Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 грудня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 грудня 2016

Mike Quinsey

Коли ви зможете побачити і зрозуміти поточну ситуацію на Землі, то стане очевидним, що шлях вперед вказаний завдяки колапсу контролю Ілюмінатів над подіями, що відбуваються. Справи змінюються навіть тоді, коли вони пробують підтримувати деякий вид контролю, але це не дає ніякої користі. Є значно більший план, щоб не зважати на дії тих, хто пробує нав’язати свою волю і не може запобігти успішному рішенню, що веде до Вознесіння. Отже не лякаєтеся незважаючи на те, які ви бачите події, оскільки усе завершиться дуже добре. Це остання мить тих, кому поразка дивиться прямо у вічі і зараз багато втікають, щоб уникнути необхідності відповідати за їх дії проти Людства. Вони не зможуть уникнути необхідності стикатися з результатом їх дій, оскільки немає ніякої схованки, яка надасть їм можливість втекти від правосуддя. Не переймайтеся їх майбутнім, оскільки вони зберуть те, що вони посіяли, і подібно до усіх духів отримають допомогу, як тільки вони повернуться до Світла.

Є план, який проведе вас уздовж шляху до вашого порятунку, і підняття із дуальності в царства Світла. Це рівні, які ви покинули, коли запропонували допомогти тим духам, що потрапили в пастку нижчих вібрацій. Ви бажаєте знати, чому ви залишили вищі царства, щоб допомогти тим, хто здавався безнадійним, і цьому є проста відповідь, що ви одне ціле з ними і усі духи повинні піднятися вгору із темряви, для того, щоб прогресувати. Їм треба допомогти знайти їх шлях до Світла, інакше вони можуть зісковзнути далі до ями, де Світло практично не існує. Ваша сила і досвід – ваша гарантія успіху, попри те, що нижчі вібрації представляють сильний виклик вашій вірі. Як вам говорили раніше, на вашому шляху ви ніколи не будете самотніми і ваші наставники зроблять все, щоб допомогти вам, коли ви потребуєте допомоги.

Тим часом усе розвивається як необхідно, щоб гарантувати, що наближається ревальвація валюти. Можливо здається, що вона затримується занадто часто, але майте на увазі, що потрібна велика підготовка перед тим, як усе буде готово, щоб просуватися вперед. Темні сили хоча і ослаблені, але все ще можуть зупинити події і викликати затримку, але не здатні запобігти остаточному прогресу, як призначено. Багато хто з вас вже знає, що ваш шлях завершується в цій тривалості життя і темним силам дається завдання, щоб випробувати вас, щоб знайти будь-яку слабкість, яку ви, можливо, маєте. Проте, ваша сила характеру безсумнівно потурбується про вас в тому разі, якщо ви твердо дотримуєтеся вашої точки зору на фінішній лінії.

Вам дозволяється відкрити більше про ваше минуле і люди починають дізнаватися про дивовижні відкриття в Антарктиді. Залишки великого міста, яке було під льодом тисячі років – це захоплююче відкриття, яке не може бути таємницею, але сильні світу цього зроблять все, щоб тримати це в таємниці. Переконайтеся, що пошуки говорять про те, що настав час, щоб Людство знало більше правди про свою реальну історію. Досі вас свідомо тримали у викривленому часі, але скоро ви дізнаєтеся про багато різних Космічних Істот, які зв'язані з вами, і особливо тих, хто проживає у Внутрішній Землі. Фактично, мало хто з вас має будь-яку уяву про їх присутність тому, що досі ще не настав час, щоб показати себе Людству. Проте, швидко наближається час, коли ви маєте бути готовими зустріти ваших Братів і Сестер з Космосу.

На багатьох різних стадіях еволюції Людства, вас відвідували Космічні Істоти, але вони не завжди мали найкращі наміри. Ануннаки, які зараз покинули Землю, тримали вас у створеній ними "в'язниці" і змусили вас повірити у брехливу версію вашої історії. Настав час узнати правду, але спочатку ви повинні піднятися і Людство повинне створити умови на Землі, які відновлять прийнятний рівень життя. Дуже скоро буде проголошена NESARA, яка перемістить Людство з темних віків у Світло. Це буде гарантувати кінець бідності і справедливе поширення багатства і земної щедрості. На Землі більш ніж достатньо багатства, яке накопичувалося впродовж багатьох століть, і яке надасть усьому Людству прийнятний рівень життя. Сен-Жермен може гарантувати, що буде досягнутий такий високий стандарт і передасть фонди, коли буде доречно.

Спустошення від війни і бідності випробували у багатьох країнах, які потребують відновлення, а з появою відшкодування матеріальних втрат, ці області скоро будуть відновлені. Через відносно короткий час усі країни стануть більш самодостатніми, а люди будуть звільнені від важкої роботи у їх житті, яку вони просто робили, щоб існувати. Проте, навіть з передовими технологіями, для повного завершення потрібно все ще декілька років. Майбутнє наповнене Світлом і всі випробують щасливий і приємний час. Ви вже входите в область Космосу з вищими вібраціями і оскільки вони впливають на людей, то люди випробують підняття до більш мирного довкілля, де Світло сильніше.

Для багатьох людей входження буде жорстким, але майте на увазі, що зміни потрібні, щоб закласти фундамент Нового Віку. План вже знаходиться на своєму місці і багато чого вже сталося, за якими послідують стандартні блоки. Весь світ знаходиться в стані зміни і для когось це може бути болючим досвідом, але так, як нині просуваються справи, це не повинно бути занадто довго. Сприятливі вісті про поточні події все ще значною мірою утримується від вас тими, хто опонує змінам, які звільнять вас від труднощів, які вони принесли. Ви повинні цінувати те, що не так легко представити багато змін за такий короткий час. Проте, про ваші потреби пам’ятають і багато буде зроблено, щоб полегшити умови, які тепер існують.

Це час доброзичливості на Землі і люди все більше фокусуються на тому, що приносить щастя і радість. Проте, багато хто не забуває тих, хто знаходиться все ще в ситуаціях, які приносять відчай і душевний біль, і багато хороших справ робиться в цей час. Ваша великодушність в такі часи дивовижна і це ознака того, що, оскільки вібрації піднімаються вгору, то ви звільняєтеся від старих енергій і знаходите своє реальне Я. Ви, як і багато інших зі Світла, такі ж самі як будь-який інший дух, хоча деякі ще не розуміють свого істинного потенціалу. Завжди пам'ятайте, що щоб не сталося з вами, ви завжди матимете Божу Іскру і це завжди буде так. Попереду на вас чекають подорожі з повним усвідомленням того, що ви усі – аспект Бога, і повинні діяти відповідно.

Бажаю, щоб ви усі отримали те, чого ви бажаєте для себе і інших, і використали ваш дар вільного вибору, щоб поширювати любов і благословення в цей час року. Для багатьох це – особливий випадок, коли святкують життя Ісуса і його любов до кожного духу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge