Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 червня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 червня, 2015

Дорогі, зараз стільки всього відбувається, що хоча ми були далеко від вас недовго, події постійно прискорюються і через відносно короткий час вони виявлять наші наміри до вас. Ніколи не було такого часу, коли б ми не були активні, але з причин секретності, щоб уникнути втручання темних сил, ми завжди спокійно працюємо здаля. Був встановлений період для анонса наших намірів, і як тільки цей крок буде пройдений, вони будуть поширюватися цілими серіями. Ви терпляче чекали такого часу і коли він настане, ви не будете розчаровані. Тепер ми впевненіші, бо ми скоротили владу і вплив темних сил і ми прагнемо тримати їх діяльність під нашим пильним оком.

Ми маємо багато друзів на Землі і впродовж вічності допомагаємо їм в прогресуванні їх завдань, щоб виявити нові шляхи, які швидко приведуть вас у Новий Вік. Як тільки почнуться відкриття, ймовірно, вас приголомшить швидкість, з якою вони відбудуться. Ви будете також дуже раді відмітити, як швидко вони принесуть вам потрібні зміни, які негайно піднімуть якість вашого життя. На Землі є стільки бідних, але цього не повинно бути, оскільки є більш ніж достатня кількість багатств, щоб забезпечити усі ваші життєві потреби. І не лише це, як тільки ваші основні потреби будуть задоволені, відбудуться зміни, які дозволяють вам більше часу приділяти вашим власним інтересам замість того, щоби бути рабом, щоб заробити гроші для потреб життя. Це наш намір - принести зміни якнайшвидше таким чином, щоб не було ніякої затримки у встановленні вигод від Нового Віку.

Впродовж деякого часу ви поступово отримали знання відносно того, що треба чекати, як тільки ви будете звільнені від впливу і діяльності темних сил. Вони б швидше хотіли бачити продовження вашої боротьби і свідомо викликають війни і смуту таким чином, щоб ви ніколи не змогли повністю насолодитися миром і щастям, яке є вашим невід'ємним правом. Проте, ваша доля гарантована і ви скоро випробуєте звільнення від усього того, що раніше перешкоджало вам прожити досконале життя. Буде час, який швидко наближається, коли ви насолодитеся свободою проживання, звільнившись від невідступної загрози війни, оскільки їй не має місця у вищих вібраціях. Впродовж деякого часу ви будете підняті і повільно, але поза сумнівом, ви наближаєтеся до часу великої зміни. У часи смути, коли стільки потрібно змінити, щоб підняти рівень вашого життя, вас важко переконати в тому, щоб розглянути, як може бути гарантований постійний мир. Проте, він прийде в такий спосіб, який ви, можливо, не вважали можливим, і буде сигналізувати кінець усієї ворожості і принесе мир, якого ви бажаєте.

Рідна Земля надзвичайно залучається до змін, які, можливо, іноді здаються швидше екстремальними, але майте на увазі, що Земля повільно помирала і потребує багато уваги і змін, щоб ввести Новий Вік. Забруднення морів потребує великої турботи, оскільки воно знищує області, які підтримують життя, яке повинне рясніти в них. У багатьох областях грунт насичений хімічними речовинами і їм потрібне очищення, таким чином вони зможуть бути повністю відновлені. Є багато роботи такого роду, яка буде представляти для вас майже неможливе завдання, але як ви з'ясуєте, є нові відкриття, які надзвичайно збільшать швидкість таких дій. Дійсно, з нашою допомогою завдання очищення Землі становиться набагато легшим. Відбудуться зміни такого роду, що вашій промисловості більше не треба буде користуватися забрудненнями або отруйними хімічними речовинами. Заплановано багато змін, які прискорять весь процес відновлення вашої Землі.

В той самий час, коли багато людей бояться найгіршого, піднімаються духи, які є Світлом і розуміють, що відбувається, щоб допомогти тим, хто почуває себе покинутим і зазнає лиха. Знайте, що масивні вигідні зміни являються тим шляхом, який підніме якість життя значно вище ваших очікувань. Ми з Галактичної Федерації Світла допомагатиме вам на всіх стадіях, хоча ми заохочуємо кожного з вас взяти участь у всьому процесі змін. Будьте упевнені, що ми повністю обізнані про ваші потреби, але із-за вашої кармічної відповідальності, ми не можемо втручатися, щоб допомогти вам. Проте, ми будемо робити все, щоб вплинути на вас у ваших діях, щоб досягти кращих результатів. Фактично, весь час ми подорожували з вами, щоб заохочувати вас і допомагати вам пройти через періоди величезного тиску. Ви іноді можете здивуватися, чому приходять нові ідеї і іноді це - наш вплив в дії. Скоро прийде час, коли ми зможемо працювати відкрито з вами, без страху втручання, а потім ви побачите, як справи стрімко просуваються вперед.

На жаль, ваша Преса все ще знаходиться під контролем Ілюмінатів і ваші новини ретельно контролюються, щоб стримати правду про багато речей, які трапляються з вами. Проте, одного разу ви дізнаєтеся про істинну ситуацію і сприймете новини з обережністю і розвиватимете здатність "читати між рядками", оскільки стільки ховається від вас, а також фальсифікується. Вічність вас тримали в темряві по багатьох питаннях, і багато з того, що безпосередньо допоможе вам, ви повернете назад. Можливо, що кращою ілюстрацією цього буде те, що стосується раку, який може бути вилікуваний, але фактично не реалізується для загальної громадськості. Ці, кого швидше цікавить величезний прибуток, не зацікавлені лікувати вас. Це звичайно зміниться дуже скоро, оскільки правда вийде і ніщо цьому не завадить.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений, що ми можемо надати вам сприятливі вісті про майбутнє. Ви терпляче чекали крайні часи, які зараз вже видимі і скоро почнуться серйозно. Ми раді бути частиною вашого просвітлення і скоро будемо частиною ваших життів. Ми - ваше майбутнє і чекаємо, щоб просвітити вас відносно вашої істинної історії, оскільки ви набагато більші, ніж ви уявляли і ми захоплюємося і вітаємо вашу рішучість, щоб побачити завершальну поразку темних сил. Ми будемо з вами завжди, щоб підтримувати вас і посилати нашу Любов.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites