Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 серпня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 серпня, 2015

Як багато хто з вас знає, цей вересень є центральним моментом, коли повинні істотно зрости вібрації. Як це впливатиме на вас, залежить від вашого існуючого рівня, але результат буде таким, що багато хто випробує підняття. Повний ефект матиме на увазі гідну уваги зміну, яка принесе більш мирну перспективу і виразить загальне бажання до припинення войовничих дій. Дійсно, бажання миру істотно зросте і влада буде зобов’язана провести зміни, які приведуть до цього. Не буде ніякого повернення до старих шляхів і оскільки вплив Ілюмінатів був урізаний, то люди будуть звільнені від їх контролю. Бажання змін буде справді деякий час зростати і настане момент, коли це не можна буде більше заперечувати. Багато духів готові до активних дій, коли це стане безпечно робити і час майже настав. Їх підтримуватимуть групи Світла, які гарантують, що їх дії дозволять досягти успіху без втручання. Як ви можете уявити, є ті, хто щиро тяжіє до того, щоб все залишилося без змін, і не бажають відмовлятися від їх багатого стилю життя для справедливого поширення багатства. Проте, ніхто не може перешкоджати проявитися змінам, тож зустрічайте зміни з вірою в майбутнє, оскільки в даний час усі обіцянки, зроблені для вас, будуть маніфестовані. Дозвольте, щоби зміни здійснювалися в адекватний час і вони повинні прийти дуже швидко, як тільки "кулька покотиться".

Стільки всього відбувається за кулісами, а вас тримали в темряві і вам заперечували ваше право поділитися і насолодитися досягненнями, які принесли б вигоду усім людям замість купки привілейованих. Проте, ця ситуація починає змінюватися і коли ті, хто притримує вас більше не зможуть диктувати вам, як вам жити, то почнуть відбуватися зміни. За довгий період часу вам були надані ідеї того, що це буде означати для вас і з яких ви знаєте, що вас чекає величезне підняття. Наприклад, багато нових досягнень було заблоковано і поставлено на полку Ілюмінатами, але скоро ніщо не зможе утримувати їх від реалізації. Вони такі, що ви кінець кінцем станете дуже незалежними і ви не будете заручником предметів для потреб життя. Навіть зараз є винаходи, які чекають, щоб зробити ваше життя легшим, але в більшості вони спочатку потребують підняття.

Ті з вас, хто обізнаний про справжню ситуацію на Землі мають велику можливість допомогти вашим близьким триматися спокійними і так би мовити "приборкати шторм". Для декого з вас можуть бути скрутні часи залежно від того, де ви живете і хто зараз управляє вашою країною. Нам відомі правильні люди і вони прийдуть до влади якнайшвидше, але це вимагає дипломатичного і законного підходу. Як ви починаєте усвідомлювати, там треба багато зробити, щоб змінити встановлений порядок, який тримав вас так довго у владі темних сил. Проте, ми підкреслюємо, що їх час пройшов і декілька майбутніх років, вони стануть все менш і менш здатні розвивати їх вплив. Отже, ви можете планувати майбутнє, знаючи про те, що ви збираєтеся повернутися до вашого справедливого місця як вільні духи.

Тим часом ми підтримуємо своє "поліцейське патрулювання" вашої сонячної системи, щоб гарантувати, що ніяким небажаним відвідувачам не дозволяється заважати вашому завершальному поверненню до Світла. Є інші цивілізації, які хотіли б контактувати з вами, але поки невчасно, і їм доведеться триматися на відстані. Більшість з них приходять з миром і горять бажанням розділити їх знання з вами, але деякі мають приховані приводи. Будьте упевнені, що ми тут, щоб гарантувати завершення вашої поїздки, як ви бажаєте, і кінець кінцем повернення до даної вам свободи, ставши знову Галактичними Істотами. Фактично ви не можете стояти на місці, оскільки скрізь у вас триває еволюція і оскільки Бог "вдихає" в вас все вищі і вищі вібрації. Як ви знаєте, 3-ій вимір закінчив свій курс і ось чому скрізь навколо вас відбуваються зміни.

Для тих з вас, хто готовий переміститися у вищі виміри, більш ніж коли-небудь необхідно сконцентруватися на вашому шляху вперед. Деякі з вас змогли відвернути те, що відбувається навколо вас, і отже спробуйте дозволити негативним ситуаціям проходити повз вас. На цій стадії ви повинні дозволити іншим йти їх власним шляхом, але щоб то не було пропонувати допомогу тим, хто наближається до вас вперше. Коли настане правильний час, ваші знання будуть потрібні і мудро застосовуйте їх, щоб принести вигоду іншим. Майте на увазі, що ваші наставники підказують вам розсудливі ідеї, які гарантують, що ви завершите цю тривалість життя, як планували. Це може включати виявлення корисного джерела інформації, або зустріч з людиною, яка може порадити вам кращий шлях. Будь-яке відхилення означатиме, що деякі уроки доведеться знову вивчити, але вдруге це зробити завжди буде легше.

З плином часу ви дізнаєтеся більше про вашу поїздку через матерію і чому вона включала досліди, які ви маєте. В результаті ви еволюціонували набагато далі і швидше, ніж ви інакше зробили б, і можете передати ваші знання іншим. Коли настане правильний час для кроку вперед вам завжди допоможуть це зробити, хоча ви можете віддавати перевагу іншому шляху, який вам допоможуть знайти. Проте, вас заохочуватимуть йти найбільш корисним шляхом, щоб уникати безцільного витрачання часу. Проте, байдуже, який вибір ви вибираєте, усі духи кінець кінцем знаходять шлях до Світла. Ваш подарунок вільного вибору завжди шанується і в результаті ви завжди в деякому відношенні вчитеся, що напевно допомагає вашій особистій еволюції.

Повільно, але поза сумнівом, вам надається інформація про інші життєві форми, оскільки ви скоро зустрінете інші види Істот, деякі з них – справді відрізняються від вашої людської форми. Проте, вони будуть подібні в деяких аспектах, але важливіше всього – це розумні Істоти, що у багатьох випадках значно більше розвинені, ніж ви. Проте, не усі старіші різновиди обов'язково більше еволюціонували, ніж ви, оскільки деякі присвятили більше їх часу особистій еволюції в протилежність духовній еволюції. Оскільки ви проходите у вищі виміри, то ви кінець кінцем переконаєтеся, що ви маєте меншу потребу в постійному тілі. Все ж, коли вам буде потрібно тіло, то ви створите його силою вашої думки. Оскільки ви еволюціонуєте духовно, то ви знайдете декілька відмінностей від ваших земних дослідів, оскільки нижчі вібрації прагнуть стримувати вас.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений тим, що так багато духів на Землі зараз розуміють правду. Іноді важко відкинути віру, яка виявляється некоректною, але якщо ви маєте еволюціонувати, ви не можете бути занадто жорсткими. Завжди будьте готові прийняти більшу правду, якщо ви бажаєте рости з вашими дослідами. Ніхто не може стояти довго на місці, особливо у ваших теперішніх обставинах, коли навколо вас відбуваються зміни. Проте, необхідно розвивати обережність, оскільки все ще поширюється дезінформація, щоб заплутати вас, отже довіряйте в міру можливості вашій інтуїції. Я бажаю вам кожному успіху у ваших ризикованих справах і моя любов з вами, як завжди.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge