Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 квітня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 квітня, 2015

Шлях вперед буде повний приємних несподіванок, які перевищать очікування більшості з вас. Все ж багато буде виконано ваших справжніх очікувань, заснованих на тому, що ви проектували в майбутньому. Це не вирізано на камені, але проте приведе вас в Новий Вік, до якого ви готуєтеся. Ваша доля була декретована вищими силами, але ви маєте вільний вибір, щоб визначити манеру, в якій ви подорожуєте цим шляхом. Ви, так би мовити, зробили свій внесок і зараз негативні сили більше не зможуть заважати вашому прогресу, як вони робили в минулому. Їх влада вже урізана і вони більше не мають здатності робити так, як вони хочуть.

Зараз ви повинні центрувати вашу увагу більше на собі, щоб гарантувати, що ви не зісковзнете назад, досягнувши вже так багато. Ваша поїздка через дуальність була жорстка і вимоглива і ваша сила гартувалася у вогнях життя. Ви живете на Землі майже в якості глядача, оскільки ви проживаєте своє життя в межах вашого власного поля енергії, значною мірою несхвильоване подіями, які відбуваються за межами вас. Іноді вам треба буде вийти за межі, але ви можете повернутися несхвильовані нижчими енергіями. Ваша роль - бути "сяючим" прикладом для інших, на якому вони могли б навчитися . Вони будуть тягнутися до вас і це дає вам можливість допомогти їм підняти їх вібрації. Як ви знаєте, "подібне притягає подібне" і оскільки ви переміщаєтеся далі від них, має місце природне очищення усіх нижчих енергій.

Що стосується карми, то можуть бути ще випробування, але оскільки ви піднімаєтеся, то ви переконаєтеся, що з цим викликом легко мати справу. Для багатьох з вас ці часи в нижчих вібраціях завершуються, і оскільки ви прогресуєте, то ви почнете розуміти, де треба проводити ваші наступні досліди. Панорама альтернатив лежить перед вами і вам допоможуть зробити мудрий вибір, який гарантує ваш безперервний прогрес. Різниця між минулим часом і зараз є в тому, що ви досить освічені, щоб зробити ваш власний вибір. Рідна Земля надала багато чого свого для еволюції Людства і вона також еволюціонує і багато хто з вас приєднається до неї.

Як ви знаєте, усе відбувається в "Зараз", в якому ми можемо заглянути у ваше майбутнє і побачити, яким шляхом ви, ймовірно, підете. Що ми знаємо напевно, це те, що ви продовжуватимете прогресувати дуже швидко в межах Світла, і знову станете Галактичними Істотами. Вам завжди допомагали на цього шляху ті, хто вже пройшов його успішно. Життя буде повністю відрізнятися від того, що ви випробовуєте зараз, і найвідомішою зміною буде ступінь свободи, яку ви придбаєте, щоб подорожувати Космосом. Ви матимете нескінченні можливості зустрітися з іншими формами життя і бути наставником для них.

Нині, вам важко осягнути те, що лежить попереду вас, тому що Космос такий великий і життєві форми існують скрізь. Ви також можете дослідити багато вимірів, і ваше обмеження – тільки ваша власна вібрація. Розумне життя рясніє і Людство Землі переконається, що настільки багато чого можна вивчити і випробувати. Уявіть собі можливість подорожувати силою думки, таким чином, що відстань, як ви тепер розумієте, не представляє ніякої перешкоди. Ваш час на Землі дуже подібний до існування в карантині, і це частина правди. З необхідності вас довелося захистити від втручання ззовні, хоча іншим Істотам дозволялося встановлювати контакт з вами. Приймаючи до уваги усі речі, ви повинні зараз розуміти, чому ваші досліди на Землі пильно контролювалися і ретельно планувалися. Якими б вони не були, майте на увазі, що, як ви сказали б, події були "швидкісними", що гарантує вашу швидку еволюцію і кожен з вас захотів взяти в цьому участь.

Щодо Землі, це - прекрасна планета, якій одного дня в недалекому майбутньому буде повернений первісний стан. Ви чули про ваш Сад Едему і ті дні повернуться ще раз, оскільки Рідна Земля займе своє місце знову у вищих вібраціях. Еволюція триває і її мета –досягнути досконалості і тоді усе життя повернеться до Божества. Проте, потрібно багато випробувати перед тим, щоб досягти цього рівня. Радійте за себе, оскільки ви відкриєте дива, які очікують вас у майбутньому і стикнетеся з найблагочестивішими Істотами, які живуть у вищих вимірах.

Повертаючись до вашої теперішньої ситуації, ви маєте незабаром випробувати деякі події, яких ви нетерпляче чекали. Темним силам не можна довіряти і їх обіцянки, щоб дозволити запланований прогрес Світла, часто порушувалися. Вони постійно порушували своє слово і викликали затримки в забезпеченні вам вигод від Нового Віку. Вигоди чекають і готові проявитися, і плани удосконалені, щоб зробити анонси якнайшвидше. Ми посилаємося на період, який настане перед Новим Роком, і це сама рання можливість зробити так. Інші швидко слідуватимуть за тими, хто починає і на той час темні сили більше не зможуть вплинути на результат.

Дорогі, ми захоплюємося вашою рішучістю, щоб виграти битву з темними силами і це було вже досягнуто вашим присвяченням, щоб встановити Світло на Землі. Установлення його почалося і немає ніякого повороту назад, і жодним чином, це не можна зупинити. Битва виграна і все, що залишилося - прибрати залишки карми, яка була виконана. Звичайно дуже рано претендувати на повну перемогу, але цей славний момент настане в житті більшості з вас. Нижчі енергії, крім того, зменшені вашими безперервними діями, щоб повністю встановити Світло на Землі.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і благословенний бути тим, кому призначено продовжувати цей контакт з вами. Ми знаємо, що ви реагуєте добре на надану інформацію і ми бачимо, як швидко зростає Світло і охоплює собою Землю. Наша любов з вами, оскільки ви зосереджені на меті досягнення повного успіху.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge