Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 17 квітня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 17 квітня, 2015

Дорогі, Світло зростає набагато швидше і всі довіряють тим з вас, хто стійкий і вірний своєму життєвому плану. Ви, можливо, не обов'язково знаєте напевно, як добре ви йдете за цим, але є "почуття" глибокого задоволення в усьому,що ви робите. Разом з вашими наставниками, ми допомагаємо вам триматися на вашому істинному шляху і сприяємо там, де ми можемо. Загальний результат усього вашого присвячення є в тому, що ви можете продовжувати рух вперед без відхилення від вашого шляху. Винагородою за те, що ви так багато робите буде те, що одного дня, в не так вже віддаленому майбутньому, ви дійсно дізнаєтеся про свій вклад. Це не робиться кількістю, а якістю, і кожен з вас на вашому власному шляху допомагає підтримувати Світло на Землі. Ви фактично привілейовані, що були вибрані для таких завдань, оскільки багато духів хотіли виконати таку роботу в цей час. Проте, не кожен обов'язково вибирається для цього специфічного періоду дії. Це час, у напрямку до якого ви працювали багато життів і вже деякі можуть "відчути" зміни, які мають місце, оскільки негативні енергії зменшили свій вплив.

Такі часи, в яких ви знаходитеся зараз, незвичні для сприйняття, оскільки крайнощі, як ви знаєте з досвіду, можуть швидше спантеличити. Це період, в якому здається, що негативні енергії зростають і викликають більше проблем, ніж зазвичай. Проте вони мають більший вплив і тому потребують більшої уваги. Це подібно швидше до "шкребти по сусакам", маючи справу з останніми залишками старого циклу. Ясно, що уроки все ще вивчаються і скоро прийде час, коли вібрації піднімуться. Коли це трапиться, вони піднімуть вас аж до рівня, який не зможе прийняти нижчі вібрації. Отже продовжуйте непохитно дивитися вперед і не дозволяйте коливатися у вашій рішучості. Темні сили знають, що їх час добігає і подібно до загнаних у глухий кут тварин, схильні накинутися незважаючи на наслідки. Вони все ще сподіваються втекти із Землі, коли справи повернуться проти них, але це не так легко, як вони думають.

Як ви вже знаєте, що "час не чекає нікого" і хоча майбутнє встановлюється, в принципі, ваш вільний вибір визначить точно, коли це станеться. Людство складається з дуже змішаної групи духів із різних планет і навіть зоряних систем. Але головна група - ті, хто прийшов на Землю для еволюції. Немає ніякого іншого місця, подібного до Землі, яка пропонує такий швидкий шлях еволюції. Він жорсткий і вимогливий, але є найшвидшим, щоб випробувати усе, що потрібно, щоб еволюціонувати із нижчих вібрацій. Майте на увазі, що байдуже, наскільки важким може бути життя, воно ніколи не нав’язується духу і ви будете згодні, що можливо воно надасть вам будь-якого досвіду для вашої потреби. Дійсно, дух, можливо, передумає інкарнуватися навіть в останній момент. Проте, це рідко трапляється, тому що ви йдете до мети своїх інкарнацій і знаєте точно, чого ви можете досягти.

Вам не треба турбуватися про результат шляху іншого духу. Кожен з вас добуває досвід згідно з вашими потребами і багато духів перетнуть ваш шлях і матимуть швидкий контакт з вами. Це часто відбувається для спеціальної мети, але, проте можливо, є важливим кроком для обох з вас. Головні гравці у вашому житті вірогідніше всього будуть з вами в інших життях, і деякі сім'ї залишаться разом для багатьох втілень. Вони часто гратимуть свою частину в різних ролях і ви повинні знати тепер, коли це включає набуття досвіду із життів різних енергій або як Чоловіка, або Жінки. Якщо ви проводите занадто багато безперервних життів в одній статі, то стає важче змінитися, коли з'являється потреба. Дивлячись на цілу картину, ви зрозумієте, що йде дуже багато приготування, щоб гарантувати, що ваші життя на Землі продуктивні і що вони допомагають вам еволюціонувати.

Найдивовижніші події плануються для вашого майбутнього, коли ви досягнете точки, де ви можете прожити правду, яка буде виявлена. Життя буде повністю відрізнятися від того, що ви випробовуєте зараз, і буде мало стосуватися того, що повинно або могло бути. За ці роки ваш розвиток проходив у напрямі, який задовольняв цілі Ілюмінатів, які стримували вас. Це мало тримати вас під їх контролем і в стані збентеження, таким чином ви тримаєтеся в замку часу. Ви звичайно вирветеся з цього дуже скоро і ваші життя просуватимуться вперед дуже швидко. Проте, це не означає, що ваші життя витрачалися даремно, а навпаки, дуже швидко було багато чого вивчено. У більш нормальних обставинах ваш прогрес був би набагато повільнішим. Як ми згадували, кожна ситуація пропонує вам деяку можливість просунути вперед вашу еволюцію.

Ви, можливо, дізналися, що є інопланетні бази як на суші, так і на морі. Ми знаємо про них і їм дозволяється залишитися за умов, що вони не намагаються заважати іншим формам життя. Усі вони, включно з Рідною Землею мають випробувати ваш вимір і все, що запропоновано. Деякі Істоти, як наприклад Агартанці жили у Внутрішній Землі еони часу і чекають правильний час, щоб стати частиною Земного майбутнього. Інші, як наприклад Ануннаки заважали вашій еволюції і протиставляли одну расу іншій, що привело до війн. Проте, їх вплив і влада над вами закінчилася приблизно через 5000 років. Вони не були ні в якому разі першими відвідувачами вашої Землі, щоб завадити вашій еволюції. Проте, завдяки таким періодам вступила в гру карма і як з будь-яким іншим викликом, ваша віра отримала можливість рости. На Землі ви значною мірою відсторонені від будь-якого зовнішнього впливу, який змінив би план вашої еволюції, оскільки це вже погоджено з Вищими Істотами.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і захоплююся рішучістю, яку ви показали, щоб зберегти свободу, як ваше право і спадкоємство. Свобода слова має велике значення для істинної демократії і надає вам можливість подальшої еволюції без втручання. Ваш поточний цикл добігає кінця і є знаки, що на ваші дії почав впливати новий цикл. Шукайте Світло в кожному завжди і коли з'являється можливість, розділіть вашу радість і щастя з ними. Це вражає, як швидко добре слово або жест піднімає вгору інший дух і піднімає їх вібрації.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge