Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Пеггі Блек і «команда» передачи даних

Пеггі Блек і «команда» передачи даних - 12 листопада 2013

Ми отримали електронну пошту від Пеггі Блек, в якій вона запитувала, чи були б ми зацікавлені в публікації її ченелінгів. Вона приймає космічну енергію від тих, кого вона просто називає своєю «командою». Їх повідомлення можна знайти на вебсайті Пеггі, Morning Messages. Я подивився на них і подумав, що вони - справжні. Ось її саме останнє повідомлення, про нескінченні можливості нашої ДНК.


Галактична Спадщина
Пеггі Блек і «команда»

Ми тут, щоб охопити вас, оскільки ви продовжуєте ставити на якір енергії великої зміни у вашій реальності. Ми відчуваємо вашу втому в боротьбі, яка перед вами.

Ми визнаємо, що ви робили цю роботу і служіння еони часу. Ви повторно увійшли у цей вимір і цей земний план фізичного проявлення, щоб щиро допомогти і підтримати підняття і перетворення непридатних енергій.

Ви обізнані про це і ви продовжуєте пропонувати ваш власний досвід і емоції в котлі змін. Це ваше віддане служіння і пробудження свідомості, яка починає випробовувати ваш власний духовний авторитет.

Ви становитеся великим світлом і галактичною спадщиною. Настав час претендувати на ваш особистий суверенітет. Настав час, в якому ви дозволите собі згадати, ким ви дійсно є. Ви зоряна істота, яка закодована з мудрістю і розумінням, щоб захищати планету Земля, щоб відстоювати, заохочувати і просувати життя, підтверджуючи діями.

Ви маєте коди, які зробили вас жертвою, слугою і не менше.

Зараз - час для вас бути бездоганно чесним з собою. Почніть досліджувати вашу віру, хто дав її вам, де ви її здобули, зверніть увагу, як вона стала частиною того, як ви розглядаєте світ. Ця обмежена віра забарвлювала ваші дії і реакції у вашому повсякденному житті. Вона обмежувала вас і тримала вас в стороні від відчуття світу, який любить, підтримує, виховує і виконує.

Якщо є обмежена віра у будь-якій області вашого досвіду, то це брехлива віра. Ви безмежні; ви – багатовимірна галактична істота з космічним інтелектом, який не можна описати словами.

Настав ваш час зрозуміти це. Ваші дії і ваші знання потрібні, щоб підтримувати правильне перетворення людства.

Будьте рішучі з собою, оскільки ви досліджуєте будь-яке обмежене вираження того, ким ви уявляєте себе. Пам'ятайте, що ви – прояв божественної свідомості у фізичній формі. Ця фізична форма, ваше тіло, дозволяє вам зв'язуватися з цим виміром і цією щільністю реальності, проте ви знаєте, що це тільки один маленький аспект того, ким ви є. Ми згодні, що, поки ви читаєте ці слова і приймаєте наше запрошення розглядати ваші сприйняття і віру, то цей фізичний аспект тримає ваш центр.

Почніть сприймати те, що ви знаходитеся завжди в декількох вимірах і часових рамках одночасно. Вдихніть цю правду в кожну клітину. Почніть оволодівати цією правдою в деякому відношенні, на яку впливає ваша ДНК.

Дозвольте нам запропонувати, що ваша ДНК - біологічний інтернет, який обробляє інформацію із вашої фізичної реальності, а також і із всесвіту. Ця ДНК дозволяє вам звертатися до космічної свідомості і підтримує ваше розширене усвідомлення і розуміння себе, як галактичної істоти.

ДНК знаходиться в ядрі кожної клітини вашого фізичного тіла. Зараз вважається, що є понад 100 трильйонів клітин у вашому тілі. ДНК відповідальна за функцію кожної з тих 100 трильйонів клітин. ДНК - генетичний проект для кожного аспекту вашої фізичної форми і вона також несе галактичний проект для вашої милосердної форми і зовнішнього вигляду.

Ваші учені починають поділяти думку, що ДНК може програмуватися. Ви, як багатовимірна істота можете почати активізувати світлові коди в межах вашої власної особистої ДНК. Біологи виявили, що на вашу ДНК можуть впливати емоційні вібрації, які ви випробовуєте і пропонуєте. Ваші емоційні вібрації, або дозволяють цій енергії обмивати кожну клітину, або перешкоджають цій життєвій силі. Такі емоції, як наприклад страх, гнів, провина, судження або осуд блокують сприйнятливість клітин до цього життя, яке дає енергію.

Це особливо потужно, коли ви розміщуєте своє усвідомлення і зосереджуєтеся на вашому сердечному центрі і генеруєте почуття вдячності і високої оцінки, а також радості. Кожна клітина купається в цій впливовій силі послідовних вібрацій. Кожна клітина живиться енергією божественної свідомості, яка тече вільно. Кожен аспект вашого фізичного тіла оновлюється, розширюється і відкривається неймовірним можливостям, які пропонує всесвіт.

Коли це практикується безупинно з ясним наміром і присвяченням, то так звані «сплячі» ДНК активізуються і стають доступними портали або брами до вищих вимірів. Починають виявлятись галактична мудрість і розуміння вашої істинної природи.

Це розпізнавання приходить до вас, як істинної зоряної істоти, щоб випробувати щільність цієї реальності і стати частиною нового розуміння і свідомості, яка йде попереду усього. Розглядайте, уявляйте і думайте, що ви - носій генетичних зразків від галактичних сімей, який несе не лише коди вашої ДНК і проекти від ваших фізичних предків, а також несете коди ДНК ваших галактичних предків.

Для вас настав час визнати і усвідомити себе, як істоту чистої свідомої енергії, яка живе у фізичному тілі на вигляд замкненому в певних часових рамках і певному вимірі. Давайте запропонуємо простий приклад: розгляньте ваш автомобіль; він перевозить вас з місця до місця, проте ви можете припаркувати цей транспортний засіб і переїжджати в різні місця без цього автомобіля.

Ми запрошуємо вас почати практикувати паркування вашого фізичного тіла у безпечному місці і дозволити собі енергійно переміститися в різні місця, часові рамки і виміри. Використовуйте свою уяву, грайте з цією порадою і залучайте можливості. Практика змінить вашу свідомість, яка дозволить подорожувати в нові реальності. Пам'ятайте, що ви високопоставлена особа в небесних царствах, ви багатовимірні, ви несете зразки ДНК від зірок.

Також почніть свідомо підтримувати і збагачувати ваше енергетичне тіло. Уявіть, як ви всмоктуєте силу поля, запропонованого природою, або нічним небом. Свідомо висловіть вдячність від вашого серця вашому божественному Я, вашій вищій свідомості, цей процес відкриває портал для щирого прийому більшої кількості світлової енергії у вашому фізичному тілі, яка також посилює ваше світлове тіло. І це з вашим світловим тілом, вашим свідомим транспортним засобом, ви подорожуєте туди, де ви розміщуєте свій центр. Тільки треба оволодіти маленькою практикою. Потрібна готовність дозволити програмувати обмежену віру, яка тримала вас прив'язаними до того, що ви думали являється реальним.

Ми шануємо вас як члена галактичної сім'ї і знаходимося тут, щоб підтримувати і допомагати вам в перетворенні свідомості і випуску до вищого виміру без багатьох обмежень і перешкод. Вітайте і визнавайте ваші коди світла, що містяться в вашій ДНК, яка запущена і активізована. Купайте свої клітини і ваше енергетичне тіло в свідомій любові, вдячності і схваленні. Запрошуйте це як можна частіше. Зосереджуйтеся на цьому і викликайте. Зараз - час. Пам'ятайте, що ви - не жертва, ви - переможець.

Глибока вдячність за ваше щоденне служіння цьому розгортанню. Ваша еволюція підтримується і засвідчується всією галактикою. Будьте вдячними собі у вашій роботі по перетворенню будь-якого виклику або обмеженої віри в собі і ким ви по справжньому є у зумовленій і закріпленій реальності, яка підтримує життя.

Ми визнаємо вас і пропонуємо нашу підтримку в цій космічній драмі, в якій ви відіграєте важливу роль. Ніколи недооцінюйте себе; в партнерстві з вашим багатовимірним аспектом і усвідомленням ви потужні понад міру.


Channeler: Peggy Black
Website: Morning Messages
Перекладач: Fedir

PS. Я люблю цю цитату і вона звичайно викликає відчуття, що відповідають цій передачі.
Будьте Скромні … бо ви робитеся із Землі.
Будьте Благородні … бо ви робитеся із Зірок.
Сербське Прислів'я


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge