Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 6 червня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 6 червня, 2014

Час, наприклад для вашого досвіду, це - ілюзія, але необхідна, щоб ви прогресували в межах обмежень Третього Виміру. Проте, ви починаєте відчувати, що більші можливості існують за його межею. Дійсно, ви входите у вищі вібрації і забезпечуєте своє удосконалення, щоб залишитися на шляху до них. Такий прогрес неминучий, оскільки настає час забути старі вібрації з тими духами, хто залишається в межах їх вибору. Ми говорили вам раніше і повторюємо знову, що це кінець циклу і початок Нового Віку. У такі часи відбуваються великі зміни, що неминуче призводять до хаосу перед стабілізацією, але за ним прийде тривалий мир, який кожен дух шукає.

З вашим знанням і досвідом, це - ваша роль, щоб тримати високо голову і йти вашим шляхом з упевненістю. Вашим прикладом ви допоможете іншим, хто зверне увагу на ваш спокій незважаючи на те, що триває навколо вас. Ви відтягнете інших з вібрацією подібною до вашої і де б ви не були, ви будете завжди силою. Ваша Преса на якийсь час залишиться контрольованою і буде зосереджуватися на крайнощах, які мають місце. Проте, кінець кінцем, вона охопить події, які є результатом необхідних змін, які сповістять повернення до стабільного світу, який створює мир кругом. Це - ваша доля і вона повинна виконуватися і ніщо не повинно заважати цьому.

Глибоко в душі усі ви знаєте правду про вашу подоріж через багато життів в нижчих вимірах. Проте, ви маєте різні міри розуміння або інтуїції і чим більше ви пробудитеся, тим більше ви станете обізнанішими. Не турбуйтеся за тих, хто наосліп тримається свого обмеженого розуміння, оскільки вони просто випробовують життєвий досвід згідно з їх потребами. Кожен дух в цей час йтиме своїм специфічним шляхом і подібно до будь-якого іншого духу матиме своїх наставників, щоб гарантувати, що вони виконують свій життєвий контракт. Так само кожен дух знайде себе точно там, де вони планували бути у кінці цього циклу. Оскільки духи з подібною вібрацією прагнуть тяжіти один до одного, то ви знайдете групи сформовані по подібним інтересам. Є також багато випадків, де піклуються сім'ї, як - група духів, хто часто реінкарнується разом, щоб продовжувати їх еволюцію.

Озираючись навкруги вас, здається, що є стільки продовжень, які не асоційовані зі Світлом, але ми можемо запевнити вас, що це безупинно працює, щоб підняти вібрації. Це спрямовується і використовується об'єктами, які працюють від вищих вимірів в масштабі, який дивовижний і вище вашого теперішнього розуміння. Дійсно, було б вірно сказати, що вас оточують духи, які працюють зі Світлом і вони приходять із багатьох різних рівнів. Вони відгукнулися на ваш заклик про допомогу, щоб виконати ваші життєві контракти. Пам'ятайте також, що є мільйони духів поза планетою, хто обслуговує Світло, у тому числі наші власні флоти і персонал, який зближується з вами увесь час. Ви і Рідна Земля – настільки важливі для майбутнього вашої Сонячної Системи і вашої долі.

Добігають кінця дні, які відділяли одного від одного і вже між вами стає більше гармонії і згоди. Природно деякі ситуації все ще мінливі і дають привід для турботи, але коли вони прибудуть до вищої реалізації, то життя стане простішим і щасливим через співпрацю, справи зміняться дуже швидко. Оскільки ми не можемо втручатися, поки не відпрацьована карма, але коли духи повертаються до Світла, то ми такі раді надати допомогу їх прогресу. Хоча б, ми хотіли б показати себе відкритішими і навіть ближчими до вас, але ми знаємо, що нам доведеться дочекатися правильного часу, коли буде мир.

Думайте про грандіозне майбутнє, яке чекає вас, і не дозволяйте періодам сум'яття протидіяти вам. Усе повернеться як вам подобається навіть швидше, ніж ви, можливо, уявили б і на Землі встановиться мир. Вже вібрації піднімаються на шляху до миру, але необхідно для цього охопити значно більше країн, ніж це робиться нині. Люди загалом шукають мирного існування, але для тих, хто свідомо заохочує погані стосунки для своєї вигоди, життя буде успішним один з одним. Можливо прожити життя за вашим вибором, але воно перетинає лінію, коли воно заважає іншим, хто, можливо, вибрав інший шлях.

Ви помітите, що діяльність темних сил скорочується і це завдяки нашому втручанню і ми гарантували, що вони не запустять іншу світову війну або велику конфронтацію. Ми показали їм на ряді випадків, що ми не дозволимо їм користуватися їх ядерними боєголовками і перешкодили їм підірвати таку зброю. Вони знають, що ми відповідальні і що вони не зможуть зробити нічого, щоб змінити ситуацію. Вони також розуміють, що нам доведеться дозволити їм певну міру вільного вибору, тому вони відмовляються підкорятися і зупиняти їх діяльність, яка виходить в космос. Ви будьте упевненими, що хоча ваша Земля уразлива до втручання, ми не дозволимо темним силам зупинити прогрес у напрямку до створення нової Землі.

Справи все ще прискорюються до завершення і оскільки зміни досягають успіху, то приходить Новий Вік, щоб замінити старі шляхи, які більше не виконують ваші потреби. Ваші рівні свідомості безупинно піднімаються і продовжуватимуть робити так до тих пір, поки ви знову не станете Галактичними Істотами. Ви маєте маленьку ідею того, як ви дійсно розвиваєтеся і багато з того, що ви випробовуєте - просто тема пробудженої пам'яті, яка перебувала у сплячці. Деякі з вас дуже розширили рівні свідомості і будуть опорами тих, хто закликав допомогти іншим знайти істинний шлях до повного розуміння.

Ті з вас, хто слідкує за Світовими Новинами помітять, що є чітка зміна між деякими країнами, які історично були завжди не в ладу одна з одною. Несподівано там відбуваються зміни і шукаються мирні поселення і це ознака миру, який встановлюється на Землі. Він впливає на вас усіх і ми сподіваємося, що ви просуватимете мир, де б ви не йшли і якщо ви зможете зробити це, ви зробите велику послугу Людству.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і дякую вам за ваше служіння Світлу. Немає ніякого кращого шляху, чим допомогти вашим попутникам і наша любов супроводжує вас.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites