Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 13 лютого, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 13 лютого, 2015


Ілюзія, в якій ви поки що живете на Землі, є вашим творінням, тому що вам дозволяється свобода вибору, коли ви випробовуєте відділення від цілого. Природно, що духи супроводжували вас через багато життів, пробуючи вести вас у напрямку до Світла. Ця стадія циклу, в якому ви знаходитеся, закінчується, і ви дістаєте свою останню можливість досягти етапу у вашій еволюції, коли вам більше не потрібно жити в нижчих вібраціях. Поки ви були в цьому циклі, а більшість з вас була в ньому із самого початку приблизно 26500 років тому, існували можливості для росту через досліди. Проте, деякі духи відчували нестачу Світла і стали прикріпленими до нижчих вібрацій, ось чому вони мають мало або зовсім не мають концепту щодо того, як підняти себе вгору, або щодо їх істинної природи. Разом з вашими Духовними Наставниками, ми також пробуємо просвітити їх, але багато хто з них відмовляється. Отже у кінці циклу ви можете бути упевнені, що використана кожна можливість і кожному надана допомога, щоб пробудити духів до їх істинного Я.

Проте є багато можливостей, щоб "втрачені" духи пробудилися і від їх ніколи не відмовлялися і не залишали прогресувати самих по собі. До того ж, вони мають час, який потрібний їм, щоб почати їх поїздку назад до Світла. На тих, хто не достатньо еволюціонував, щоб зайняти своє місце у вищих вібраціях, чекає новий початок в новому циклі. Ці духи, що знаходяться все ще у більш ранніх стадіях еволюції не впали в опалу і не залишаться без допомоги, щоб повернути їх назад на шлях до Світла. Для духів, які у кінці їх потреби в подальших втіленнях в нижчі вібрації, пробудження буде досвідом і більшим розумінням правди. Проста правда в тому, що ви - не тільки ваше тіло і коли ви повертаєтеся до Ментальних Царств, вам не буде потрібно тіло, і ви можете "придумати" собі будь-яку форму, яку ви бажаєте.

Істинне духовне життя настільки відмінне від того, до якого ви так звикли, хоча вам допоможуть на вищих стадіях вашої еволюції. Рівні, які ви відвідуєте між втіленнями – це все ще головним чином рівні нижчих вібрацій і ви збережете свою земну форму до тих пір, поки у вас є потреба знову інкарнуватися. Кожного разу вас направляють відносно того, які зміни ви повинні зробити, вибираючи ваших батьків. У деяких випадках вони вибираються для вас, щоб гарантувати, що ви отримаєте досвід згідно з вашими потребами, і ви погодитеся на це. Отже, навіть якщо ви тепер нещасні з вашими батьками, майте на увазі, що ви вибрали тих, хто може дати вам досліди, які вам потрібні для розвитку. Природно ваші батьки роблять найбільший вплив на вас, коли ви молоді, і цей період найбільш важливий для решти вашого життя.

Відомо, що в попередніх життях, члени вашої сім'ї були в різних стосунках один до одного. Отже не обов'язково припускати, що вони нові для вас, хоча це більш частий випадок. Благословіть духи, які погодилися бути частиною вашого життя, тому що кожен дух надає себе для ваших дослідів. Це звичайно корисно, як для їх досвіду, так і вашого. Дійсно, усі духи, які приходять у ваше життя, грають свій життєвий план, таким чином, що кожен з вас має відповідальність один до одного. Духи приходять і відходять з вашого життя, коли потрібно, отже завжди поводьтеся з новими друзями з обережністю, оскільки вони, можливо, важливі для вас. Коли вони - важлива частина вашого життя, то ви можете бути впевнені, що ви будете підтримувати зв'язок з ними. Якщо вони - просто випадкові зустрічі, то потім вони не будуть грати ніякої подальшої ролі у вашому житті взагалі.

У всьому світі відбуваються зрушення, тому що старі шляхи більше не працюють і правлячі особи чіпляються за свою владу, але марно. Іноді це призводить до насильства, оскільки ні одна сторона не погодиться на поразку, але незабаром ви побачите, що ті, хто представляє Світло візьмуть відповідальність на себе. Вони не можуть принести зміни негайно, але подібно до Президента Обами їм доведеться почекати, щоб настав їх час, щоб вони змогли утримати позиції влади. Будьте упевнені, що Світло отримає перемогу, і поки все ще є перешкоди для цього, але вони не можуть зупинити неминучу перемогу, для якої докладають зусилля Сили Світла. Знання про це повинне допомогти вам витримати шторм, тому що байдуже, що відбувається, остаточна перемога гарантована. Все, про що ми просимо вас - продовжуйте бути сильними у вашому рішенні дотримуватися вашого шляху і допомагайте Світлу повністю здолати темні енергії.

Поїздка була довгою і важкою, щоб досягти цієї стадії вашої еволюції. Проте, Світло завжди було присутнім і ретельно працювало, щоб підтримувати Правду, яка поступово вела до Світла. Комусь це було занадто важко зрозуміти, але Правда завжди непорушна і вічна, тоді як що-небудь менше зникає. Зараз - час пробудження і сили Світла будуть активно допомагати духам, щоб підняти їх вгору і визнати, що їх істинне Я є також Світлом. Ви - потужні духи без істинного розуміння вашого потенціалу і оскільки ви заглиблюєтеся у Світло, то ви матимете дивовижний досвід і одкровення.

Наші скорі зустрічі з вами відкриють двері до правди, і як ви зрозуміли, це надасть вам можливість позбутися ще чого-небудь. Іноді це важко виразити словами, які ви використовуєте, оскільки вони мають своє обмеження, але що-небудь менше ніж Світло не відчуватиметься правильно і ви зможете відкинути це. Вас занадто довго годували всілякою брехливою інформацією, але зараз ви мудріші і досвідченіші і здатні розрізнити правду від чого-небудь меншого. Довіряйте своїй інтуїції і якщо все ще сумніваєтеся, то ваші досліди виведуть вас на правильний шлях. Ви маєте багато духів, які не лише близько йдуть за вашим прогресом, але і часто наближатимуться до вас, щоб навіяти вам правду.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і насолоджуюся більшою мірою свободи, щоб передати вам багато правди, яка зробить ваш прогрес набагато легшим. Це відбувається тільки в останні часи, коли ваша свідомість достатньо виросла, щоб ми дали вам більше інформації для вашого розгляду. Це зараз заслуговує на увагу, оскільки так багато духів пробудилися до правди. Я залишаю вам свої благословення і любов.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge