Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 25 вересня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 25 вересня, 2015

Дорогі, який важливий і захоплюючий настає час, коли багато хто з вас зможе відчути підняття, що відбувається в результаті рівнів енергій, що надходять. Тим з вас, хто безсумнівно знає про них, вони принесуть бажані зміни. Вам тільки доведеться озирнутися навкруги вас, щоб побачити, що ви знаходитеся в середині їх, що є свідоцтвом змін на краще. Дуже скоро ви матимете навіть більше свідоцтв про них і стане зрозумілим, в якому напряму йде Людство. Це бажання очиститися від старого, яке більше не обслуговує вас, але в той же час будуть встановлені нові енергії. Ілюмінати зроблять свою останню спробу утриматися на їх обраному шляху, але в цьому не буде ніякої користі, оскільки їх владу серйозно скоротили Галактичні Сили, які оточують Землю. Отже не бійтеся, оскільки усе просувається добре, але будьте терплячими, оскільки усі вигоди настануть своєчасно – ви знаходитеся в періоді Великого Пробудження.

Ви можете бути упевнені, що кожен дух, який знаходиться тут в такий важливий час, отримає вигоду так чи інакше від його дослідів. Ви не маєте ніякої потреби піклуватися про своє майбутнє, оскільки усі продовжуватимуть, як планувалося, щоб охопити потреби кожного. Ви рухаєтеся вперед як група духів, де кожен грає свою роль у визначенні ваших майбутніх перспектив. Великі зміни уже на порозі того, що відбувається і вони швидко введуть в дію Новий Вік для вашого задоволення. Ви вже отримали ідею того, що вас чекає попереду і ми можемо запевнити вас, що ви не будете анітрохи розчарованими. Ми дякуємо вам усім за ту роль, яку ви грали впродовж багатьох інкарнацій і не має ніякого значення, що іноді ви грали негативну роль, як частину ваших дослідів. Коли ви прочитаєте записи Акаші, то ви знайдете, що ви грали всілякі ролі, які колективно надавали вам можливість еволюціонувати. Отже завжди був план, як допомогти якомога більшій кількості духів досягти точки Вознесіння і зараз реалізуються ці вигоди.

З давніх пір ви ретельно проводилися через багато викликів, з якими вам доводилося стикатися і вам допомагала мудрість і знання Архангела Михаила. Там також були інші духи, які вели вас таким чином, щоб обслуговувати ваші індивідуальні потреби. Зараз усі з тих, хто мав потенціал піднятися, повинен зараз зробити так і йти по дорозі до Підйому. Ми говоримо вам знову, щоб ви не хвилювалися про ваш особистий прогрес, оскільки, якщо ви зробили істинну спробу піднятися, то потім ви безсумнівно досягнете успіху. Як ми бачимо, це не важко твердо стати на шлях, який веде вас до завершення. Якщо ви почуваєте себе готовим, то ви напевно готові і не повинні мати ніяких труднощів у виявленні шляху вперед до Світла.

З керівництвом, яке ми надали вам, ми відчуваємо, що ви зараз здатні піти вперед з упевненістю і напевно знаєте, що майбутнє – золоте. Хоча це ще не очевидно, але ви виграли битву з темними силами, які більше не можуть завершити свій план панування у Світі. Вони в строю і шукаючи виходу, поки все ще чіпляються за надію, що вони зможуть все ще знайти шлях до успіху. Будьте упевнені, що вони не оклигають від невдач, які вони випробували. Проте, як вони діяли в минулому, для них дуже важко визнати поразку. Тим часом Сили Світла міцнішають і лідирують з їх планом для повного повернення Світла. Деякі з вас все більше відчувають усвідомлення і розуміння того, що відбувається і воно повинне зростати навіть більше, оскільки видалені перешкоди, розміщені на вашому шляху.

Зміни продовжують зростати і набагато швидше, ніж раніше і так це триватиме аж до Вознесіння. Тим часом ви маєте бути обережними до новин про вказані зміни, які збираються анонсувати, оскільки там будуть спроби їм перешкоджати, що може викликати затримку. Проте, будь-яка затримка буде короткою, оскільки темні сили більше не мають влади або зв’язків, щоб диктувати. Вони – жертви їх власного плану ув'язнити інших, який має неприємні наслідки для них. З їх жадністю і зарозумілістю вони ніколи не допускали невдачі, але зараз спантеличені і не в змозі управляти подіями, як вони робили в минулому. Отже ми можемо цілком зосередитися на майбутніх змінах і всіляко допомогти зробити їх повністю успішними.

Деякі з вас, хто чутливіший, ніж інші будуть, можливо, відчувати маленьке запаморочення, як дію на вас вищих енергій. Цей стан скоро мине, оскільки ви звикнете до них, але в цілому люди відчуватимуть себе піднятими безліччю різних способів, і це повинно тривати. Якщо ви не відчуваєте змін в собі, то не хвилюйтеся, оскільки вони впливають на людей різними способами. Просто залишайтеся спокійними і пам'ятайте, що ви залучаєте енергію до себе через Закон Тяжіння. Отже ви входите в період подій, коли буде відбуватися багато речей, часто в швидкій послідовності. Проте, не засмучуйтеся, якщо щось ховається від вас, оскільки все ще є ті, хто хотів би тримати вас в темряві, якщо б вони могли. З нашої сторони, ми проінформуємо вас, коли це стане доречним. В міру можливості ми хотіли б побачити гладке переміщення із старих шляхів, але це не можливо, поки темні сили не видалені з дороги.

Ми хотіли б додати декілька коментарів про групові духи, використовуючи птахів в якості приклада того, як вони еволюціонують. Коли ви підніметеся, то ви побачите їх більш привабливими і подібно до квіток вони будуть реагувати відкрито на енергії вознесеної Людини. Кольори будуть яскравішими і чіткішими, і птахи співатимуть чудові пісні. Що буде найпримітнішим – це чистота і новизна усього. Тварини, яких ви зараз вважаєте дикими, стануть ручними і більше не будуть агресивними або хижими. Одомашнені тварини, як наприклад коні, будуть реагувати в розумнішій формі і будуть здатними розмовляти з Людиною через розумові здібності. В свій час це також буде стосуватися ваших улюблених собак і котів, які повинні залишитися з вами, оскільки вони – тільки дикі різновиди, які поглинаються в груповому дусі.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і чекаю, як і ви, побачити і насолодитися змінами, які чекають свого часу. Усе прийде своєчасно і звичайно, як ми говоримо, в правильний час. Отже не зневіряйтеся, якщо нічого не відбувається дорогого для вашого серця, оскільки затримка можлива тільки завдяки обставинам у той час. Також знайте, що кожен дух буде в потрібному місці, в якому має бути на час Підйомом. Збережіть спокій незважаючи на те, з чим ви стикаєтеся впродовж цього останнього періоду старих енергій. Він буде часом перевірки, деяким чином, але в довгостроковому періоді усе врегулюється і ви випробуєте велику радість. Ви заробили своє місце в історії, успішно проходячи через великі періоди темряви. Все ж ви здолали спроби упіймати вас в пастку і перешкодити вашому підйому, і зробили це з милістю і рішучістю. Ми говоримо, що це добре зроблено і радіємо плодам вашої роботи, які чекають вас попереду.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Примітка: Мої вибачення, оскільки в моєму повідомленні від 11 вересня 2015 року є посилання на "Shelves", яке потрібно читати як "Альянс Сфери" ("Sphere Alliance").


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge