Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 22 січня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 22 січня, 2016

Mike Quinsey

Ви вивчаєте, як швидко може все змінюватися, але несподівано, може показатися, що майбутнє не таке райдужне, як було нещодавно. В уми деяких людей ввійшов страх, оскільки великий капітал коливається і втрачає віру в грошові цінності. За кулісами, багато тих, хто при владі, керуються метою триматися подалі від американського долара. У такі часи нема стабільності і ви у владі тих, хто управляє світовими ринками. Неминуче буде гірше перед тим, як будуть вирішені проблеми і ринки грошей заспокояться. Багато чого може статися так швидко і мало що може змінити результат. Будьте упевнені, проте, що свою роль грають більші сили, ніж на Землі, щоб гарантувати, що кінець кінцем це вам сподобається.

Багато шляхів ведуть до задовільного завершення багатьох змін, які поступово набувають форми. Темні сили можуть все ще впливати, але їх влада, щоб диктувати ваше майбутнє швидко зменшується. Багато країн збираються разом одноголосно представити розголошування і ревальвація ваших найбільш важливих валют стає вірогіднішою. Усе планується заздалегідь і направлене на поліпшення життя людей вашого світу. Опозиція до цього слабшає і ніщо не перешкоджатиме відбутися бажаним змінам. Це – перші кроки, які, здається, забрали так багато часу, але ревальвація і поширення фондів у всьому світі досягають успіху. Фактично, це вже почалося, хоча доки ще не визнане.

Зґвалтування земних ресурсів зараз знизилося, і найбільш важливо зовсім його зупинити. Звичайно, це кінець кінцем припиниться і стане непотрібним, оскільки ви будете насолоджуватися вигодами від нових технологій. Проте, потрібен час, щоб завершити заміну, але з ресурсами, які доступні і допомога ваших друзів із зовнішнього космосу скоро знімуть ці проблеми. Будьте терплячі і знайте, що все ще відбуватиметься очищення, але воно буде швидко завершено. Коли ті, хто стоїть на вашому шляху будуть переміщені, буде швидко встановлений мир і вам буде надана пряма допомога.

Якщо б ви змогли знати правду про те, що відбувається на вашій планеті, ви заспокоїлися б відносно того, як відбувається рух вперед. Багато груп по всьому світу сприяють необхідним змінам, і їх влада значна, оскільки їм допомагають Сили Світла, які оточують вашу Землю. В потрібний час вони зможуть повністю проявити себе, і досі працюють з вами, навіть якщо ви не підозрюєте про їх присутність. Вам завжди допомогли сили Світла, але вони рідко робили свою присутність відомою. Вони гарантували вашу безпеку і що План для Людства буде виконаний, як планувала Ієрархія. Ви фактично прискорюєтеся у напрямку до завершення старого циклу.

Хоча ви випробовуєте усі види крайнощів, як наприклад, погодні зміни, але кінець кінцем вони угомоняться і стануть помірними. Це гарантує, що ви не будете мати крайнощів, які випробовуєте зараз. Ви прямуєте до мирних часів, коли люди об’єднаються і працюватимуть разом, як один. Між усіма країнами розвиватиметься мирне існування, і ті групи, які викликали руйнування, будуть переміщені. У таких обставинах гармонія і співпраця прийдуть природно і продукція Землі буде розділена порівну. З часом нестачі або проблеми, які ви зараз випробовуєте, повністю зникнуть значною мірою із-за нових і передових технологій, які будуть представлені.

Вже ті, хто із Світла, готують представити вигідні зміни, таким чином, щоб при першій можливості вони досягли успіху. Занадто довго вам відмовляли в тих змінах, які значно б підвищили вашу якість життя. Це також стосується видів лікування, які включають наркотики і хірургію, які також стануть непотрібними. Нові методи чекають впровадження, що повністю змінить методи лікування тіла від хвороби і недуг. Навіть вони кінець кінцем стануть непотрібними, оскільки підвищення ваших вібрацій підніме вас до точки, де не існують хвороби і недуги. Ці зміни не так далекі від маніфестації, отже вам є багато чого очікувати в майбутньому.

Про що ви думаєте – те ви і будете випробовувати, і це Закон Тяжіння, який приносить вас до того, на чому ви фокусуєтеся. Отже, навіть зараз ви починаєте створювати своє майбутнє навколо вас. Проте, також пам'ятайте, якщо ви прагнете фокусуватися на негативності навколо вас, то ви, ймовірно, притягаєте її більше. Роблячи так, ви надаєте їй енергію, але це не означає, що ви не можете спостерігати негативність навколо вас. Тому доцільно тримати ваші думки і дії в міру можливості зосередженими на Світлі. Ніколи не бійтеся, оскільки ця енергія притягне те, що викличе у вас проблеми. Будьте нормальною дуже позитивною особою, і вас навряд чи будуть турбувати інші події, які відбуваються навколо вас.

Світло дуже швидко продовжує зростати, і таким чином темні сили втрачають свої позиції. Ви можете займатися вашими щоденними справами з повною упевненістю, що ваше майбутнє безпечне і гарантоване. Проте, є місця, де створилася негативна енергія і їх потрібно очистити. Неминуче, що ви будете випробовувати дискомфорт і незручність, оскільки відбуваються ті зміни, але де можливо, будь-які духи, які наражаються на небезпеку, будуть попереджені заздалегідь. Проте, іноді підключається карма і деякі духи повністю випробують зміни, що відбуваються. Будьте упевнені, що усе вирішиться, як повинно бути і люди знайдуть себе там, де вони повинні бути.

Галактичні Сили ще не готові повністю відкритися, щоб не наразитися на відкриту війну з вашими темними силами. Вони погрожують усім "зловмисникам", які можуть ввійти у вашу земну атмосферу, тож ви можете припускати, що фактично усе кораблі, які ви бачите, від секретного флоту, який вони мають. Звичайно ні один їх корабель не підійде так близько до Землі, щоб наразитися на неприємність. Галактичні Сили мирні і користуватимуться самозахистом тільки тоді, коли їм погрожують, і звичайно не зможуть ініціювати напад на вас. Вони користуються технологіями, які далеко попереду вашої цивілізації, і можуть постояти за себе в такій ситуації.

Продовжуйте випромінювати Світло і ви робитимете краще, що ви можете, щоб прискорити кінець діяльності темних сил. Їх час закінчується і ви можете залишитися упевненими, що ви в безпеці від їх загроз, і що Галактичні Сили і навіть вищі істоти ретельно спостерігають за вашим прогресом.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить ваші дні і шлях до завершення.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge