Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, August 17, 2012

SaLuSa, August 17, 2012

Ви взнаєте, що ми довгий час працювали над різними питаннями, що замують прогрес. Можливо, навіть ми недооцінили, наскільки важкими деякі з них були, але зараз ми бачимо, що наші союзники перебувають на межі здійснення раптового прориву. Ми утримамося від конкретики, але в цей раз події будуть надто великими, щоб їх можна було приховати, і засоби масової інформації не зможуть продовжувати ігнорувати їх.

Розвиток подій у фінансовій сфері покаже, що б вони не робили зараз, вони не зможуть повернутися до старих методів, і їм доведеться прийняти широкомасштабні зміни. Ми знаходимося в точці, коли єдиною відповіддю для великих банків буде прийняти нову систему, готову до впровадження. Більше нічого не дозволить їм відродити стару систему, і вона незабаром занепаде. Це успішно дасть нашим союзникам зелене світло для виступу вперед і введення нової системи.

Набирають хід також інші події, і для того, щоб здійснити урядові зміни, ми пришвидчуємо наших союзників, щоб ті раз і назавжди усунули тих, хто не служить вам. Це відбувається прискореними темпами, і ви можете отримувати ранню інформацію про це з інших джерел, крім нашого. Як би там не було, не важливо, як це буде з'являтися, це будуть хороші новини, які покажуть вам, що відбувалося багато чого, про що ви не знали. Наше бажання полягає в тому, щоб побачити, як всі дії будуть відбуватися відкрито для громадськості, щоб надалі ви точно знали, де ви знаходитесь.

Нам дуже довго доводилося не розкривати деталі, і навіть зараз ми все ще обережні в цьому відношенні. Важливо якомога довше зберігати свої плани в таємниці і оберігати їх від перешкод з боку тих, хто все ще вірний Ілюмінатам. Деякі, звичайно, ще пов'язані з ними через підкуп, шантаж, і все ще бояться за наслідки непокори ім. Але ми запросили їх приєднатися до нас і отримати захист, щоб бути в безпеці. Це не означає, що їм зійдуть з рук їх злочини, але ці питання найкраще залишити вирішувати для вищих сил. Так як справедливість завжди буде вирішуватися, немає ніякого сенсу витрачати енергію, турбуючись за підсумковий результат.

Ви дійсно повинні знати, хто і що стоїть за жахливими злочинами проти людства. Дізнавшись про це, ви отримаєте також уроки для себе, інакше вам було б важко прийняти те, що, як коллектив, ви дозволили цьому статися. У багатьох ситуаціях ви давали своєї згоди не заважати їм. Але Темні сили навчилися маніпулювати і обманювати, інакше б вони не змогли чинити свої злочини або уникати покарання за них. Це також вимагало таємних угод з тими, хто йшов у них на поводі. Дуальність напевно піднесла вам кілька суворих випробувань, але також вона дала вам і багато прекрасних уроків, так як завжди одне випливає з іншого. І тепер цей період наближається до свого завершення, і ви зможете повернутися до своєї справжньої реальності.

По мірі розкриття істини це обєднає людей в їх розумінні того, ким є і ким не є Бог. Істина більше не зможе стояти пліч-о-пліч з тим, що є помилковим, і ви виявите, що слова багатьох вчителів були перекручені в догоду амбіцій тих, хто бажав керувати вами. Насправді вони навіть додали щось від себе в підтримку своїй власній інтерпретації. Жодне вчення не краще іншого, хоча деякі дають більш точний опис Бога. Він/Вона не є образом Людини, або особою, як ви це розумієте. Бог це сама суть, енергія, в якій всі існує. Бог це всемогутня Любов і Батько/Мати всього життя. Ми визнаємо Джерело і віддаємо належне подяку за все, що у нас є, і найцінніше - це саме життя.

Якщо ви, так сказати, відхилилися від шляху, не хвилюйтеся за наслідки. Дуальність дана для отримання досвіду та духовного зростання, і втративши зв'язок з Богом, ви пішли власним шляхом і покладалися на свою свідомість для вибору напрямку. На жаль, Людина завжди мала стадний інстинкт і, звичайно, йшла за лідером, далеко відхилившись від Світла та Істини. Тепер же ви знову піднялися і скинули з себе кайдани Темних сил, і повертаєтеся до Світла. Це привернуло увагу тих, хто направляє вас, так як зараз ви більш сприйнятливі до їхньої присутності і чуєте їх поради та реагуєте на їх підказки. Якщо ви ще не знали про це, спробуйте сісти в тиші і розслабитися, і ви найімовірніше почнете розмову з вашими Наставниками або Вищим Я.

Для тих, хто готується до Вознесіння, ми порадимо тримати при собі свою енергію, і не віддавати її в ситуаціях, в яких присутній емоційне збудження від дій Темних сил. Дуже легко розсердитися від їх дій, але якщо ви досягли рівня самовладання, ви зможете уникнути цього, і вам всім буде тільки краще від цього. Залишайтеся спокійними, бо вам доведеться багато радості і щастя, коли майбутнє розкриється перед вами. Відпустіть від себе старе і живiть так, як ви собі уявляєте буде життя після Вознесіння. Воно буде одним із самих щасливих разів, які у вас коли-або були, і цей період, і все, що було раніше, буде здаватися вам поганим сном. Будьте готові до раптових змін, які ось-ось увійдуть у ваше життя, і які підтвердять, що ви виходите з спадщини дуальності і Ілюмінатів, які експлуатували її у своїх цілях.

Ви багато разів питали, чому ми просто не беремо все під своє управління, але потрібно сказати, що це неможливо, поки нам не буде даний божественний дозвіл. Ми часто говорили, що ми намагаємося не втручатися, і це внаслідок того, що дуальність є експериментом. Мета полягала в тому, щоб з'ясувати, що ви будете робити, якщо будете відокремлені від Бога, і кожен з вас викликався добровільно брати в цьому участь. Винагородою для вас було б ваш досвід, який ви отримали, і який би прискорив вашу еволюцію як ніщо інше. Це означало, що вам потрібно було відповідати за свої вчинки, так що ми б забрали б у вас цю відповідальність, якщо б втрутилися. Ми повинні повідомити вам, що наші повноваження зараз розширилися, і дозволяють нам взяти контроль над деякими ситуаціями в свої руки.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я на цьому завершую своє послання, посилаючи всім вам нашу любов.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge