Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 19 лютого 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 19 лютого 2016

Mike Quinsey

Час продовжує збільшувати швидкість і ваші рівні свідомості зростають увесь час. Ви досягнете моменту, коли ви більше не зможете залишитися в нижчих вібраціях, і підніметеся. Це момент змін, до якого ви прямуєте відколи ви уперше опустилися в них. Ця можливість відкрита для кожного духу, який фокусувався на Вознесінні і зробив кроки, щоб підготувати себе до такої події. Якщо ви були обізнані про це і підняли ваші вібрації, то немає ніякої причини, чому ви не маєте досягти успіху. Ці можливості завжди відкриті для будь-якого духу, який готувався для такого підняття, і наставники допоможуть їм досягти успіху.

На Землі відбуваються великі зміни і прийняті деякі головні рішення, які скоро стануть загальним надбанням. Незважаючи на маленьку гласність, США вводять їх в дію і зараз узаконюють це. Разом зі змінами валюти, які також просуваються вперед, багато країн прагнуть відмовитися від долара, як лідируючого стандарту грошей. Також з майбутньою ревальвацією валют ніхто не повинен втратити в результаті, оскільки є домовленість, що впровадження гарантує, що усі люди будуть забезпечені. Для цього також планується дуже тривалий час поширення фондів, які зростають під захистом Сен-Жермена. Будьте упевнені, що за кожного будуть кінець кінцем піклуватися і їх життєві стандарти значно зростуть.

Дуже тривалий час планувалися зміни для успішного завершення цього циклу і потужні сили Світла гарантували, що ніякого втручання не дозволять. Вільний вибір все ще діє, що стосується індивідуумів, але для Людства як цілого його доля вже вирішена великими Істотами, які ведуть вас еони часу. Оскільки ваша історія показує вам, що у кінці циклу завжди відбуваються головні зміни, і чи вони вигідні вам, залежить від того, як високо ви підняли свої вібрації. Передбачалося, що ви досягнете достатнього прогресу для підняття, і зараз нічого не може змінити результат.

Поки відбуваються зміни, то буде деякий дискомфорт, тому що так же швидко вони здійснюватимуть завдання велетенських розмірів. Тож будьте терплячі, коли все зрушиться з місця і знайте, що результат задовольнить кожного. Буде жаль, тому що ви надолужуватимете упущений час, але отримаєте користь набагато більшу ніж ви можливо втратили. Замість витрат вашого часу на щоденну роботу, ви матимете більше часу на ваші власні пошуки. Ви більше не витрачатимете фактично увесь ваш час, що заробляти на проживання, і матимете більш ніж достатньо часу, щоб займатися вашими власними інтересами.

Темні сили добре обізнані, що їх влада серйозно обмежена, і байдуже, що вони пробують, їм не дозволять її повернути. Вони також добре знають обіцянки тих зі Світла, хто рухається вперед в швидкому темпі. Зараз Істоти Світла управляють майбутнім Землі і його людей. Нікому не дозволяється заважати прогресу, і ніяка затримка не буде мати великих наслідків. Дорогі люди Землі, прийшов ваш час здійснити квантовий стрибок вперед і отже надолужити втрачений час, коли вас притримували. Скоро проявляться зміни і ви зрозумієте дива, які майбутнє тримає для вас. Будуть радість і щастя, оскільки ви станете вільними від уваги темних сил. Зберігайте позитив і знайте, що усе розвивається добре і починають відбуватися вигідні зміни.

Багато духів горять бажанням присвятити себе такому важливому часу, але очікують вашого часу і знають, що скоро там буде велика кількість можливостей для служіння Світлу. Багато вже присвятили себе цій справі і служать різними шляхами, які дозволяють її проявити. Просто використовуйте будь-яку можливість допомагати іншим і відкривайте правду для тих, кого ви вважаєте готовими для цього. Люди пробуджуються до змін, навіть якщо вони не розуміють більшу мету, яка стоїть за ними. Цього слід чекати, оскільки вібрації продовжують підніматися, і багато хто зараз переконується, що їх свідомість відкривається. Це може викликати збентеження і це те, в чому робітники Світла можуть допомогти, роз'яснюючи ситуацію. Пройде деякий час перед тим, як Преса вийде з-під контролю темних сил, отже доти кращим джерелом правди буде ваш Інтернет. Проте, він також використовується темними силами, але якщо ви маєте інтуїцію, то ви будете здатні визначити, які сайти надійні і чиї повідомлення правдиві.

Знайте, що ви живете в голограмі і вона не представляє істинну реальність, звідки ви прийшли. Вона є вашим власним створенням і дає вам можливість створити довкілля по вашому вибору. Довкілля, в якому ви можете випробувати 3D реальність, в якому ви можете досягти швидшої еволюції. Багато аспектів приємні, але духи низької вібрації гарантують, що ви також випробовуєте негативність, яка приносить бідність і нещастя. Це суміш, яка представляє зміни, і оспорює все увесь час. Проте, ви зі Світла збираєтеся разом з помітним успіхом і в результаті значно еволюціонуєте. Ніколи більше вам не доведеться зіткнутися з такими змішаними дослідами.

Те, що відбувається на Землі дуже нормально у кінці циклу, але не усі закінчать точно так само. Ви встигли отримати хороші уроки, які надало вам 3D існування, тоді як недавні цивілізації були не в змозі зробити так. Вас будуть поздоровляти з досягненнями значно більшими, ніж ви тепер розумієте. Подоріж була довгою і важкою і ви пройшли через вогні матеріалізму і перемогли. Досвід буде добре вам служити і гарантує, що ви добре екіпіровані для будь-яких майбутніх викликів.

Для багатьох духів хаос, який супроводжував їх впродовж життя, був необхідний для їх досвіду. Будьте упевнені, що вам не потрібно буде проходити через це знову. Ви, можливо, здивовані, чому ви стали добровольцем для них, але перед тим, як ви прийшли на Землю, ви були обізнані про природу ваших майбутніх дослідів. Ви розуміли, що ніколи ви не подорожували б через нижчі виміри без допомоги, навіть якщо у той час ви не підозрювали про це. В кожній тривалості життя ви мали допомогу, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся свого життєвого плану, на який ви погодилися перед тим, як інкарнувалися. Це дуже важливо для вас, і якщо ви не в змозі зробити так, то вам доведеться зробити це в іншому житті. Здається, багато речей трапляються випадково, але будьте упевненими, що усе важливе планувалося і воно необхідне для вашої еволюції.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites