Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 грудня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 грудня 2016

Mike Quinsey

Очевидно, чим раніше буде зроблено оголошення, яке підтверджує зміну валют, тим краще, оскільки зніме напругу і турботу тих, хто чекає багатьох потрібних фондів. Сприятливі вісті завжди поширюються швидко, але завжди є ті, що сумніваються, хто не хоче вірити в те, що такі зміни можливі. Багато несподіванок чекають свого представлення і вони являються частиною плану для швидкого представлення вас Новому Віку. Старі методи доживають свій останній день, оскільки контроль Ілюмінатів усунений, і це дозволить людям насолоджуватися їх новою знайденою свободою. Кожний етап буде представлений таким чином, щоб він витікав із змін і викликав найменшу кількість неприємностей перед тим, як все врегулюється, і ніщо не може втручатися або затримувати їх. Час для їх введення давно минув, але як ви знаєте, що завжди є "правильний" час, щоб ввести основні зміни, і найбільше це стосується втручання темних сил. Проте, вас захищають Галактичні Сили, які гарантують, що усе розвиватиметься, як треба і з найменшою метушнею.

Пройде небагато часу і випуски новин стануть вільними, щоб повідомити реальні і правдиві новини, які приховувалися від вас вічність. Ви жили так довго в брехливій парадигмі, яка не дозволяла прогресувати, як було призначено. Від вас фактично приховали прогрес, який мав би прийти у ваш спосіб життя приблизно на 50 років раніше. Будьте упевнені, що це не забере багато часу, щоб надолужити і плани, щоб перемістити вас вперед, вже на місці. У відповідний час, коли, так би мовити, земля буде очищена і буде безпечно, багато ваших Галактичних друзів відкрито з'являться на Землі і допоможуть вам, щоб надолужити упущений час. Новий Вік чекає вас і він не може більше відрікатися від вас, і ви швидко побачите, що старі методи роботи замінено автоматизацією і робототехнічними методами. Природно, що це займе час, щоб дати вам можливість усім отримати вигоди від змін, навіть методами, з якими ви незнайомі і будете люб'язно здивовані тим, як швидко вирішуються питання.

Проте, треба пам'ятати, що в найближчий період треба обійтися без усього того, чому не має місця в майбутньому. Фокусуватися треба на тих змінах, які звільнять вас від важкої роботи і довгих годин праці для вашого проживання. Багато низькооплачуваних робіт більше будуть не потрібними, а деякі повністю будуть автоматизовані. Через введення сучасних методів багато ваших щоденних потреб більше не вимагатимуть фізичної праці, і деякі будуть змінені введенням нових способів життя. Отже, коли говорять про Новий Вік, то це точно те, що мається на увазі, оскільки старий вік відслужив свою мету.

Що навіть важливіше – зміни в собі, оскільки ви не повинні випустити з поля зору той факт, що все веде до Вознесіння. Оскільки вібрації піднімаються, то щоб також підняти ваші вібрації, вам потрібно зосередитися на ваших власних потребах. Старе Людство екстремальної дуальності повинно змінюватися з новими вібраціями і забувати старі вібрації. Зрозумійте, що кожного разу, коли ви використовуєте нижчі вібрації, ви знижуєте інтенсивність вашого Світла. Одночасно з тим, коли ви повинні підняти себе, важливо, щоб ви залишалися на вашому шляху і змогли пройти через нижчі вібрації без їх впливу на вас. Спробуйте не тяжіти до дій або брати участь в небажаній діяльності, про яку ви знаєте, що вона не асоційована зі Світлом, оскільки дуже довгий період часу темні сили розумно направляли ваші інтереси в те, що має нижчі вібрації. Завжди є просте правило, щоб визначити, що не є Світлом – це те, що не приносить мир і гармонію у ваше життя, та ймовірно, має протилежний ефект.

Зміни, які ви готові вітати, поширюватимуться впродовж періоду приблизно двадцяти років, або щось біля цього і на той час ви повинні мати усі вигоди, про які ми вели розмови. Найближчий період охопить найбільш невідкладні потреби тих, хто терміново вимагає допомоги. Оскільки багато людей живуть в повній бідності без перспективи підняти себе вгору. Очевидно, що вони першими отримають вигоду від змін, які можна швидко зробити. Суть усього в тому, щоб підняти рівень вашого життя, при якому кожен щонайменше може прожити життя з забезпеченням усіх його основних потреб.

Ви не в змозі помітити, що зміни на Землі впливають навіть на тварин. Зміни клімату очевидні і змушують їх переміщатися з деяких областей, щоб не померти і це триватиме, хоча деякі різновиди будуть відмирати. Те, що ви вивчаєте – які критичні зміни можуть бути на Землі і як вони можуть впливати на людство. Вони відбуватимуться до кінця вашої історії, в ході якої навіть Людству доведеться адаптуватися. Навіть зараз ви маєте розумне життя, що живе усередині земної кори і після майбутніх змін воно стане вам відомим.

Найбільш захоплюючі часи чекають нас в майбутньому і ви скоро залишите ваші поточні неприємності і насолоджуватиметеся швидким перетворенням, яке веде до мирного існування. Майже напевно, ви найбільше будете задоволені тим моментом, коли зброя війни і усе, що асоціюється з нею, буде забуте назавжди. Більше не будуть даремно витрачатися гроші на зброю і захист вашої Землі буде досягнутий іншими засобами. Наприклад, деякі планети мають захисний щит навколо них, через який не можна проникнути.

Ваші океани займають понад 70% Землі і їх також будуть чистити. Таке завдання здавалося б вам неможливим, але з передовими технологіями займе не багато часу. Межі усіх морів і землі будуть зроблені заново і усі форми життя житимуть в мирі і злагоді. Вже інші форми починають об’єднуватися і формувати маловірогідні зв'язки. Можна багато чого очікувати, коли ви будете випробувати досконалий мир. Будьте мирні і будьте люб’язні, розділяючи його з усіма живими істотами, оскільки усі одне ціле.

Не проходить і дня без деяких випадків, які асоціюються з необхідними змінами, які зростають, оскільки ви прогресуєте. Старе відходить, але іноді не без боротьби, і люди вітатимуть зміни. Вони добре знають, що відбувається щось незвичайне і когось це лякає, оскільки вони не звикли змінюватися. Знайте, що усе відбувається на краще і оскільки час лине, то для вас стануть очевидними причини.

Залишайтеся вірними вашій вірі і надайте можливість розділити її з іншими, хто зацікавлений. Новий рік швидко наближається і він обіцяє бути дуже цікавим і успішним, оскільки матимуть місце довго очікувані зміни.

Любові і благословення від мого Вищого Я і ви можете отримати усе, що вам треба, залишаючись твердо у Світлі.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites