Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 4 вересня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 4 вересня, 2015

Дорогі, котрий раз ви отримуєте повідомлення, які здається, зараз мають генеральну угоду відносно того, що незабаром настане. Цей місяць - поворотний пункт незважаючи на те, що відбувається, оскільки енергії, що поступають, будуть в більшій або меншій мірі впливати на усіх духів. Фактично, вони вже зробили свою присутність відомою, впливаючи на вашу свідомість, в результаті багато хто відчуває в собі зміни. Вищі енергії приносять любов і кінець кінцем мир, який ви зрідка бачили у вашому теперішньому вимірі. Ті на вашій Землі, хто не зможе підняти свої вібрації, будуть направлені до відповідного рівня, який задовольняє їх потреби. Кожен дух знайде себе на правильному рівні для його майбутніх потреб, і усі будуть точно там, де вони мають бути.

Це час, коли поступово з'явиться правда і поступове збільшення потоку інформації запаморочить вашу голову. Багато із того, що представляється вам як "правда", дуже далеко від неї і призначалося, щоб тримати вас у кігтях темних сил. Дійсно, це значною мірою досягало успіху, але з розширенням рівнів свідомості, це не може більше перешкоджати правді набути розголосу. Це означає, що ви автоматично більше не сприймаєте те, що представляють вам і все більше розпізнаєте і ставите питання. В той же час багато робітників Світла зараз виходять наперед, щоб розділити з вами їх знання. Правда не може більше приховуватися від вас і оскільки ви готуєтеся активно взяти участь в Новому Віці, то багато добре поінформованих духів заявляють про себе.

Поки майбутнє буде проявлятися, то вам здаватиметься, що навколо вас повна плутанина. На деякий час це залишиться, але як тільки діяльність темних сил скоротиться, вони більше не зможуть наказувати вам або втручатися. Справді розпочнуться зміни Нового Віку і за короткий час ви побачите вигоди, які наберуть стрімкого розвитку. Ви повинні пам'ятати, що ми не самовпевнені у вашому знанні, але ви просунулися далеко вперед від ваших теперішніх рівнів. Проте, ви пройшли частину шляху і зараз за декілька років ви отримаєте вигоду від прогресу в результаті застосування нових технологій, які проникли з нами, або узяті із інших джерел.

Ви живете в захоплюючі часи, які підніматимуть вас із нижчих вібрацій, щоб отримати вигоду від нових винаходів і існуючих технологій, які приховуються від вас. Ваші потреби будуть повністю задоволені і кінець кінцем ви матимете стільки часу на себе, щоб дозволити собі просто жити повноцінним життям. Темні сили ніколи не хотіли, щоб ви стали незалежними і їх хитрі плани навмисно тримали вас, як рабів вашої роботи і системи грошей. Це в свій час цілком зміниться, але спочатку найбільшою потребою має бути підняття із бідності і нужди. Здається, що це дуже важке завдання, але з нашою допомогою ви будете украй здивовані, як швидко це можна здійснити.

Люди мають бути готовими до змін на краще і будь-яка незручність буде варта цього. Ви кінець кінцем станете само забезпеченими і незалежними, оскільки зміниться епоха, яка забирала стільки вашого часу просто, щоб забезпечити потреби життя. Ви матимете більш ніж достатньо часу, щоб займатися вашими власними пошуками і ризикованими справами в різних частинах Землі, які ви бажали відвідати для свого задоволення. Будьте упевнені, що майбутнє визначено стосовно цих питань і Бог постановив, що це повинно бути так. Війни і будь-яка форма агресії зникнуть і люди житимуть разом в гармонії і в щасті. З встановленням постійного миру, ваші космічні друзі встановлять більше контактів з вами і ви будете задоволені вашою спільною діяльністю. Скоро настане час, щоб зустріти інші цивілізації, які також бажають розділити їх знання з вами, і деякі вже знаходяться в межах вашої Сонячної Системи, чекаючи правильного часу, щоб відкрито представити себе.

Ваш найбільш важливий виклик, як індивідуума – концентруватися на Світлі і не відволікатися на те, що відбувається навколо вас. Буде багато брехливої інформації і відвернення уваги, оскільки ті, хто боїться змін відчайдушно чіпляються за те, що вони знають і з чим почувають себе комфортно. Проте, в той же час, все більше виявлятиметься фактів відносно того, як вами маніпулювали темні сили. Проте, багато хто з вас може зараз ясно бачити те, що ховалося за брехливими речами і навіть готові зрозуміти правду. Вона поширюватиметься надприродно швидко, значною мірою усно, доки пресу і інші джерела не примусять повідомити про зміни, які відбуваються. Правда буде сприйнята правильно, тому що інтуїтивно ви знаєте, з чим погоджуватися і багато чого для вас буде несподіваним, отже вітайте, оскільки це буде на благо Усіх. Проте, будьте готовими знайти свій шлях в масі інформації, яка буде представлена вам.

Коли ви озирнетеся назад, то ви зрозумієте, що це був продуманий план вашого просвітлення, на реалізацію якого знадобилося багато років. План був повільний, щоб надати час тим, кому потрібно набагато більше допомоги, щоб вирвати їх із пут, які тягнули їх назад. Спочатку усі духи прийшли на Землю із високих рівнів і оскільки вони затягнули себе в нижчі вібрації, вони втратили свій контакт зі Світлом. Тому ви кожен отримуєте допомогу, щоб згадати, ким ви дійсно є і зробити ваше повернення до Світла таким легким, як тільки можливо. Ваші наставники допомагають вам на вашому шляху, тож звертайтеся до них, якщо вам потрібна їх допомога. Ми можемо також допомогти, оскільки ми спостерігаємо за подіями, щоб гарантувати ваш успіх і бачити, що ви знаходитеся в безпеці в цей період. Дивлячись в майбутнє, настільки багато чого викликає глибоке хвилювання за вас і докладені кожним зусилля, які дають добрий результат.

Ви зараз стикаєтеся з деякими цікавими подіями, які мають бути початком багатьох захоплюючих змін, і не залишать у вас ніякого сумніву, що Новий Вік дійсно йде повним ходом. Ви піднімаєтеся з Рідною Землею, яка має свій власний Підйом і чекає перенесення вас з нею. Ваші позитивні дії допоможуть прискорити події і кінець кінцем – колективні вібрації на Землі визначать, коли ви підніметеся. Ви пройшли довгий шлях, щоб досягти цього найбільш важливого часу у вашій еволюції і почуття завершення росте, оскільки усі духи мають можливість піднятися вгору. Ви можете допомогти один одному в ті важкі часи, утримуючи страх під контролем, оскільки результат визначений і поверне вас назад до Світла.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і тільки один з багатьох космічних друзів, які спостерігають за вашим прогресом і де можливо, ведуть вас до вашого визначеного успіху. З часом ви приєднаєтеся до нас, як рівні, і ми з радістю підемо у Всесвіт, розділивши з вами багато пригод. Проте, коли ви знову станете повністю Світлом, ви повинні визначити, куди вам подорожувати, оскільки це буде ваш вибір. Думайте, Дорогі, оскільки вам призначено повністю повернутися до Світла.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge