Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 29 грудня, 2013

Монтегю Кін - 29 грудня, 2013

В майбутньому, ви будете дивитися на 2013, як на рік, в якому стало очевидним, як вами управляли і маніпулювали ті, кого ви зараз бачите як лідерів; хоча вони представлялись вам людьми, яким довіряють і поважають. Я говорив вам, мій дорогий, що МАСКИ зникли і що світло показало ті маски, які були їх захистом. Вони завжди були там; просто приховані від вашого зору і подавались вам таким чином, що ви ніколи не підозрювали б їх істинні походження. Зрозумійте, мій дорогий, що не кожен може побачити це. Ви вивчали це нещодавно, коли вам показали, що (для вас) було явно очевидним, але із-за того, що вони мали різну частоту, інші не змогли побачити їх. Ви узяли фотографії, щоб довести, що ви бачили. Тільки на фотографіях ваші друзі змогли побачити те, що ви бачили так ясно. Ви усі знаходитеся на різних рівнях пробудження. Це - поступовий процес і його не можна підганяти.

В 2013 ви досягли великого прогресу. Він включає кожну країну, усе людство. Деякі виконали дивовижну роботу і велике дослідження. Багатьом дуже допомогла дивовижна робота ГАЛАКТИЧНОГО ІСТОРИКА, ЕНДРЮ БАРТЗІСА(ANDREW BARTZIS). Його робота унікальна. Вона повинна вивчатися для того, щоб отримати ясну картину вашої істинної історії.

Вероніка, я так задоволений, що ви зробили його роботу доступною на нашому веб-вузлі. Правда доступна для кожного безкоштовно. Потрібен тільки час, щоб вивчити її. Це не випадковість, мій дорогий, що Ендрю перетнув ваш шлях. Ви працюватимете разом, якщо вибір часу правильний. Коли ви будете мати Центри, Ендрю гратиме велику роль в навчанні людства і буде направляти вас вперед. Так, мій дорогий, він - екстраординарний молодий чоловік - унікальний.

Можна, я скористаюся нагодою і побажаю кожному просвіти, захисту і звичайно, щастя в 2014. Чекайте більшого і працюйте у напрямку зміни всього, що треба змінити і розкрити. Коли ви усі збираєтеся разом, трапляються чудеса. Іноді це буде важка праця, але вона буде винагороджена таким чином, як ви можете зараз тільки уявити. Забудьте своє его і йдіть за вашим духом, оскільки він показує вам шлях. Ваші сім'ї і друзі у світі духу підтримують і заохочують вас, щоб ви вжили правильні заходи, щоб усунути усю темряву і зло у вашому світі і відновили світло і правду. Чекайте великих змін, оскільки ви зараз маєте можливість допомогти створити світ, де будуть переважати правосуддя і мир: немає більше таємних планів! Багато хто залишить вашу планету; деякі з потреби, а деякі за вибором. Що ви збираєтеся робити – ще попереду в історії вашої планети. Немає ніякого проекту, але ви маєте нас, готових вести і підтримувати вас. Ми доступні 24 години і нам не треба відпочивати.

Кабала грає дуже брудну гру, щоб спробувати перешкодити вашому прогресу, хоча вони знають, в глибині душі, що вони не досягнуть успіху. Вони мають намір перенести боротьбу на периферію і узяти вас з собою, якомога більше. Оскільки ви відмовляєтеся грати в їх гру і боретеся з ними, вони залишаться без вибору і швидко зникнуть. Це займе увесь 2014, щоб принести важливі зміни, тож вам доведеться сподіватися на 2015 для того, щоб мати можливість подивитись назад на усю вашу хорошу роботу і побачити перед вами прекрасний світ для усіх, де царює мир. Ваша важка праця створить те, що б ви назвали «Небеса на Землі», щось, що нещодавно ви ніколи не уявляли, навіть у ваших дуже буйних мріях. Я прошу вас ще раз, молитися і відправляти любов тим, чиї життя Кабала робить нестерпними, тому що вони прийшли на Землю зробити цю роботу. Цим людям потрібна ваша допомога, щоб надати їм можливість уникнути тортур, які їм наносяться. Кабала має тисячі років практики по контролю людства, в спричиненні тортур і контролю розуму, у таємному використанні наркотиків і позбавлення сну і т.д., на їх нічого непідозрюючих жертвах. Завжди пам'ятайте тих, кому менш таланить і простягніть їм допомогу при першій-ліпшій можливості.

Цікаво подивитися, як різні фракції Кабали зараз борються між собою, щоб спробувати взяти верх. Серед злодіїв немає ніякої лояльності. Кожна фракція просить вас довіряти і йти за ними, коли, разом, вони були архітекторами деструкції Землі і вбивства величезної кількості людства. Не має ніякого значення, ззаду якої маски вони приховуються, вони - все ще частина Кабали і завжди буде так. Ваш світ не в змозі піти вниз, знову тим же шляхом, незалежно від зроблених обіцянок і даних гарантій: горбатого могила виправить. Кабала не належить вашому світу. Для них немає ніякого місця. Настав час, щоб вони зникли.

Це підбадьорює, щоб бачити так багато добре об'єднаних людей, хто хоче працювати разом для загального блага. Кожен що-небудь пропонує, щоб допомогти здійснити необхідні зміни. Це повинно бути зусилля всієї команди. Усі національності і усі віровчення запрошуються працювати, як один. Кожен хоче миру і гармонії, і кожен хоче зупинити вбивство, так усі повинні збиратися докупи і працювати у напрямку цієї мети. Потім, і тільки потім, буде педофілія, що практикується тими, кому треба боятися і тортури для того, щоб вижити, бути переміщеними. Вони не проживають життя подібно до вас. Їм потрібно шокувати вас. Вони користуються вашими дітьми без страху викриття. Все ж, захист дітей має бути на першому місці. В найвищій мірі стільки приховується, - яке це зло. До цього треба звернутися для того, щоб видалити його. Ви прийняли величезне завдання. Ви захотіли повернути Землю для того, щоб усунути систему темряви і ви це зробите!

Ми, подумки, готувалися до кожної можливості. Наші Центри нададуть допомогу і усю потрібну інформацію, як витримати хаос, який неминучий, коли запровадять зміни. Найбільші уми, хто коли-небудь ходили по Землі, працюють пліч-о-пліч і зможуть показати себе і сказати, що вам треба знати для того, щоб створити кращий і більший світ для усіх. Наші плани великі і реальні. Одного разу відновиться мир і припиняться вбивства, забезпеченість їжею і притулком усіх - наш пріоритет номер один. Видалення усіх токсинів із повітря, їжі і води повинно початися негайно.

Повірте в те, що ви робите і віра буде вас направляти. Знайте, що ви досягнете успіху. Прийшов ваш час. Це зараз ніщо не може зупинити. Розпочніть цей 2014 рік з любові у ваших серцях. Зробіть мир вашою метою і присягніться, що ви будете вірні собі. Працюйте, щоб створити світ, за який ви можете бути горді і який ви допомогли створити.

Прекрасна енергія любові оточує вас і хай вона буде вашим провідним світлом. Це моє побажання для вашого світу в 2014. Подивіться на усе очима любові і ви створите гармонію і мир.

Вероніка, моя дорога, іноді 2014 буде важкою працею для вас, але він буде плідним . . . ви знаєте це.

Завжди на вашій стороні. Ваш, Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge