Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 8 вересня, 2015

Шелдон Нідл - 8 вересня, 2015

4 Batz, 4 Zip, 12 Manik

Selamat Jarin! Повільно світ продовжує змінюватися. Це перетворення призначається, щоб видалити останні сліди темної кабали з вашого життя. Впродовж цього тисячоліття, темрява досягла кульмінації з приходом 9/11 і відтоді дуже повільно в’яне. Наші союзники мужньо протистоять цьому підлому слизу і змушують його відступати. Ми дуже вдячні за їх присвячення справі свободи і за їх старанність законним чином створити засоби для нашого об'єднаного успіху. Древні сім'ї також схвалюють їх могутні зусилля. Були підписані ряд договорів, які потім використані нашими хоробрими партнерами, щоб штовхнути цих огидних лиходіїв назад у забуття, яке вони дійсно заслуговують! Ці невдоволені люди нелогічно вилучили велику кількість дорогоцінних металів, щоб відвернути нас і присвятили свої стратегії так чи інакше запуску деякого виду глобального конфлікту. До того ж, можна згадати, як вони розраховували на серії нелегальної фінансової діяльності, щоб так чи інакше обійти наші зусилля. Усі ці нікчемні махінації привели нас до самого краю успіху. Їх безперервні невдачі - причина їх неминучої кончини.

Ваш світ швидко перетворюється. Минуле десятиліття – це десятиліття в якому Небеса і його багато медичних помічників прийшли здалеку, щоб допомогти вам в новій реальності. Поки відбувається це перетворення, Гайя також готується до масивних змін свого зовнішнього царства. Спочатку, Гайя мала три головні континенти вище рівня океанів. Кожен був королем одного з її океанів. Континент Му – в Тихому океані, Атлантида – в Атлантичному і Велика Шрі-Ланка у Індійському океані. Усі три континенти затонули на початку минулого великого Земного року, близько 13 тисячоліть тому. Ці великі трагедії - прихована пам'ять. Вони мають бути знайдені в легендах і міфах, як цяточка вашої історії. Кожна – велика думка, яку кожен у вашому світі пам'ятає. Ті, хто зараз вивчає світові океани звертають увагу не тільки на залишки, які піднімають. Багато хто може сказати, що повторна поява цих древніх земель не за горами. Оскільки ми вивчаємо вашу історію і отримуємо звіти від агартанців, то здається, що цей набір подій – велика частина того, що тепер планує Гайя.

Ми прагнемо подивитися на цей повний процес виходячи з того, коли можливе наше приземлення. Нині, формується ряд подій, які обіцяють можливості, які можуть допомогти нам визначити можливу дату цієї події. Спершу, вам треба бути в позиції, де ваше підвищення свідомості може дозволити вам сприйняти наше прибуття. Звичайно, цей сценарій зв'язаний з формальним проголошенням нового управління, особливо для США. Сучасний де-факто режим виступає проти нашого прибуття і закінчення довгих десятиліть приховування НЛО. Майбутній крах цього нелегального режиму може дозволити остаточно проявитися ряду великих істин. Це правда, що ми доброзичливі, ми реальні, і ми маємо намір допомогти вам повернутися до повної свідомості. Поки міра цієї ворожості не буде видалена, теперішній статус не може змінюватися. Ми зробили серії договорів з нашими Земними союзниками, які розуміють ці істини і щиро бажають ввести нову і дуже гуманітарну реальність. Ці, орієнтовані на Світло Істоти мають багатство і ресурси, щоб прекрасно переробити ваш зовнішній світ. Ця теперішня мрія дуже близька, щоб стати реальністю!

Як ви бачите, Небеса і її союзники діловито готують цю реальність для масивної зміни. Щодня, ми контролюємо, як змінюється ваша прекрасна блакитна куля. Ви спостерігаєте, як природа реагує на жахливі плани темряви, ви також бачите, що багато хто у вашому світі створює план розбити темряву і виправити те, чим це бажає завершитися. Мається на увазі, щоб ваше майбутнє буде тим, в якому це царство швидко пройде від його теперішньої нездорової форми до зовсім іншої. Це царство, в якому де-факто піде у відставку уряд США і буде оголошена NESARA. Ми проводимо переговори з багатьма, хто працює у напрямі цього найблагороднішого кінця. Усі ці розмови виснажливі, але мають одну основну мету. Це, як разом ми можемо створити багатий, вільний і процвітаючий новий світ. Потім, ваші природні права мають бути домінуючими і уряд має створюватися, щоб бути "із, для і поруч" з людьми. У цьому світлі, ви можете легко переміститися з нашою допомогою і допомогою Небес у світ, повністю наповнений свідомими Істотами. Це – золоте царство, яке возз'єднає вас з усім галактичним людством.

Благословення, Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей світ перетворюється згідно з бажаннями нашої Матері, Гайї. Вона направляє перетворення, в якому бачить, що ваш духовний індекс піднімається до нових висот. Оскільки ви ростете у свідомості, ви стаєте обізнанішими про те, як енергії цього глобуса стають все більш і більш щільними. Цим, ми зазначаємо, що ви стаєте все більш здатними уявити, як змінюється ця реальність. Цей ріст віддзеркалює ваше усвідомлення екології і необхідність забезпечити основи чистого повітря, води і землі. Давно присічені технології можуть швидко досягти успіху. Життєво важливий елемент – грандіозна духовна сила, яку ви маєте. Оскільки ми вчимося думати позитивно в колективній формі і здобувати засоби, щоб відкласти осторонь старі наукові забобони, ми готуємо себе до часу, коли наші здібності до позитивних соціальних дій приведуть нас разом до гармонії. Це наша мета, отже ми можемо справді допомогти Гайї в її майбутніх змінах.

Ця необхідність змін висить в повітрі. Давно, Небеса попросили нас всіх підготувати зовнішнє людство до того, що тепер відбувається. Ви відчуваєте модифікації вашого тіла і розуму, які є початком вашого повернення до повної свідомості. Про цей грандіозний процес писали впродовж останніх декількох десятиліть. Зараз, ви знаходитеся в середині цих численних божественних змін. Одна з речей, яку ми робимо щодня, - допомогти заспокоїтися від деяких змін, які можуть змінити ваші щоденні ритми, щоб вас збалансувати. Це було зроблено, щоб допомогти медичним командам Галактичної Федерації і підготувати вас до того, що потрібне надалі, оскільки ви рухаєте себе у напрямі ваших божественних цілей здоров'я, багатства і свободи. Ми забезпечуємо необхідне керівництво і дозволяємо вам повернути сліди свободи і волі, які ви втратили впродовж падіння в древній Атлантиді.

Зараз ми радимо вам змінюватися духовно, оскільки змінюється ваш рівень глобального усвідомлення. Усе це – невід’ємна частина головного набору сприйнять, які змінюють вашу точку зору на цей світ. Коротше кажучи, це глобальне суспільство потребує ревізії того, як діє світ, які його вірування і важливіше всього, як ми розглядаємо один одного. Ці головні зсуви – результат усіх фізичних і розумових змін, які ви тепер ретельно переглядаєте. Наша позиція – передати вам, як Дух, в його найширшій суті, бачить це. Старі шляхи помирають, а нові – народжуються. У цій обстановці, вам треба краще зрозуміти, що усе це значить і встановити початок нового, більш великого шляху, щоб побачити істинний "потік" цього світу, який завжди змінюється. Ми, Майстри, бачимо нашу роль в новому шляху і бажаємо передати це вам. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, як завжди, ми надали вам наше повідомлення. Це повідомлення про те, як змінюється цей глобус і змінюється на краще! Ви на краю зустрічі з вашими духовними сім’ями з внутрішньої Землі і Галактики. Це час, коли ви маєте прискорити еволюційну суть, яку ви не відчували впродовж багатьох тисячоліть! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites