Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, August 10, 2012

SaLuSa, August 10, 2012

Енергії навколо вас прискорюються до нових висот, і ті з вас, хто чутливий до них, відчують великий підйом. Він буде продовжувати весь час до самого Вознесіння, до моменту якого ви будете повністю готові піднестися. Неймовірна подорож, яку ви здійснили по дуальності протягом сотень життів, наближається до завершення. Кожній душі дається можливість залишити дуальність позаду себе, і краще бути готовою до Вознесіння. Багато хто вели свої життя з добрими намірами по відношенню до інших людей, і про них часто говорять, що у них золоте серце. Вони також піднесуться, так як Вознесіння не має нічого спільного з релігією, хоча деякі набожні душі і ведуть себе праведно.

Багато разів ми зверталися до вас як до Єдиного Цілого, і коли ви зможете прийняти, що це так, і будете ставитися до інших, як до себе, то тоді ви будете на Шляху Світла. Темні сили втратили свій Світ, розвиваючи в собі жадібність замість дарування, байдужість до інших душ, створюючи проблеми замість співчуття і любові. Вони створювали ворогів, тоді як таких не існувало, і вони демонізували релігії таким чином, що вони зчепилися один з одним. Коли ви зможете дивитися крізь їх навмисний план створення хаосу, то станете здатними звільнитися від їх енергій і пролити своє Світло на темні області для їх перетворення.

Створюйте ситуацію навколо себе, яка б підвищувала ваші енергії, притягуючи до себе тільки все чисте й гарне. Це стосується також того, що ви читаєте, музики, яку ви слухаєте, і всього того, що приносить вам задоволення в житті. Наприклад, багато фільмів і телевізійних програм спеціально створені для того, щоб турбувати вас і наповнювати ваш розум негативними діями та образами. Вони призначені на програмування вас умовами, які поступово відбирають у вас ваше почуття що правильно, а що неправильно. Це призводить до того, що ви стаєте нечутливими до вбивств і руйнувань, і не заперечуєте, коли це стає вашою реальністю. Як ви знайдете світ всередині і зовні себе, якщо ваш розум постійно піддається впливу таких негативних образів? Будьте більш виборчими і насолоджуйтеся тими речами в житті, які ґрунтуються на щастi, радості та любовi.

Довгий час ви були схильні до всіх видів негативності, поки вона майже не стала нормою. Це, звичайно ж, було наміром Темних сил, але вони не можуть нав'язати її вам, якщо ви не дозволите. Вам не обов'язково потрібно протистояти їм, замість цього ведіть спосіб життя, призначений вести вас до Світла, і підняти вас набагато вище їх нижчих енергій. Цього можна досягти, але вимагає сили волі і здатності відстоювати свої принципи. Вам не потрібно йти за натовпом просто, щоб бути в суспільстві, але ви можете встановити свій власної кодекс поведінки.

Дорогі наші, ми не повчаємо вас, так як в остаточному підсумку ви несете відповідальність за свої дії. Те, що ми робимо, це застерігаємо вас, щоб ви досягли щасливою і насиченого життя і природним чином встали на шлях Вознесіння. Вам не потрібно бути святими, просто жити так, як ви собі уявляєте повинно означати проживати гарне життя. Це не означає пуститися в крайнощі, просто робіть, що можете, щоб жити в Світлі і допомагайте своїм товаришам. Якщо б ви змогли так робити, яким би дивним місцем був би ваш світ, і це не рожева мрія, так як після Вознесіння ваші мрії збудуться, перевершивши всі ваші найсміливіші очікування.

По мірі того, як минув час, і ваше розуміння зросло, це природно відбилося у виникненні ряду питань у ваших думках. Цілком очевидно, що ви хочете більше докладної інформації по мірі того, як почнете приймати, що Вознесіння насправді означає кардинальну зміну вашої ситуації. Ми знаємо, що чим більше інформації буде вам дано, тим більшим буде полегшення, з яким ви закінчите свою подорож. Хоча кінець часів веде до нового початку, ми повністю розуміємо, що ви хочете бути як слід підготовленими. Для цього я дав зрозуміти Майклу, що вам потрібно дати копію інтерв'ю Стіва Бекова у Архангела Михайла через Лінду Діллон 6-го серпня. Воно дає досить всебічне пояснення того, що тягне за собою Вознесіння, і буяє докладною інформацією для повноти розуміння. (Я вишлю статтю відразу ж після відправлення цього послання).

Точний шлях, який призведе до Вознесіння, все ще не визначено, через те, що чимало подій стискаються в набагато більш короткий проміжок часу, ніж ми сподівалися. Тому сприймайте все так, як воно буде, знаючи, що до того моменту, коли це буде необхідно, ви будете повністю готовими, і ми вийдемо вперед, як потрібно. Існує багато аспектів Розкриття, які містять у собі ключ до багато чого, до чого ми хотіли б перейти, для нас найважливіше - це офіційне визнання нашої присутності. Вже мільйони людей зараз вірить в наше існування, минуло вже майже 70 років, на підставі яких можна приймати рішення. Зараз більше ніж будь-коли нас спостерігають щодня у вашому небі, і ми навмисно виявляємо себе там, де більше людей зможуть побачити нас.

Що невідомо широкому колу, це те, що ми досі підтримували мир на планеті, запобігши початок ще однієї Світової Війни. Ми також не допускали застосування ядерної зброї вже досить багато років. І нарешті, нещодавно, ми запобігли сфабрикованого нападу, спрямованого на ініціацію великих конфронтацій. Природно, ваші уряди і військові не бажають бути втягнутими в таке становище, коли вони будуть змушені вдатися до таких дій, і вони бояться за наслідки цього. Як би там не було, це повинно незабаром статися, і ми посилюємо тиск на них, щоб вони визнали свій контакт з нами, і тим самим дозволили нам відкрито зблизитися з вами. Деякі все ще вірять, що ми маємо намір захопити вас, але це виглядає дивної ідеєю, так як якщо б ми дійсно планували це, навіщо нам чекати до цього моменту. Ми бачимо, що ця ідея відбувається з багатьох років негативного подання, щоб виставити нас монстрами, якi тільки і чекають щоб заволодіти вами.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я зазначаю, що ми вознесенi Істоти, як і всі члени Зоряних Націй Галактичної Федерації. Крім випадків помилкових контактів від нашого імені, нам невідомі випадки, коли б ми виявляли ворожість до вас. Ми просимо вас не плутати нас з Сірими, відповідальними за викрадення, і пам'ятайте, що вони були запрошені на Землю урядом ЗША для обміну інформацією, вигідною для обох сторін. Будьте благословенні, Дорогі наші, і як завжди тримайте свій погляд на грандіозному майбутньому, яке вас чекає.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge