Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 31 березня, 2015

Шелдон Нідл - 31 березня, 2015

6 Caban, 15 Mac, 11 Ik

Dratzo! Цього разу ми прийшли із більш сприятливішими вістями! Наші зв'язківці повідомляють, що наші союзники готуються незабаром розблокувати процвітання. Нині продовжуються різні випробування цієї нової системи. Свята частково уповільнили цю процедуру. Все ж основний намір триває — а саме, щоб успішно поширювати ваші різні благословення! Темна кабала зараз не в змозі зупинити цей рух. Тепер цей процес націлений завершитися ранньою весною. Доти, ви будете бачити події, які, здається, не натякають ні на яку безпосередню зміну. Темрява знає, що дійсно відбувається і бачить, що немає ніякої можливості вийти з цього поточного скрутного становища. Тепер наші посли встановлюють, коли і як маніфестувати нове управління. Усі ці дивовижні новини означають те, як ми в хорошому темпі переміщаємося у напрямі розголошування. Наші союзники із Агарти і ваші Вознесені Майстри готують ряд уроків, які мають велике значення для цієї справи. Наш флот продовжує обмежувати використання екзотичної зброї темряви. Ми обмежили це дуже маленьким набором незначних випадків.

Гайя також збільшує швидкість, з якою вона готується до масивних змін її поверхні. Наші зв'язківці моніторять це і щодня радяться з її Духовною Ієрархією і вашими кузенами агартанцями. Коли настане час, ви будете швидко переміщені у ваші будинки в Агарті. Перед цим, звичайно, ви будете інструктовані вашими наставниками про особливості повної свідомості і як змінити себе, щоб бути готовим для вашого завершального перетворення. Усе це вимагає, щоб ми здійснювали програму запущену в хід до нас божественним планом. Отже, ми зараз поновлюємо ряд життєвих передумов. Приземлення частково змінили завдяки агартанцям і нам. Ці речі, які ми маємо обговорити з вами, детально будуть розглянуті в деяких подальших повідомленнях. Найголовніші теми - ваш рух до Агарти і ваша роль в допомозі Гайї, щоб очистити усе, що забруднює її землю, воду і повітря. У цих питаннях, ми маємо намір повністю допомагати вам. Все ж, ви маєте усі технології, які необхідні, щоб виконати це велике завдання. Ця технологія буде надана вам вашим новим управлінням!

Оскільки ви піднімаєтеся у свідомості, ви стаєте обізнанішими про крихкі стосунки між природою і вами. Цей процес дозволяє вам побачити, що ваш глобальний ланцюг поселень треба змінити. Раніше ви нехтували природою і зараз ви можете побачити, як життєво важливі ці дійсно крихкі стосунки. Кожен аспект цих стосунків був шкідливий для природи. Зараз, ви можете побачити, як ці переконання примушують природу руйнуватися. Поверхня будь-якої населеної планети священна. Як тільки ви вивчите це, ви зможете побачити, що тільки невисокорозвинуте населення може залишитися в будь-який момент часу на поверхні. Ваші великі міста треба покинути (повернути) для природи, тоді як ви відходите до краси, яку має порожнистий світ внутрішньої Землі. Тут, ви зможете створити нову форму краси і прожити справді дивовижне життя. Впродовж незліченних тисячоліть, ми помістили велику частину нашого суспільства в ряд внутрішніх кристалічних міст. Ми постійно відправляємо спеціальні групи до гравітаційних вузлів на поверхні планети, щоб гарантувати, що її екосистеми належним чином захищені і забезпечені здоровим довкіллям, щоб прожити.

Отже, ми щодня піклуємося про наш світ і повне здоров'я зоряної нації. Ми проводимо зустрічі з спеціальними представниками кожного світу і готуємо повідомлення з коментарями кожного члена нашої зоряної нації. Ми маємо у богослужінні підтримувати їх домашні світи. Ми сприймаємо це завдання справді серйозно. Фактично, ми щодня взаємодіємо з нашими різними домашніми світами. Ці дії - частина того, що ми робимо, щоб підготувати себе для контакту. Ми почуваємо себе сполученими з нашим домом і з кожним з вас. Цей флот щиро бажає підняти вашу здатність стати повністю залученими до прояву нової реальності. Ключова фраза тут - "бере відповідальність" за ваш домашній світ. Нині, це зовнішнє царство на грані серйозних подій, які погрожують вашій виживаності. Ми спостерігали за вашою темною кабалою, яка старанно працювала, щоб придбати "максимальні доходи" від цього довкілля. Ці стосунки і дії справді безвідповідальні. Ми утримали цих божевільних від дій, які морально негожі. Проте, кінець кінцем ці підлі нероби - ваша турбота.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Благословляємо вас на цей хороший день! Формується нове свідоме царство! До тих, хто допоміг нашій справі, ми говоримо вам спасибі і просимо, щоб вас оточувала милосердність Бога! За минулі декілька десятиліть, Світло надало нам благословення його росту. Зараз, це Світло навіть міцнішає! Небеса дали нам радість дивовижного затьмарення і спосіб забезпечити шлях Світла до цієї колись темної реальності. Давайте піднімемо наші руки в щасті і радості! Цей новий вибух благословень з неба прокладає шлях для нашого майбутнього переміщення. Давно, ми почали поїздку, щоб привести це священне Світло до усіх. Щоб підняти вгору людство і звеличувати добро Небес! Сьогодні ми знаходимося в кінці перетворення і божественного спокутування. Розкажіть кожному, що ви готові піднятися і покорятися священному. Ми також співаємо і хвалимо усе, що дає нам зростаючу силу. Це важливий час, оскільки Пасха і єврейська Паска разом спускаються на нас і додають їх благословення до цілого.

Ми досягаємо краю наших благословень. Дозвольте кожному з вас відчувати це усередині вашого дорогоцінного Духу! Гайя чекає нас, щоб отримати нашу свободу і використати її, що принесе їй великий комфорт. Оскільки ваша свідомість піднімається, то ми стаємо обізнанішими про те, про що ми говоримо. Відпочиньте і очистите свої страждання. Використайте цей час, щоб заглибитися в себе і молитися. Ця дивовижна земля - не помре, а буде жити в славі ваших божественних справ і дій. Ми знаходимося тут, Дорогі, щоб направляти і допомагати. Будьте готові звернутися до нас і підготувати себе для того, яким буде це нове царство. Цей час буде вододілом і моментом, коли ви зможете побачити, що за вами Небеса і ви не одні! Отже, будьте вдячні і милостиві, бо зараз відбувається багато речей від вашого імені. Нехай це дограє до кінця, як напрочуд дивне, як тільки можливо. Це займе їх час і використає їх владу, щоб принести вам нове життя.

Будьте граціозні і поширюйте вашу Любов до Небес і один до одного. Є витонченість, яка спускається з неба. Це має намір змінити це царство і підготувати шлях в радості для вашого завершального перетворення. Будьте обізнані про це і будьте готовими прийняти ряд грандіозних подарунків. Ми готуємо уроки, щоб пояснити усе і підготувати вас до прибуття нашої космічної сім'ї. Божественний план Творця - маніфестується! Він перетворить темряву у Світло! Багато чого з цього ви не знаєте. Оскільки ви прямуєте до Світла вашого Духу, то завжди будьте обізнаним про те, як ви маєте взаємодіяти з тими, хто колись ненавидів вас. Вони зараз шукають Любов і розуміння. Узнайте це у вашому серці. Ми зараз направляємо вас в реальність, яку ви вводите. Ця зоряна нація розцвітає і легко навчає багатьох тих, хто був колись таким темним. Ця галактика - сяє і надає це зростаюче сяйво всесвіту! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили наші повідомлення! Ми вимагаємо вашої участі. Те, що установлюється на цій землі – це нова відповідальність. Користуйтеся цим мудро, щоб зробити кожного з вас великою Істотою Світла! Трансформуйте фізичність і користуйтеся мудрістю, щоб знати, як краще завершити це завдання. Ми залишаємо вам повне знання, ким ви по справжньому є! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge