Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 20 лютого, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 20 лютого, 2015

Зараз, впродовж деякого часу енергія вищих царств все більше впливає на значну частину вашого життя. Цей вплив поступово зростає, оскільки нові і старі енергії визначаються все ясніше. Все більше нижчих енергій перетворюється, забираючи їх здатність затримувати прогрес Світла. Дійсно, як ви, можливо, сказали б, ви повернули за ріг і попереду вас чекає успіх. Тим часом, можливо, здається, що для вас нічого не змінилося у багатьох відношеннях, але позитивні зміни відбуваються скрізь у вашому світі. Старі сепаратистські шляхи більше не прийнятні і люди усвідомлюють той факт, що Людство єдине і ви повинні працювати разом на благо усіх. Занадто довго закріплені законом інтереси тримали вас в конкуренції один до одного і змогли увічнити почуття індивідуалізму замість взаємної співпраці. Проте, люди пробуджуються і розуміють, що вони - Одна Раса і у ваших інтересах працювати один для одного. Ми помічаємо, що там, де стосується головних проблем, ви з готовністю об’єднуєтеся і представляєте потужну сполучену силу добра.

Отже, дорогі, ніколи не думайте, що ваші зусилля принести тривалий мир на Землю - непродуктивні. Ви досягаєте набагато більше ніж ви розумієте і ми заохочуємо вас робити усе, що у ваших силах, щоб поширювати Світло. Це не означає, що треба нав’язувати його людям, які не готові для цього, але нести його трохи більше туди, де ви знаєте, що воно буде добре сприйняте. Проте, будьте упевненими, що ви говорите правду, як ви розумієте її, оскільки ви не бажаєте надавати дезінформацію, яка є навкруги. З часом вам буде надана більш пряма інформація і поступово з'явиться ясніша картина. У минулому правда про матерію змогла бути представлена тільки таким способом, щоб люди змогли зрозуміти її і потрібно було потурбуватися, щоби вона не була занадто деталізованою або складною. Звичайно, там також була трудність в пошуку слів, щоб описати щось, для чого слів не існувало. Проте, зараз ваш власний науковий прогрес рушив вперед з дивовижною швидкістю і це більше не так важко, як раніше.

Ваша еволюція рухається вперед дуже швидко і хоча правда значною мірою приховується від вас, ваші наукові досягнення набагато випередили ті, що вже були виявлені. Ви вже можете здійснювати космічну подоріж до Місяця і встановили обладнання на Марсі, значно більш передове, ніж загальновідоме. Проте, ми хочемо побачити прагнення до мирних досягнень, але це неможливо, поки темні сили все ще мають вплив. Ми можемо з упевненістю сказати, що така ситуація зміниться і ваше майбутнє визначено, щоб зустріти ваших Сонячних партнерів. Потім і тільки потім ви зможете зайняти ваше місце пліч-о-пліч їх і йти вперед у Світлі.

Ви пройшли довгий шлях, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції і ви можете справедливо розглядати це, як нагороду за вашу відданість правді і поширенню Світла. На Землі ви прагнули еволюціонувати у важких умовах, оскільки темні сили були вільні, щоб зробити все, що вони бажали, щоб зупинити вас від з'ясування правди про себе. Проте, правда - найбільш потужний інструмент, який існує незважаючи на спроби спотворити і знищити його. Зараз все більше і більше духів пробуджується, велика сила добра росте і веде їх у напрямку до правди, в якій вам відмовили. Як завжди і дуже природно ви будете притягуватися до духів подібної вібрації, особливо там, де вони можуть допомогти вашому майбутньому прогресу. Ви маєте дуже доречний вислів, "що, коли студент готовий, з'являється Майстер" і це - те, як ви стійко еволюціонуєте в темпі, який задовольняє вашу стадію еволюції. Отже не хвилюйтеся про ваш особистий прогрес, оскільки справи розвиватимуться так, як треба, коли настане правильний час.

Ви не можете не помітити, що темні таємниці все більше і більше виявляються, і скільки б їх не пробували заплутати, вони не зможуть утримувати правду. Про цей період говорилося раніше і все, що приховане - буде виявлене. Ви можете сказати, що це - час, коли Світло випробує усі можливості. Якщо люди забирають свої таємниці з собою після смерті, то в цьому немає ніякого сенсу, оскільки кожному духу доведеться подивитися правді в очі про їх життя. Що б ви не думали зараз, ви не можете приховати це, коли будете у вищих вібраціях, тому що, оскільки ви вже знаєте, тільки правда може існувати у Світлі. Отже, якщо ви маєте будь-які темні таємниці, то вважайте, що було б краще укласти ваш мир зараз замість того, щоб пізніше.

Спробуйте, як ви, можливо, сказали б, " бігти поперед паровоза " і прожити ваше життя так, як ви розумієте його, коли ви знаходитеся у Світлі. Ставтеся до усіх духів, як до рівних, тому що за будь-якою зовнішньою людською особою, яку ви бачите, - дух подібний вам, який вічність часу назад прийшов із Ангельських Царств. На Землі кожен дух грає роль члена Людства, але одягається в тіло, яке обслуговує його мету згідно з тим, де вони живуть. До того ж, воно буде генетично забезпечено всім, що потрібно для його ролі на Землі. Отже не оцінюйте інших на підставі того, як ви "бачите" цю особу, але дивіться на них як на попутників, що мають досвід, який необхідно розвивати. Ми не сумніваємося, що дехто з вас запитає, чому, якщо вони всі були спочатку Ангелами, то зараз вони не мають більше Світла. Відповідь така, що в нижчі вібрації, як наприклад у ваш теперішній 3d вимір, дуже важко принести вищі рівні Світла.

Проте, ваша мета - принести більше Світла, щоб збільшити ваш рівень вібрації. У деякий момент в недалекому майбутньому ви фактично досягнете успіху і в результаті будете готовими піднятися у вищі виміри. Дійсно, як тільки ви будете готові, то ви підніметеся, але все ще зможете відвідувати нижчі виміри, оскільки ви зможете знизити свої вібрації.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і це найприємніший час, щоб побачити, як Світло випромінюється із Землі, оскільки воно стає сильнішим. Продовжуйте працювати і знайте, що ми завжди з вами, захищаємо вас і допомагаємо вам, коли треба. Як завжди я залишаю вас з Любов’ю і Світлом.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites