Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 5 листопада, 2013

Sheldan Nidle - 5 листопада, 2013

8 Cauac, 2 Xul, 10 Caban

Selamat Balik! Ми прийшли зараз пояснити ряд подій, які відбулися на земній кулі. Залишки темних сил відступають. Їх секретні офіцери готові підкоритися, коли покличуть. Наші різні зв'язківці проводять серії приватних дискусій з різними лідерами наших земних союзників. Ці розмови встановили ряд останніх дат для вирішення усіх проблем з подіями приземлення, які будуть анонсованими новим управлінням. Переговори також встановили дату для кінця приховування НЛО і коли ми можемо формально поширити наш графік для зовнішнього людства. Ми самі дуже хочемо вирішити усе, що потрібно зробити перед тим, як ми зможемо зустрітися з вами. Наші наставники готові розпочати спеціальну взаємодію з кожним з вас, але це спершу вимагає, щоб ми провели декілька бесід про те, в чому суть наставництва. Окрім того, нам треба коротко описати вашу історію і як ви впали в обмежену свідомість. Ми - ваша сім'я і щиро бажаємо почати шлях повернення вас до вашого колишнього стану свідомості. Крім того, ми маємо технології, які допоможуть вам в цьому переміщенні до стилю життя в повній свідомості.

Повна свідомість відкриє дуже збільшену реальність - реальність, яку ви легко зможете чути, нюхати, пробувати на смак і відчувати. Ця реальність включає не лише ваш нормальний 3D простір, але також і ряд інших вимірів. Цей підвищений набір можливостей відкриває світ, який ви не можете ще повністю уявити! Наше перше завдання наставників - підготувати вас до того, що має бути. Це включатиме великий ряд «практичних» сесій, де ви зможете тимчасово випробувати, що має бути. Далі, ми маємо намір допомогти цьому процесу, коли ви будете подорожувати до наших багатьох космічних кораблів. На борту ми маємо навчальні засоби, які допоможуть у ваших дослідах, ким ви маєте бути. Як частина цього грандіозного набору процедур, ми представимо вас вашим кузенам з Внутрішньої Землі, Агартанцям. Наближається час для кінця цієї великої таємниці, яку темрява довго приховувала від вас. Усі планети і зірки порожнисті. Внизу поверхні Гайї - інший світ, який завжди був в межах реальності повної свідомості. Ця 5D реальність фактично більша, ніж ви можете уявити.

Ось чому Гайя розшириться, коли ваша планета возз'єднається, як повна 5D реальність. Це розширене царство також бачитиме повернення двох місяців, які мають розмір трьох чвертей вашого сучасного "Місяця". Кожен буде на орбіті приблизно на 180 градусів один від одного. Переміщення вашого сучасного супутника будуть супроводжувати серії розмов з нами, щоб пояснити істинну древню історію вашого світу. У цьому Світлі, ви зможете краще зрозуміти закручену мішанину ваших сучасних філософських поглядів. Це те, що вам не треба трактувати, як священне, але треба усвідомити, що це були просто засоби, використані вашими колишніми майстрами Аннунаками, щоб обдурити і маніпулювати вами. Це замінить правда і відчуття того, що дійсно божественне. Ваші Вознесені Майстри дадуть вам навіть глибше розуміння того, що означає бути безсмертними і повністю свідомими Істотами Світла. Ці факти сформують основу, якою ви можете скористатися, щоб набути відчуття, ким ви дійсно є!

Істинна ідентичність - повні повноваження і вони зможуть забезпечити проблиск в тому, що таке дійсно Небеса і божественні стосунки між фізичними і духовними царствами. Ця священна взаємодія - головна рушійна сила для усіх наших соціальних дій. Ви маєте ввести царство, наповнене правдою, ритуалом і спеціальними діями. Ми - як індивідууми, так і колектив. Ви точно вивчите, як усі речі стають єдиними, і про славу, яка перевищує усі реальності. Ви зможете у всі часи радитися з вашими духовними і фізичними наставниками. Це дещо, що ми тримаємо священним. Ви маєте вивчити це і відкрити, як ви зможете краще усього взаємодіяти. Кожен з вас має унікальний набір духовних і фізичних стосунків. Вони формують основу наших щоденних взаємодій в межах наших галактичних суспільств. Ваш наставник дасть вам відчути «смак» цього і реалізувати необхідність підготувати вас для початку вашого нового життя, як успішної галактичної Істоти.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми принесли вам надзвичайно благословенні новини! Ви дуже близько до змін, які остаточно звільнять вас. Наші партнери і ті, хто допомагає їм, щоб створити нову фінансову систему досягли основних договорів. Вони благословенні і встановили завершальні дати для ваших священних благословень маніфестації. Крім того, погоджений сценарій, який дозволить з'явитися новому управлінню. Тому, зараз ви знаходитеся в завершальному періоді перед кінцем цієї найтемнішої і важчої реальності. Зміна валют, а також арешти, які відбуватимуться, провістять підвищення Світла і переміщення до вищого стану свідомості. Ми радіємо і тепер готуємо себе для громадських уроків, які нам треба дати. Є багато знання і мудрості, якою ви можете користуватися для переміщення до цієї нової реальності. Наші грандіозні благословення йдуть аж до вас!

Оскільки ви приймаєте те, щоб знати, чому це сталося. Темна кабала втрачає своє багатство, тоді як ви отримуєте користь. Божественна мета знаходиться в грі. Отже, користуйтеся цими фондами мудро і дозвольте вашим братам радіти плодам цього нового процвітання. Усвідомте, що починається нова реальність, яка віддзеркалюється на ваших нових удачах. Будьте готові, коли необхідно пояснити, чому з'явилося нове управління. Це рішуче змінить ваші життя на цьому світі і є частиною декретів в дії, виданих Любов’ю від найвищих регіонів Створення. Ви отримаєте повідомлення не лише від космічних сімей і нас, але і від ваших духовних сімей. Ваша ізоляція формально закінчиться і буде замінена великим возз'єднанням усього, що містить в собі людство в цій галактиці.

Ми прийшли як представники Духу і виражаємо Світло - Світло, яке постійно сяє з небес! Ми бажаємо пояснити грандіозну відповідальність, яка з'явиться від цього великого возз'єднання. Живий дух Гайї щиро бажає повернутися до його колишньої слави і знає, якими будуть ваші майбутні завдання. Вона горда за усіх вас і хоче зробити свою частину в існуванні основи для ваших самих героїчних і грандіозних галактичних суспільств. Багато чого станеться після того, як ви створите цю нову зоряну націю. Небеса декретують багато справ для нас про ту відповідальність, яку ми візьмемо на себе, як колектив. Дійсно, вся сім'я людства чекає великих справ від нас! Ми маємо принести радість і використати ці дії для подальшого розгортання Створення в усій фізичності. Ми говоримо це і вигукуємо Осанни до Господа Бога від нас усіх!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомлення. Як ви бачите, ми дуже близькі до того, чого ми усі бажаємо. Прийшов час усім прийняти цю нову реальність з радістю і зрозуміти повністю, що чекає нас. Це наближається велике возз'єднання. Будьте готові прийняти усе це! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge