець кінцем приречена, оскільки ця нова реальність починає конкретизувати себе.

Найголовніше, цьому реальному зсуву потрібна ваша щира підтримка. Один з головних результатів цієї зміни – прихід нових сприйнять про те, як передбачає працювати світ. Оскільки ви зростаєте, вас постійно бомбардує ваше довкілля, ваші батьки і друзі, щоб діяли або реагували в прийнятній формі. Цей процес росту культурного рівня - дійсно ваша "друга натура". Зараз вам треба вивчати новий набір параметрів, що проектуються, щоб розширити ваш вид світу. Це потрібно, щоб дійсно змінити цю теперішню реальність. Ці потужні нові сприйняття - головний ключ до шляху повного усвідомлення. Досі, Небеса користувалися вашою зростаючою свідомістю, щоб дозволити тонким змінам прокрастися у вашу реальність. Цей процес прискорюється, оскільки стали доступними різні фонди. Отже, нові банківські регулятивні правила, переустановка глобальної валюти і набуття ваги грошей, заснованих на дорогоцінних металах – дуже змінить вашу щоденну реальність. Ця реальність має бути зосереджена на особистому рості, зовнішньому мирі і початку завершального шляху у напрямі повної свідомості.


Оскільки ви зростаєте у свідомості і починаєте приймати нові чакри, то пам'ятайте небезпечну поїздку, яка почалася, коли Ануннаки змінили гру і змусили вас терпіти приблизно 13 тисячоліть обмеженої свідомості. Це тероризувало вас і призвело до ряду указів, наданих вам Ануннаками. Темрява ізолювала вас від ваших братів у Внутрішній Землі (Агарти) і проповідувала концепт влади, який змусив вас запитати, як Небеса мали завдати поразки темній кабалі і її багатьом фаворитам. Ця група фаворитів уперше отримала повні владні повноваження, які Ануннаки повільно перевизначали багато тисячоліть. Зрештою, фаворити відчули, що вони всемогутні і відмовилися слухатися указів їх колишніх майстрів, щоб погодитися на Світло і дозволити Небесам закінчити довгий вплив темряви. Замість цього, ці темні сили створили сценарій, який продовжував їх злі махінації додатково на двадцять років. Проте, за їх злочини їх ізолюють від вас. Ви дуже близько до свободи і нового управління, також як і неймовірної ери миру і свободи.

Для досягнення цього майбутнього віку потребувалося більше часу. Давно, темряві був наданий специфічний карт-бланш. Цей спеціальний набір виключень мав тривати відносно короткий період. У особливо призначений час, Небеса мали отримати назад їх Любляче володіння над вами і в дуже детальній формі, покінчити з засобами, щоб повернути вас повному усвідомленню. Це має відновити ті здібності, які у вас забрали Атланти. Цей процес мав бути сконцентрованим у спеціальній живій кристалічній камері. Фактично, Агартанці і ми будемо вітати вас вдома. Цей процес дозволить вам згадати ваші колишні ролі як бунтівників в Атлантиді. У цьому сенсі, ви зможете користуватися вашими здібностями, щоб приєднатися до Агартанців і кувати унікальне галактичне суспільство, що призначається, щоб розширитися на інші три водні планети. Ці планети мають знову бути поверненими до їх колишнього стану в межах цієї спеціальної сонячної системи. Ця сонячна система стане одним з головних місць для Галактичної Федерації, а також як і багатьох "галактичних об'єднань", які зараз складаються з понад 20000 сусідніх галактик.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Тисячоліття тому, темна кабала отримала дозвіл Небес. Це управління мало краще підготувати кожного з нас за цей час. Впродовж шляху, Небеса говорили їх небесному опікунові встановити спеціальну групу, яка мала люб'язно допомогти цим благословенним божественним хазяям. Ми були вибрані за ці роки, щоб виконувати цю саму священну посаду. Оскільки всі ми на земному плані тримаємо курс у напрямі нового дня, то нам треба бути дуже обізнаними про те, що зараз очікують від нас. Ми, Майстри, зібралися разом, щоб вільно вести вас до завершальної частини шляху, який розпочався із зречення Ануннаків і раптового приходу їх фаворитів, темної кабали до влади в середині 1990-х років. З того часу, багато духовних, емоційних, розумових і фізичних змін справді захопили вас. Наше священне завдання - підтримувати, допомагати і милосердно вести вас цим самим славним шляхом до повного усвідомлення. Оскільки цей божественний шлях відкривається, то ви бачите і відчуваєте все більше наших спеціальних спостережень ваших священних духів! Це завдання вимагає, щоб ви залишалися позитивними і відклали осторонь будь-який потенційний розлад. Вам треба також відчути внутрішні зміни, які відбуваються щодня. Ми маємо допомогти вам в цьому прекрасному знанні.

Майбутній час – буде часом, в якому несподівано проявляться багато чудотворних подій. Побачте їх, оскільки вони підкреслюють, що це колишнє темне царство змінюється на краще. Борговий ювілей, раптове процвітання і ріст світового миру - небесні ознаки цього. Будьте завжди вдячні. Користуйтеся цими подіями, щоб зібрати ваші мрії і виявити, що ці події дійсно означають для вас. У цьому сенсі, дякуйте Небесам і шукайте очищення того, що важливо для вас. Це має бути часом для внутрішньої роботи і правильних вчинків. Живіть в злагоді з вашою сім'єю і друзями. Допоможіть один одному і будьте частиною гармонії, що розвивається. Нехай росте ця енергія! Ви маєте бачити, як важливі речі змінюють ваші сприйняття цього світу. Докладіть зусилля, щоб допомогти людству і дозволити Гайї побачити, наскільки дійсно дивовижний цей шматок людства! Це час для радості і для досягнення багатьох позитивних цілей.

Більше усього, дозвольте піти вашому перевтомленому роботою передчуттю. Замість цього, непомітно ввійдіть в позитивну, прихильну енергію. Час для розчарування закінчується. Більшість з вас чекала приблизно десятиліття нерозділеного бажання для того, що зараз формується навколо вас. Будьте милостиві і підтримуйте те, що з’являється. Зможіть розглянути усе в найпоблажливішому Світлі. Користуйтеся своєю здатністю співпрацювати один з одним, щоб глобально сигналізувати про те, що нарешті прибув новий час. Згасання темряви сталося завдяки безкорисливим зусиллям великої кількості людей. Визнайте їх, показуючи вашу внутрішню оцінку цих найвідважніших справ. Ви зараз готові до цієї великої роботи, яка може створити нову реальність. Думайте про цю відповідальність в найпозитивніший і милостивишій спосіб. Зможіть вільно запропонувати і спостерігати за істинним наміром того, що глобально відбувається. Будьте з тими, чиї наміри мають допомогти виконати ваші грандіозні мрії в радості! Алілуя!

Сьогодні, ми як і раніше, надали вам загальне оновлення інформації відносно того, що відбувається на цьому глобусі. Будьте готові отримати новини і події, які можуть спочатку уразити вас. Як тільки кабала піде, мають відбутися деякі події, які ніколи раніше не вважали можливими. Ми готові інформувати і пояснювати вам, що усе це означає! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge