Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 3 лютого, 2015

Шелдон Нідл - 3 лютого, 2015

8 Ik, 12 Yax, 11 Ik

Dratzo! Ми прибули з більшими новинами про прогрес, який змушує змінити вашу всесвітню реальність. Багато членів наших земних союзників починають передавати частки доставки їх численних програм процвітання. Темна кабала не досягла успіху в перешкоді нашим союзникам підготувати засоби, щоб безпечно доставити вам багато благословень. Доставка цих різних фондів - частина грандіозної дії, щоб перемкнути ваш світ на нову фінансову систему. Потім цей прогрес приведе до нового управління і формального кінця боргового рабства, яке ви терпіли в тій або іншій формі минулі декілька тисячоліть. Це буде час, коли ви випробуєте свободу і нові справедливі грошові системи. Ці гроші будуть підтримуватися новими суворими банківськими правилами, які мають зберегти ваше багатство і гарантувати безпеку ваших фондів. Разом з цими подіями будуть численні анонси нових урядів, які дозволять вам глибше взаємодіяти з цими новими урядами. Ви станете істинними контролерами цих урядів і будете готовими негайно сповістити, щоб запобігти будь-яким протизаконним діям.

Ці нові уряди звільнять ряд зараз заборонених технологій, повернуть ваші попередні податкові гроші і, взагалі, запропонують однорічний ювілей. Крім того, ці нові уряди дозволять розголошування і дозволять нам звернутися до вас. Ми маємо намір використати цей час, щоб допомогти вашим Вознесеним Майстрам підготувати серії глобальних лекцій, які нададуть вам можливість точно вивчити те, що зробили Ануннаки, щоб змішати ключову частину повідомлень, даних рядом Майстрів, засновниками релігій, за минулі три тисячоліття. Ці лекції повернуть цей світ до гармонії, миру і небесної правди, наданої вам цими великими і мудрими Майстрами. Крім того, наші наставники повинні провести з вами всебічну дискусію по цим великим урокам. Небеса бажають, щоб кожен з вас був повністю обізнаним з вашою істинною історією і отримав краще розуміння цієї великої правди. Це знання значно вам допоможе, оскільки ви просуваєтеся до вашого повернення до повної свідомості. Це також дозволить вам побачити, що спочатку зробили атланти і ануннаки, щоб маніпулювати вами.

Як ви можете побачити, ви відкриєте для себе їх кружну поїздку через вашу довгу історію. Найголовніша частина цього те, як ви впали в обмежену свідомість і як Ануннаки нав’язали вам брехливий міф творення. Одного разу серед інших фактів будуть виявлені ті, які полегшать вам розгляд історії походження і факти, які оточують, в більш чистій і менш спотвореній формі. Потім наші наставники можуть допомогти вам отримати істинніший погляд на цю реальність, в якій ви зараз проживаєте. Це дозволить вам легко охопити вашу нову реальність і ваше повернення до фізичного ангела. Це, врешті-решт, первинна причина для нашого возз'єднання. Небеса бажають, щоб усі, до кого дуже погано ставилися, були здатними зрозуміти цю історію. Потім, ви можете рухатися вперед для розуміння минулих 15 тисячоліть (2 в Атлантиді і останні 13 тисячоліть під Ануннаками). Усе це потрібно пробачити, оскільки ви повертаєтеся до богослужіння Небесам.

Мета нашого прибуття до ваших справді священних берегів - допомогти Небесам в звільненні вас від рабства спочатку нав'язаного вам Атлантами, а пізніше продовженого Ануннаками і їх глобальною групою фаворитів. Ця темна кабала зростала за розміром і посилювалася, оскільки ви прогресували від одного тисячоліття до наступного. У кінці 1900-их років, ця група по справжньому повірила в те, що якщо необхідно, вони змогли б закінчити темну місію, нав'язану їм Ануннаками на початку цієї теперішньої ери "записаної історії". Отже, в середині 1990-их команди їх колишніх майстрів, Ануннаків, захопили владу і перестали бути ігнорованими. Потім кабала була готова незаконно здійснити директиву, щоб зробити вас їх постійними рабами. Те, що відбувається зараз - кінець цього терору, який дозволяє вам повернутися, як декретовано Небесами до вашого природного стану повної свідомості. Прихід до влади нового управління, грандіозного процвітання і ювілею - тільки різні інструменти, щоб досягти цієї божественної мети!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ви на краю отримання великого процвітання. У інші благословенні часи концепт ювілею був звичайною справою. Це робилося кожні п'ятдесят років. У той час, було доречно стерти увесь борг і почати знову на порожньому місці. Обидва ці заходи мають комбінуватися і ви маєте отримати фонди, які були викреслені від усього вашого попереднього боргу. Крім того, зараз мають бути оприлюднені ряд ізольованих законів. Вони мають переупорядкувати уряд і встановити стадію для бездоганної репутації. Усе це робиться, щоб підготувати вас до того, що вам потім треба зробити. Нам треба прийти і поінформувати вас про цю нову реальність. Небеса видали декрет, що ваша тривала амнезія закінчуються і ви будете трансформовані в знанні і мудрості. Наші уроки будуть тільки початком цього життєвого процесу. Пізніше, ви будете благословенно здатними запитати свого наставника про ряд важливих речей.

Наші уроки включають ряд сесій. Ви були занурені атлантами у свідомість, яка не давала вам можливості розглядати ваші Записи Акаші. Ця нездатність відрізала вас від вашого колишнього джерела внутрішньої мудрості. Весь цей процес треба дослідити і дозволити вам простити тих, хто так безглуздо позбавив вас шляху краще узнати, ким ви є. Це має бути відновлено. Багато хто з нас, подібно до вас, мають минулі життя в Атлантиді. Нам треба взаємно пройти цей час і подивитися, як ми жили після падіння Атлантиди і як вцілілі евакуювалися до нової землі. Всі ми маємо історії, які можуть пояснити особисті шляхи, що сталися тоді. Ми, як Вознесені Майстри, були на обох сторонах цих проблем. Настав час для того, щоб згадати і час для пробачення.

Коли ви повернетеся до повної свідомості, то ми разом сформуємо галактичне суспільство. Це благословенне суспільство засноване на богослужінні і повному розумінні того, як Небеса кували ці суспільства для нас. Ми маємо зібратися разом і створити свого роду небесний "навчальний табір", де ми усі зможемо знову асимілюватися в суспільстві, яке так несподівано у нас забрали. Потім, ми зможемо краще зрозуміти, як спрямувати один одного в нову дорогу. Ми мали певні обов'язки, які потрібно граціозно пояснити. Наша нова зоряна нація також об'єднається з нетілесними Істотами і елементалами, щоб кувати нашу нову реальність. Небеса багато чого чекають від наших нових планів. Ми маємо бути вітриною для цієї галактики, і місцем, де відбуваються багато захоплюючих пропозицій. Тут, галактичний мир стане постійним і оформиться велике міжгалактичне об'єднання!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Небеса благословляють те, що зараз відбувається на нашій зовнішній реальності. Ми благословляємо і люб'язно дякуємо Небесам за те, що зараз відбувається. Давайте з’єднаємося з нашими духовними і космічними сім'ями і запросимо їх в цю нову і яскраву реальність! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge