Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 12 лютого 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 12 лютого 2016

Mike Quinsey

Багато чого відбувається, що в міру можливості тримається в таємниці. Ходять чутки про те, що в недалекому майбутньому велика подія приведе до закриття деяких банків, із-за головних змін. Здається, вони неминучі і невідворотні, оскільки вони повинні узгоджуватися з ними, щоб уникнути повного банкрутства. Це легко сказати, щоб ви не хвилювалися, але такі випадки відбувалися і раніше, і кінець кінцем виявилися вигідними для вашого майбутнього. Це не повинно дивувати вас, оскільки зміни завжди мали місце, але можливо не на такому рівні, який зараз очікується. Навколо вас зміни просуваються вперед, оскільки старі шляхи і системи "оновлюються", щоб вирівнятися з Новим Віком, який зараз починається. Кінець кінцем ви будете дуже задоволені ними, оскільки вони дадуть безперервний і достатній прибуток, щоб прожити комфортабельне життя.

На протязі дуже тривалого часу Сен-Жермен говорив вам, що ці зміни настануть в правильний час, і це відбулося і ви випробуєте цілий потік змін в наступному році. Це буде включати головні зміни, які значно піднімуть рівень вашого життя. Отже, коли ви переконаєтеся, що ви залучені до цих змін, то майте на увазі, що вони "чистять" старі системи, які більше не обслуговують ваші потреби. Будуть часи, коли буде важливо працювати разом, оскільки в кінці кінців усі ви включатиметеся і будете більш ніж задоволені результатом. Будьте упевнені, що ті, хто заперечує такий прогрес, ні в якому разі не заважатимуть Богові виконати обіцянки, щоб звільнити вас із вашої Тюремної Планети. Так, це так називалося в ряді випадків і багато хто заперечує це, але це вірно і скоро ви повністю зрозумієте, як це відбувалося.

Ви знайдете багато повідомлень, які проінформують вас про зміни, і вони нададуть вам упевненість в тому, що багато хто шукає. Через роки обіцянок, несподівано уся виконана робота починає приносити плоди. Ви ніколи не були одні у вашій боротьбі з темними силами і у цей важливий час ви маєте додаткову підтримку Істот, які спостерігали за вашим прогресом здалеку. Вони терпляче чекають правильного часу, щоб повністю виявити себе. Вони мирні і люблячи об'єкти, які приходять із багатьох вищих рівнів, і допомагають Рідній Землі і її цивілізації, щоб безпечно подолати цей час хаосу. Ваше майбутнє гарантовано, незважаючи на будь-які утруднення, які ще можуть бути. Майбутнє – Золоте і Вік великого прогресу підніме вас вгору із нижчих вібрацій і обіцяє багато радості і щастя.

Деякі питають, для чого ці зміни і чому зараз, і є проста відповідь, що "настав час". З початку цього циклу, вам призначалося досягти вчасно цього пункту і результат був досягнутий завдяки зусиллям тих, хто несе Світло і виконав свої обіцянки, щоб поширювати Світло вздовж і поперек. У свій час це також охопить і темні сили, які поступово будуть реагувати на нього, отже очікується, що ви із Світла будете лікувати їх із співчуттям. Вони мають шанс пробудитися ще раз і вони зможуть піднятися у Світло з вашою любов'ю і допомогою. Нема безнадійних духів і можливо ви зможете побачити їх як духів, які потребують багато любові, щоб пробудитися до Світла.

Щодня, більшість з вас має справу з багатьма духами із різних рівнів еволюції. Ви, можливо, відчуваєте, що деякі є Істотами Світла, але ви не можете бути упевнені. Отже поводьтеся із усіма однаково, включаючи і тих, хто, здається, ще не знає свого істинного потенціалу. Часто декілька добрих слів зможуть пробудити їх і підняти їх вгору, і розпочнуть потік думок, які приведуть їх до більшого розуміння. Як тільки дух відгукується, то його наставники охоче допоможуть йому зробити важливий перший крок. Допомога є завжди і ніколи не закінчується. Це – дивовижна правда, що ті, хто знайшов Світло горять бажанням розділити його з іншими. Вони часто стають вашими цілителями і учителями, і так Світло зростає і стає потужною енергією на благо усіх. Ви успішно заземлили Світло в багатьох місцях і зараз існує потужна мережа навколо Землі. І оскільки Рідна Земля піднімається, то вона стає все більш і більш активною, щоб надати ще більше Світла. Тому перемога над темними силами гарантована і вони відступають, бо не в змозі командувати так, як вони робили раніше.

Боротьба відбувається не тільки з темними силами, які мають своїх фаворитів по всій Землі, але і з їх владою, яку зменшили. З плином часу вони все більше розуміють, що їх позиції ослаблені і відмовляються від боротьби. На відміну від ваших в'язниць на Землі, кожен дух отримає допомогу і любов, щоб повернутися назад до Світла. Це не буде "покарання", як наприклад, ви розумієте це слово. Коли вони будуть повертатися до Світла, то їх будуть вітати, але їм доведеться понести кару за минулі дії. Кожен з вас випробував це як "карму" і вона означає опрацювання ваших помилок, щоб запобігти повторенню.

Значною мірою вам невідомо, що є багато, багато Істот, які охороняють вас, щоб гарантувати, що ви не будете спантеличені або введені в оману, і ви твердо крокуєте по землі. Звичайно ті з вас, хто дотримувався свого життєвого плану, уже на шляху до Вознесіння. І яка радість і святкування йтимуть за вашим успіхом, тому що шлях через ваш вимір був важким і дуже випробувальним, але все ж ви успішно справилися з усіма викликами. Хоча це, можливо, не очікувалося, проте ви отримали вільний вибір, відносно того шляху, яким ви йшли.

Багато хто з вас достатньо просунувся, щоб знати, що ви підняли свої вібрації до рівня, щоб піднятися. Ви будете змушені допомагати іншим, і це також працює у напрямку до Підйому, і ніхто не зробить це краще, ніж ті, хто вже досяг успіху. Дух співпраці стає все потужнішим, оскільки ви рухаєтеся вперед через виміри, і духи подібного виду поступово збираються разом. Це вже відбувається на Землі, де ви притягуєтеся один до одного із-за ваших подібних вібрацій. Життя, яким ви його знаєте і яке випробовували, - далеко від реальності, і перший досвід ви отримаєте в Саммерленді, куди усі духи зазвичай йдуть після їх переміщення. Життя там значно відрізняється від того, до якого ви звикли на Землі.

Життя на Землі навчило вас, як еволюціонувати значною мірою через ваше власне рішення і вас вітають з таким досягненням. Все ж, коли ви зосереджуєтеся на специфічній допомозі, то вона завжди доступна вам за потреби. Ви досягли пункту, де ви майже завершили вашу поїздку через матеріальні царства. Ви можете зараз подивитися із сторони і розслабитися, і допомогти іншим, хто все ще пробує з'ясувати правду про їх існування. Можливо, немає іншої можливості подібної до цього часу, оскільки все приходить з циклами досвіду.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить ваш шлях і дні до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge