Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 вересня, 2014

Шелдон Нідл - 2 вересня, 2014

10 Ahau, 18 Uo, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Ми повертаємося з деякими дивовижними новинами! NESARA - близька до оголошення. Процес переоцінки валюти справді зроблений! Глобальний перезапуск валюти теж зовсім близько. Ці події - тільки початок процесу, який почався десятиліття тому нашими Земними союзниками. Окрім змін в уряді і фінансах, це також час, коли кожен з вас буде звільнений із грандіозного болота, як глобальне боргове рабство. Серії важливих подій і супровідних анонсів - тільки початок дій, які зламають темну кабалу і її численних фаворитів. Не будьте шоковані тим, що відбудеться. Радійте і знайте у душі, що ця дія починає остаточне встановлення вашої свободи і відновлює ваш індивідуальний суверенітет. Новий уряд запросить вас і запитає вашої поради. Будьте готові прийняти усе це з люб'язністю і твердою вірою у Світло. Ми чекаємо час, коли від вас закінчать приховувати і виявлять наше існування і доброзичливість. Ми готові в цей момент звернутися до вас і пояснити детально про перший контакт. Наші приземлення будуть початком часу, щоб підготувати вас до радості повної свідомості.

Ця дорога до повної свідомості - дуже важке питання нашої місії. Впродовж минулих приблизно 13 тисячоліть ми охороняли вас і повідомляли до наших домашніх світів про те, що тут відбувається. Темна кабала за допомогою її повелителів Ануннаків підійшла дуже близько до переміщення вас в постійний стан рабства. Ця огидна дія дійшла до безславного кінця, коли континуум Анчара погодився на мир і попросив, щоб були виконані древні пророцтва Архангела Михаила. Це було зроблено і Ануннаки залишили темну сторону і стали нашими союзниками. Останні приблизно 20 років велось спостереження за фаворитами темряви, щоб виявити можливі засоби, щоб змінити неминуче. Ми зараз стоїмо над великою прірвою. Перемога Світла вже близько. Наші земні союзники готові відсторонити темряву від влади і ввести в дію нові урядові і фінансові системи, які принесуть процвітання і свободу до вашої зовнішньої реальності. Ці події є предтечею до завершальних кроків, необхідних для закінчення вашого шляху до повної свідомості.

Повна свідомість - природний стан людства. Ви були тимчасово витягнуті з цього стану витонченості в древній Атлантиді. Атлантида була землею, наповненою дивними дихотоміями. Вона була землею, з якою темні фаворити вашого недавнього минулого часу пробували контактувати і зберігати численні події. Але це завдання було приречене із самого початку. Незважаючи на це і інші невдачі, темні фаворити залишаються непохитними. Дивно бачити, що таке рішення даремно витрачає сили в цих безглуздих спробах змінити історію. Було б краще допомогти людям і провести це царство у напрямі миру і процвітання. Раніше ми просили їх зробити так. Їх колективна відповідь - цей концепт неприйнятний. Тож зараз, ці темні сили будуть викриті і будуть страждати від наслідків їх дій. Наші земні союзники готові почати масові арешти і ввести управління, яке осудить ці темні сили і створить нові фінансові інструменти, щоб запровадити їх правило до найсвоєчаснішої передачі майна! Ці нові уряди покінчать з приховуванням НЛО і дозволять нам звернутися до вас безпосередньо.

Отже, теперішній час – час чекання завершальних кроків, які приведуть управління, яке може анонсувати, що ми існуємо. Це відбувається в момент, коли ви почали рух від обмеженої свідомості у напрямі повної свідомості. Ви маєте серед вас багато рідних Духів, хто глибоко бажає кувати нову реальність. Давно, ці Істоти і їх партнери почали кампанію, щоб привести це царство повністю у Світло. Перші елементи були представлені рядом древніх основних сімей, хто присвятив себе богослужінню. Вознесені Майстри і Агартанці допомагають їм. Отже визнають, що самі ранні зречення темряви мають відношення до цих священних груп. Дійсно обговорюється проста думка, що Земля порожниста, або що там є божественне святилище. Інша сторона цього спростування торкається нас. Разом, ми бачимося як сила з дивним порядком денним. Цей порядок денний буде змінений і відкриє небажане. Ці маніпуляції зараз бачаться такими, якими по справжньому вони є: пряма брехня і спотворення фактів. Правда встановить, що ви вільні!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо з великими новинами! Наші прибічники Агартанці і наші священні секретні партнери готові запустити серії подій, які приведуть до тріумфу Світла. Небеса благословляють нас з прибічниками, хто працював невпинно, щоб створити мережу фондів, основу для нової фінансової системи, доопрацював глобальні валюти і більше усього, глобальну мережу загального права. Це сталося тільки із-за їх великого присвячення Світлу. Нам говорять, що ці різні мережі зараз з’єднані і готові перетворити цю темну і спотворену реальність. Давно, Небеса видали декрет, що настане спеціальний час. Перед тим, як це відбувалося, там мали бути аватари, щоб пояснити ці пророцтва усім, хто слухав би. Ми прийшли від імені Небес і з божественними повідомленнями, даними великими Істотами Світла. Наше завдання зараз - узяти ці повідомлення і разом їх маніфестувати. Людство має отримати ці великі подарунки і виконати бажання Небес!

Небеса тепер розгортають божественну мережу спокутування для цієї реальності. Вона принесла ваших предків здалеку і скоро ваше нове управління анонсує це представлення. Крім того, ви маєте своїх кузенів із Агарти серед вас. Вони забезпечать нам святилище і, коли треба, прийдуть до вас, щоб допомогти нам у благословенні і звільненні шляху до Світла. В наші обов'язки входить турбота про вас і встановлення засобів для Світла, щоб отримати назад цю реальність і повернути вас вашому колишньому Я. Ці завдання зайняли тисячоліття і в цей час, грандіозний небесний дозвіл дозволяє створити для вас прекрасну реальність. Благословенні Небесами і ті, хто так безкорисливо працював, щоб зробити усе це можливим. Новий день славного Світла осяває вас і починається час зцілення і пробачення. Ви маєте насолодитися цим лікувальним Світлом і стати вільними!

З вашої сторони, цей шлях до свободи і пробачення вимагає ретельного зосередження і готовності прямо стикатися з вашими найбільшими болями і душевними болями. Щоб допомогти вам, Небеса встановили потребу в духовних і фізичних наставниках. Ми охороняємо вас щодня і бачимо, як вам треба користуватися вашими власними внутрішніми здібностями, щоб перебороти ваших внутрішніх демонів. Таке позитивне зусилля – це щось, що глибоко турбує. У вашій зростаючій радості, ви завершуєте перемагати ті речі, що все ще завдають вам болю. Перетворення цього ушкодження – це перший милостивий рух у напрямі нового і священного життя. Всі ми вивчили, як Вознесені Майстри, який це дійсно важкий процес. Все ж зцілення, яке це приносить – справді божественне! Це тільки попередній перегляд того, що фізичні і духовні майстри дадуть вам. Потім ви, після певної внутрішньої роботи, будете проінструктовані до здивувань, які прийдуть до вас у ваших спеціальних кристалічних камерах! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомлення про те, що відбувається навколо вас. Ваша реальність переміщається і готує себе, щоб бути перетвореною Світлом. Впродовж цього процесу ви зустрінете свої духовні і космічні сім'ї. Ви також змінитеся в повністю свідомих Істот Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites