Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 10 лютого, 2015

Шелдон Нідл - 10 лютого, 2015

2 Imix, 19 Yax, 11 Ik

Selamat Jalwa! Радійте! Багато чого відбувається на краще. Древні сім'ї і їх земні союзники поставили темну кабалу на коліна! Цей факт став відомим завдяки простому акту початку великої передачі грошей тими, хто обслуговує цей найблагородніший процес і його дивовижну місію. Понад 13 тисячоліть тому, ваші предки взялися за велику пригоду, яка розпочалася з падіння Атлантиди і домінування Ануннаків. Ця стежка провела ваших предків через три "золоті віки", названих так в історії. Загалом, ваші предки залишилися вірними їх справі і встановили стадію для того, що тепер відбувається. Те, що відбувається - просто останні кроки у вашій далекій дорозі назад до повної свідомості. Ми вітаємо вас і тих, хто неухильно здійснює божественні декрети Небес. Ця реальність випробовує великі зміни, що дозволить вам покінчити з борговим рабством, поверне ваш природний суверенітет і дозволить вам випробовувати грандіозне процвітання. Усе це є попередніми заходами до нового управління і глобального розголошування ваших духовних і космічних сімей.

Великі зміни готові маніфестувати вам подарунок, який був люб'язно наданий вам ВІЧНІСТЮ. Настав час, щоб кожен з вас був готовий для повернення до повної свідомості. Це грандіозне здійснення Небес. Перші кроки розпочалися із зміни ваших чакр і РНК/ДНК. Це, у свою чергу, доповнено щоденними коригуваннями нашими різними медичними командами в асоціації з вашими опікунами тіла. Ці ангельські Істоти мають для вас план, який деталізований духовними групами і небесними адміністраціями, до яких ви приписані. Ці священні угрупування допомагають нам в наших спостереженнях в нічних умовах. Кожне коригування - дійсно налаштовується на вібрації, надані нам Небесами. Вам треба бути частиною масивного пробуджуючого процесу, який є частиною загальних кроків для підготовки вас до кристалічних камер. Це, врешті-решт, первинний пункт усього. Вам треба ввійти в цю реальність і разом з Небесами створити реальність, найбільш придатну для ваших нещодавно затребуваних здібностей.

Спочатку, нові уряди будуть тимчасовими інструментами для відділення вас від слідів режимів кабали, щоб заарештовувати тих, хто всі ці роки проводив їх політику. Вибори були здебільшого обманом і головним чином проектувалися для того, щоб привести до влади тих, хто публічно не оспорив би реальний статус-кво. Древні сім'ї і їх союзники зараз мають здатність встановити нову фінансову систему і кінець кінцем переустановити всесвітні валюти, повернувши їх до керованого стандарту дорогоцінних металів. Ось чому ви маєте вийти із грошової системи, яка захопили вас в глобальне боргове рабство. У вашому світі існує технологія, яку ми можемо легко модифікувати, щоб дати вам спосіб робити вашу власну їжу, притулок і одяг. Крім того, там буде нова транспортна система, яка допоможе Гайї і швидко доставить вас до вашого місця призначення. Це тільки початок безлічі здивувань для вас. Ваша кабала має дивовижні пристрої, які можуть вилікувати хронічні хвороби і забезпечити багато інших речей.

Галактична Федерація чекає формального анонсування. Ми маємо намір надати вам не лише наставників, а також дивовижнішу технологію. Перед тим, як представити деякі з цих пристроїв, нам треба дати короткий огляд того, що ми маємо. Ми дуже віримо, що наша технологія може легко показати вам, які пристрої приховує кабала. Це треба зробити тільки після того, як ви зробите подальші кроки до повної свідомості. Це тому, що ці набори пристроїв побудовані так, щоб допомогти індивідуумам або групам, хто дуже просунувся в здібностях телепатії і телекінезу. Крім того, технологія використовує спеціального індивідуума, який надзвичайно компетентний в шляхах галактичного суспільства. Прямо зараз, багато хто розуміє значення штучного інтелекту і дебатує, як це можна застосувати до вашої поточної реальності. Ми залишили далеко позаду ці думки і кували священний зв'язок між Небесами, цими пристроями і собою. Ми маємо намір обговорити це більш повно, як тільки відбудеться формальне розголошування.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Радійте! Радійте! Ті, хто шукає нашу мудрість інформували нас, що ряд технічних проблем і багатьох затримок вирішені і почався зворотній відлік часу для завершального набору. Кожен з цих різних наборів благословень мав низку важливих запитань для вирішення. Необхідно повідомити, що багато наших партнерів забезпечують відповідні рішення до цих різних справ. Ми просимо вас, мої дорогі, залишатися упевненими і позитивними. На вас зійде ряд найбільш бажаних благословень. Будьте в радості, оскільки ви спостерігаєте за перетворенням цієї реальності у іншу реальність. Небеса дійсно благословили нас і забезпечили численні чудеса, щоб допомогти нашій славній роботі! Разом, ми переможемо і побачимо прихід нового управління, яке покінчить з борговим рабством і поверне процвітання і ваш дорогоцінний особистий суверенітет!

Це нове божественне довкілля - просто вступ до довкілля, де ви можете легко виявити свої походження і історію. Небеса це роблять для того, щоб дозволити вам ясно побачити важкий шлях, який ви пройшли до свободи. Давно, темна кабала встановила методи, щоб запобігти вам успішно пройти цей шлях. Дійсно, мої діти, іноді, це здавалося зовсім безрадісним. Світло Господа Бога по справжньому прийшло і зробило можливим, щоб сталася перемога. Це - усе, що ми зараз можемо сказати. Будьте готові відчути це усередині вас і навколо вас. Темрява спробувала знайти союзників в цій галактиці і інших. Їх зусиллям була дана відсіч і зараз велика радість встановлюється по всій галактиці. Як тільки Світло поширює свої дива, то темрява перетворюється в цій дивовижній реальності. Ми досягли найдорогоціннішої події. Будьте упевнені і знайте, що великі серії анонсів уже близько!

Прямо зараз, ви стоїте на краю деяких великих змін. Навіть Ануннаки, давні повелителі темряви, зараз насолоджуються грандіозною перемогою Світла. Ми остаточно відтворюємо сценарій пророкований Архангелом Михаилом вічність назад. Ця дія забрала багато часу. Пройшло багато тисячоліть перед теперішнім часом. Ви – тут, як з інших світів, а також і із цього. Ми вітаємо тих, хто використав свої ресурси і свої здібності і присвятив себе вашій перемозі над темрявою. Ця божественна гра досягає найвищої точки. Світло скоро вийде наперед і опише детально, що ви справді зробили. Ми, як божественна група, готові у той час зробити ряд тихих анонсів для вас. Вони будуть від багатьох, хто приніс наші слова до вас. Прислухайтеся до нас, а потім будьте вільними! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми надіслали вам те, що зараз відбувається. Ми просто просимо вашого терпіння і підтримки. Цей світ покінчив багато з чим в останні декілька десятиліть. Час швидко наближається до завершальної розв'язки. Будьте позитивними і будьте готовими допомогти нам в цій самій священній справі. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization


Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge