Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 20 червня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 20 червня, 2014

Я вітаю вас знову і відмічаю, що набагато більше вас розуміють зростання вібрацій. Вони поступово представляють вас новим рівням, які встановлюються, оскільки ви вступаєте глибше в Фотонну Смугу. В результаті ви випробовуєте підсилені сенси того, що триває навколо вас і починаєте розуміти Єдність, в якій ви існуєте. Пройшли часи, коли ви відчували себе одиноким і ізольованим і зараз ви можете оцінювати і відчувати вищі енергії, які дуже піднімаються. До того ж, ваші рівні свідомості розширюються і з цим приходить більше розуміння вищих рівнів існування. Ви продовжуєте підніматися завдяки вищим вібраціям і тим духам, хто прогресував повільніше, оскільки такий темп важко підтримувати. Проте, як ми повідомляли раніше, буде розділення шляхів і це розмістить духи на рівні, який задовольняє їх, щоб дозволити тривалий прогрес їх еволюції.

Фактично Дорогі, ваша еволюція піклується, щоб ви не стояли на місці. Є також рушійна сила в межах вас, яка підсвідомо шукає вираження і ви завжди шукатимете все вищі і вищі рівні свідомості. Оскільки ви повертаєтеся до Світла, поїздка стає набагато легшою і ваші цілі ясніше визначеними. З вами є інші духи, які також йдуть тим же шляхом і ви стаєте одиницею свідомості, де ви усі стаєте Одним, все ж ви зберігаєте свій власний рівень і індивідуальність. Ви завжди будете притягати духів, які мають подібну вібрацію до вашої власної, роблячи еволюцію найбільше задовольняючим досягненням. Проте, на вашій теперішній стадії, ви все ще, так би мовити, вчитеся ходити і шукаєте шлях, який виконає ваші потреби. Ваша доля і успіх гарантовані, але у вас все ще довгий шлях продовжувати вашу духовну поїздку назад до Божества.

Як ми бачимо, сьогодення – це найбільше збудження для вас, оскільки врешті-решт ви піднімаєтеся з нижчих вібрацій, здолавши багато викликів, з якими ви стикалися. Це була подоріж, яка іноді жорстоко перевіряла вас, але ви маєте рушійну силу в собі, яка підтримує вас, штовхаючи вперед у всі часи. Ви зараз досягли стадії, коли у порівнянні з минулою, стане набагато легше прогресувати і ви не будете на кожному кроці кидати виклик нижчим вібраціям. Ви фактично звернете увагу на те, наскільки легше життя рухається в гармонії з вашими бажаннями і більшим виконанням. Так, ви можете звільнити будь-яке прикріплення до вібрацій, які більше не обслуговують вашу мету. З цього часу ви будете підніматися більш швидко і життя стане задоволенням, надаючи вам засоби не підтримувати ваші минулі зв'язки з ситуаціями, які засвідчили свою негативну природу. Ви просуваєтеся до пункту, коли ви порвете свої асоціації з чим-небудь менш ніж Світло, оскільки вони більше не обслуговують вашу справжню мету.

Деяких з вас майбутні завдання можливо лякають, але майте на увазі, що вам завжди допоможуть, якщо вам потрібна допомога. Дійсно, є безмежні джерела допомоги і немає ніякої ситуації, якої не можна здолати. Ваш прогрес йшов у всі часи завдяки тим духам, які перебувають у вищих вимірах, і особливо в цей час, тому що ваш успіх також важливий для їх еволюції. Кожен дух має численних помічників, які охоплюють кожну стадію вашої еволюції, оскільки якщо б ви потерпіли невдачу, то зволікання затримало б їх еволюцію, але не лякайтеся, оскільки ваш майбутній успіх гарантований. Також не піклуйтеся про інших духів, яких ви, можливо, знаєте, оскільки усі ви знайдете ваш точний рівень повністю автоматично і в цьому відношенні не може бути ніяких помилок.

Кожна існуюча річ, чи жива, чи бездушна, прогресує і еволюціонує, проте повільно, а ви - те, що ви, можливо, сказали б, центральний шматок, який еволюціонує дуже швидко. Це ймовірно хороший час, щоб нагадати вам, що ви прийшли на Землю знижуючи різні рівні. Для того, щоб вам піднятися знову, вам фактично треба повернутися до рівнів, на яких ви одного разу були перед цим специфічним часом. Життя – це все досліди і як тільки ви піднімаєтеся з нижчих вимірів, ви будете більше думати про те, в яких майбутніх інкарнаціях взяти участь.

Життя рясніє скрізь у Всесвіті і ви були "ізольовані" на Землі, щоб захистити вас від втручання у вашу еволюцію. Вірно, що за багато століть певним різновидам прибульців дозволялося контактувати з вами, але їх присутність контролювалася і ретельно відстежувалась. Їм дозволялося змінити ваше майбутнє своїми діями, але тільки, щоб дати вам випробувати те, що допомогло б вашій еволюції. Як ви узнаєте в не такому вже далекому майбутньому, ви фактично трималися в стороні від істинного розвитку темних сил. Вам перешкоджали просуватися далі до істинно Космічного Віку, не дозволялося отримати вигоду від прогресу, відмовляючи вам тими, хто тримав це для себе. Проте, як тільки їм стало не по дорозі з вами, ми можемо відкрито зустрітися з вами і ваша еволюція зробить велетенський крок вперед.

Ми сподіваємося, що ви розумієте повне значення періоду, в якому ви знаходитеся, і якщо ви зможете триматися осторонь і дозволяти подіям прогресувати, як треба, вам буде набагато краще від цього. Природно деякі з вас неминуче будуть втягнуті в злободенні питання, а якщо просто припустити, що це відбувається тому, щоб ввести вас повністю в Новий Вік. Ваша відповідальність в крайні часи, можливо, вже відома вам, але це не завдяки пошуку тихого періоду і ходіння "усередину" себе, як ви робите при медитації, ви маєте бути здатні прийти до реалізації того, що це значить. Це не просто розширювати кругозір, а бути готовими, що щось нове прийшло на ваш шлях. Звичайно, більшість робітників Світла відгукнуться, щоб зробити їх шматок, щоб ввести зміни в існування. Кожна маленька допомога сформує більшу картину, яка стане очевидною через відносно короткий час.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і насолоджуються цими часами, коли ми можемо використати наш вплив, щоб підготувати вас до Нового Віку, який ви нещодавно ввели. Ви отримаєте вигоду з випробування змін і фактично привілейовані, щоб бути присутніми на Землі в такий час. Краще - все ще приходить, доки теперішній період – дещо мінливий із-за змін.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites