Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 9 лютого, 2014

Монтегю Кін - 9 лютого, 2014

Вероніка, моя дорога, і всі ті, хто увійшов в їх природжену силу і зробив перші кроки, щоб повернути Божественні Енергії ліній лея людям світу, замість меншості, яка переадресовує їх до себе для того, щоб виключити 99%. Одного дня, ви зрозумієте важливість того, що ви досягли 2 лютого 2014.

Ми дякуємо Марку, який проводив багато годин, вивчаючи карти, для того, щоб встановити місцезнаходження найголовніших ліній лея. Ми продовжуватимемо цю роботу. Ми не можемо назвати дати через декілька днів для того, щоб захистити вас усіх. Проте, створюється інформаційний бюлетень, який дасть вам попередження. Він надасть вам час, щоб вирішити, куди треба їхати і де зустрічатись і т.п. Збираючись разом, як один, ви примножуєте звільнену енергію. Ваше перше зусилля перевершило усі очікування. Ми бачимо вас як нашу команду на Землі. Ця команда буде розширюватися, оскільки чим далі, тим більше людей розуміють позитивні результати, які можуть бути досягнуті.

Якщо ви мали будь-яку ідею спроби кабали ввести випробування, щоб перешкодити вам з'єднатися з лініями лея, ви були б здивовані. Вони використали усю владу, яку вони змогли зібрати, але не змогли перешкодити чистому розуму виконати те, що вимагалось від них.

Ми говорили вам, що влада темних сил блякне. Вони відчайдушні. Ми говорили вам, що вам не потрібна вогнепальна зброя і танки, щоб затребувати те, що ваше по праву. Усе, що потрібно для людей, це зібратися разом в мирі і гармонії і з’єднати разом весь світ. Це було подібно до ВЕЛЕТЕНСЬКОЇ ХВИЛІ ПРЕКРАСНОЇ ЕНЕРГІЇ, яка пройшла по вашому світу, оскільки кожен континент охопив схід сонця. Вона була чистою любов'ю і світлом. Ми, подумки, дякуємо кожному з вас без виключення, хто взяв участь в цій унікальній події. Кожного разу, коли ви робите це, вона стає потужнішою. Це дуже важливий рік. Ми не повинні втрачати інерцію.

Моїй дорогій дружині випав скрутний час, щоб піднятись на скелясту вершину пагорба в Гластонбурі, в ранішні години. Вона страждає від проблем серця і легень і страждає від тяжкої інфекції легень. Моя глибока вдячність Дейву і Марку, які тримали її за руки і підтримували її при сходженні. Це було звивисте сходження в темряві і було дуже холодно. Їй довелося багато разів зупинятися, щоб боротися за дихання. Вона вирішила досягти вершини і придбала захоплення Дейва, Марка і Світу Духу. Особисто, я глибоко зобов'язаний як Дейву, так і Марку за турботу про мою дорогу дружину. Дейв зняв фільм про схід сонця, тож ви зможете розділити здивування від усього цього.

Настав час, щоб ви зрозуміли, що ваша планета була перетворена на величезний концтабір. Ви зараз починаєте усвідомлювати цей факт. Ви - в'язні і ви починаєте бачити ґрати в полі зору і ви готові протистояти їм. Ті, хто управляє вами, створили так багато 'законів': камери спостерігають кожен ваш рух і електронні пристрої оточують вас, випромінюючи контролювальні енергії. Ви бомбардуєтеся пропагандою, яка пробує блокувати будь-яку видимість правди направлену до вас.

Спробуйте знайти, що реальне у вашому світі. Погода управляється і використовується, щоб відвернути вас від реальних проблем. Банки використовуються, щоб створити петлю навколо ваших ший, щоб тримати вас у рабстві і переляканими. Релігії перевершили себе, створюючи СТРАХ і видаляючи брехливу інформацію, яку вони зараз визнали не вірною і яка ніколи не була вірною. Помилковість. Все ж люди все ще перелякані, щоб відокремити себе і сприйняти бога і саме створення.

Будьте хоробрі і загляніть у ваші власні душі і там ви знайдете тільки любов. Позбудьтеся усіх страхів, яке були штучно створені, щоб тримати вас полоні. Відмовтеся брати участь в деструкції вашої прекрасної планети. Як ви можете жити і дивитися в очі ваших дітей, якщо ви йдете в інші країни для того, щоб убивати і захоплювати? В атмосфері звільняються небезпечні хімічні речовини, які вбивають і знищують землю, від якої залежить ваше існування. Настав час взяти на себе відповідальність за ваші дії. Є достатньо свідоцтв, які показують, що ви робите злочин. Ви обманюєте довіру своїх дітей і ваших ближніх. З ваших очей потрібно видалити захисні окуляри. Немає ніякого виправдання наосліп виконувати накази, коли в глибині душі ви знаєте, що ви вторгаєтеся в людське життя.

Ви не можете більше зберігати нейтралітет. Є більш ніж достатньо свідоцтв, доступних вам. Ще ніколи не було легше розслідувати реальні факти і приймати рішення, яку дорогу вам вибрати. Пам'ятайте, ваш час на Землі – лише одна мить, а ваш дух вічний. Не можна дозволити, щоб сталося захоплення вашої планети. Кабала залежить від вашої допомоги, щоб досягти своїх цілей. Без вашої згоди, вони ніколи не мали б такого успіху, який ми бачимо сьогодні. Це поміркована думка. Багато хто з вас безпосередньо допоміг деструкції вашої планети і людства. Одного дня вам доведеться зіткнутися з цим фактом.

Багато хто у вашому світі допомагає вам побачити ПРАВДУ; ті, хто вийшли і несуть до вас правду. Є також ті, хто говорить вам, що це усе буде таким легким. Це робиться для того, щоб створити помилкове відчуття безпеки, таким чином, щоб ви байдикували і нічого не робили. Добре, я скажу вам, що саме ніщо більш віддалене від правди. Це не буде легко!

З іншого боку, це не збирається бути чим-небудь, чим ви не можете досить легко управляти працюючи разом. Вас 99% і ви набагато потужніші, ніж коли-небудь була кабала. Тоді як ВИ можете зробити це самі, ЇМ потрібна ваша допомога, і ВОНИ не можуть ОБХОДИТИСЯ БЕЗ ВАС.

Вважайте, що ви можете зробити це і ви зробите це. Кабала робить все можливе, щоб знищити того, хто веде за собою. Я прошу, щоб ви послали любов і світло до цього індивідуума, який проходить через надзвичайно скрутний час. Підсвідомо, він бореться, щоб вирватися на волю. Він потрібний Людству, щоб усвідомити ким він є і скинути кайдани, які були розміщені на ньому і тільки тоді він зможе почати свою роботу на Землі. Людству потрібно, щоб це сталося.

Разом, ми запустили величезний рух. Обидві сторони життя разом працюють над цим. Як швидко ми досягнемо своєї мети, стосується вас. Ми завжди у наявності, щоб допомогти вам.

Насолодіться фільмом сходу сонця над скелястою Вершиною 2 лютого. Ми дякуємо Дейву за подолання надзвичайно холодно вітру для того, щоб зняти фільм для нас. Ми йдемо вперед, щоб встановити світло по всьому вашому світу і у ваших життях.

Я гордий за вас, моя любов, і за те, чого ви досягли.

Назавжди, ваш Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge