Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 21 серпня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 21 серпня, 2015

Читаючи про істотні зміни, які проявляться у кінці вересня, ви обережно наближаєтеся до цього. Ми знаємо, що багато хто з вас нетерпляче чекає побачити, що відбудеться, коли ви рухатиметеся через вищу і чистішу область енергії. В усякому разі мудріше бути обережним, оскільки з найкращих намірів вам надається у усіх відношеннях добросовісна інформація, тільки іноді обставини змінюються. Багато хто може випробовувати цю зміну і упевнитися в кінці цього року, коли відкриються портали і піднімуть свідомість Людства. Ми не здивуємося, що б не сталося, оскільки зміни відбудуться дуже скоро. Звичайно послідує більше, оскільки починає встановлюватися Новий Вік. Проте, не очікуйте зразу занадто багато, оскільки треба багато зробити, зокрема поширити фонди. Навіть за нашими стандартами це займе деякий час, щоб досягти вас усіх, все ж це буде оцінене вами, як виняткове досягнення. Ми добре спланували цей час і добре готові до того, що чекає попереду.

За вашими стандартами, ми маємо безмежні ресурси, щоб здійснювати наші завдання, отже ви можете бути упевнені у великих успіхах, як тільки справи дійсно зрушуються з місця. Це те, що вам обіцяли впродовж багатьох років і ми рекомендуємо вам потерпіти. Тим часом ми тримаємо темні сили під контролем, як ми робили це багато років. Ми пояснювали, що з точки зору нашої здатності ми запобігли іншій Світовій Війні, яка вірогідніше всього почалася б в кінці вашого минулого століття. Як ми пояснювали раніше, нам доведеться залишити певні ситуації, які завершаться природно. Ми не можемо заважати наслідкам ваших дій, без дозволу Вищої Влади.

Деякі з вас піклуються про сім'ю або друзів, які, здається, не підозрюють значення крайніх часів. Ми просили б вас люб’язно не піклуватися про це, оскільки усі духи будуть точно там, де вони мають бути перед початком Підйому. Ви не можете змінити їх майбутнє, оскільки вони вже прийняли своє рішення, навіть якщо вони не можуть його згадати. Завдяки вашим вібраціям ви знайдете себе на шляху, який правильний для вашої безперервної еволюції, оскільки ви знаходите свій шлях назад до Світла. Будьте упевнені, що ті духи, яким важко підняти себе вгору, отримали допомогу, щоб зрозуміти правду. Вони лікуються з любов'ю і добротою, як і усі духи. Для тих з вас, хто знає, що ви готові піднятися, ми просимо, щоб ви надали допомогу там, де це потрібно, оскільки ви зможете оцінити, який потрібен рівень допомоги.

Ми вважаємо, що якщо не вже, то дуже багато хто з вас "відчуватиме" зміни у вібраціях, але це не означає, що ви не отримуєте вигоду від них. Вам треба пам'ятати, що як колектив, ви складаєтеся з духів, які знаходяться на багатьох різних рівнях еволюції. Ось чому, еволюція на Землі відбувається швидкими темпами. Все ж – це завжди двосічний меч, оскільки ви можете також легко заблукати. Якщо ви почуваєте себе неготовим для підйому, то не підштовхуйте себе, оскільки ви можете прогресувати стільки, скільки вам подобається і фактично немає ніякої такої речі як час. Усе знаходиться в Тепер і це означає, що ви можете кінець кінцем переміститися назад або вперед в часі. Ви більше зрозумієте, коли ви переміститеся у вищі виміри. Дійсно, це відповість на багато питань, які ви зараз маєте.

Відбувається "Велике Пробудження" і з плином часу все більше і більше духів відгукуються на прибуття вищих вібрацій. Ясно, що ви поступово станете обізнаними про зміни і будете раді піднятися вгору із нижчих вібрацій. Повний ефект буде в спільному використанні потужних енергій, що призведуть навіть до більшого Світла принесеного на Землю і так це повинно тривати до тих пір, поки воно не стане верховним. Проте, ми повинні закликати вас, щоб ви повністю підтримували Світло і робили свою частину, щоб гарантувати, що воно поширюється вздовж і поперек. Завжди центруйтеся на вашій меті і не бійтеся незважаючи на те, що з’являється навколо вас.

Майте на увазі, що ви працювали еони років, випробовуючи життя в нижчому вимірі, знаючи, що кінець кінцем ви будете мати можливість піднятися знову. Цей час настав і ми покладаємося на робітників Світла, щоб допомогли ввести нові енергії. Звичайно, тепер ви зможете прогресувати значно більш швидко, коли влада Ілюмінатів серйозно зменшена. Таким чином, вони більше не досягнуть успіху в їх плані контролю над населенням Землі і пониженні статусу до стану рабів. Так, ви можете йти вперед за вашим планом в цій тривалості життя, знаючи, що ви маєте дивовижну можливість досягти успіху.

Скоро ви станете здатними ідентифікувати Галактичних Істот, які інкарнувалися на Землі, по їх діям і словам. Вони повинні стати більш видимі в їх роботі, знаючи, що порівняно безпечно бути розпізнаними такими, якими вони є. Коли робітники Світла збираються разом, то їх енергія зростає вдвічі або більше, і вони представляють непереборну групу, яка продовжує зростати у часі. Ви переконаєтеся, що ваші лідери серед них, хто розділить їх передове знання з вами. У свою чергу їх підтримуватимуть Вищі Істоти, які також нададуть вигоду своїми найбільш прогресивними знаннями. Отже ви зможете побачити, що як тільки справи розпочнуться, то матиме місце прискорення прогресу.

Галактика дочекалася знаків, які показують, що Земля піднімається і завдяки вашому присвяченню це визнано, що такий прогрес був досягнутий і його безперервний успіх гарантований. У Великому Плані усе розвивається добре, тож не дозволяйте негативним повідомленням або діям будь-яким шляхом зменшити ваше визначення, щоб досягти успіху у вашій роботі. Здається, що на деякі речі впливають негативні дії, але майте на увазі, що не усе з'являється на поверхні. Іноді кармічні ситуації - результат дій, які вже давно пройшли. Просто вважайте, що вивчаються необхідні уроки і їм треба очиститися, тому що без цього не можна йти вперед. Новий Вік - час очищення, яке гарантує, що усі уроки будуть доведені до кінця і завершені.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge