Home > > Sheldan Nidle - November 26, 2013

Sheldan Nidle - November 26, 2013

3 Ahau, 3 Yaxk'in, 10 Caban

Selamat Balik! Çok daha iyi haberlerle döndük! Yeni finansal sistem için son düzenlemeleri yapan çeşitli gruplar karanlığın iğrenç sisteminin son günlerini seyretmeye başlamaktadırlar. Geniş çaplı küresel bir para sistemi ayarlaması ortaya çıkmaya hazırdır. Bu karmaşık prosedürün ilk aşaması yürürlüktedir. Bu yeni sistemin kalan kısmı yeni yönetimler devreye girdiği zaman ortaya çıkacaktır. Dünyalı müttefiklerimizi de kapsayan çok sayıda grubun dünyanızı yeni ve sürekli bir bolluğa götürmek için canla başla çalıştığını dikkatli bir şekilde gözledik. Bu arada, karanlığın yönetimine karşı yasal frenler uygulanmaktadır. Dünyanın etrafındaki çok sayıdaki hükümetler sürekli yolsuzlukları ve sizin kendi toplumunuzun daha zengin kesimlerine yönelik sınırsız kayırmacılığı üzerinde baskı hissetmektedirler. Artık bu tip bir yönetim işlemez. Uzun zamandır, bu artık hoşgörülemeyen bir duyarsız hükümet şekli yaratmıştır. Bundan dolayı, küresel bir devrime doğru bir akım günden güne büyüyor. Bu yeni yönetim ve finansal sistemler bu problemleri yaratıcı bir şekilde çözecektir.

Bilinçlilikteki bu dönüşüm şimdi çeşitli sosyal ve politik yapıları sizin birçok toplumlarınızda yetersiz çalışır hale getirir. İletişim kurma ya da ilişki kurma yeteneğiniz değiştikçe, bu yanlışlıkları daha kolayca algılama ve toplumları farklı bir şekilde analiz etme araçları sağlar. Önceden alışkın olduğunuz şeyler artık size doğru gelmez. Farklı bir yaklaşımın gerekli olduğunu anlamaya başlarsınız. Bu toplumsal sistemlerin her günkü yapısı size önemsiz gelmeye başlar. Dikkatli bir şekilde geçerli bir alternatif ararsınız, ancak hiçbiri size uygun gelmez. İçsel düşünceleriniz etrafınızı çevreleyen şeylerden memnuniyetsizliğinizi gösterir. Karmaşıklığınız büyür. Bu süreç şimdi kürenizin her tarafına yayılmaktadır. İzin yapmakta olduğu şey, bu nedenle izlenecek şey için önemlidir: yeni politik ve sosyal sistemler bolluk üzerine ve önceden karanlığın destekçileri tarafından saklanan özgür bir yeni bilgi ve teknoloji akışına dayanır. Bu yeniden düzenlenmiş toplum, aynı zamanda çok büyük miktarda ifşaata de kapıyı açacaktır.

Yükselmiş Üstatlar tarafından ifşaat ve yeni yönetim tarafından bizim varlımızın ve Agartha’nın ifşası tam bilinçliliğe doğru yol göstermede önemlidir. Her adım inanılmaz miktarda bilgiyi ve ihtiyaç duyduğunuz yeni bilgeliği benimseyebilmeniz için biraz zaman gerekiyor. Toplumunuzun geleneksel payandaları ilk olarak infilak ettirilecek ve daha sonra yerine size tamamen yeni gelen bir şey konulacak. Bu değişiklikler sizin başınızı döndürecek. Bunlardan mecazi olarak başınız dönerken, yeniden uyum sağlamak ve bu eni gerçeklerle huzurunuzu bulmak için zamana ihtiyacınız olacak. Bu bir kez yapıldığında, o zaman kendinizi sonradan geleceklere hazırlayabilirsiniz. Size sunulan bilginin büyüklüğünün çoğunuza rahatsızlık verebileceğini anlıyoruz. İlk olarak toplumunuzun geleneksel öğretilerine başkaldırılacak ve daha sonra bir kenara atılacak. Yeni gerçekler karanlığın büyülü yalanlarının, hilekarlığının ve usta yönlendirmelerinin nasıl işlediğini daha iyi anlamanıza imkan veren keşiflerle desteklenecek. Bu gerçekler sizi tam bilinçliliğe giden yoldaki son adımlara hazırlayacak.

Şimdi geçiş zamanlarından birisidir. Mevcut realiteniz sona ermektedir ve çok büyük bir değişim ihtiyacı içindedir. Bu realiteyi izleyen Tanrısal varlıklar bunu biliyor ve onu bilinçliliğinizin genişlediği, bizimle ve iç Dünya’daki komşularınızla karşılaşacağınız bir realiteye doğru hareket ettirmektedirler. Realite kavramınıza yönelik bu büyük değişiklikler sizi tam bilinçliliğe doğru hızlandıracak. Şimdi ifşaatın olmayışı daha fazla süremez. Aslında Tanrı b unun nasıl ortaya çıkacağı hakkında bir zamanlamaya sahiptir. Bu nedenledir ki, biz sizin büyük geleceğinizin ilk teması olduğu kadar, konuştuğumuz değişiklikleri de getireceğini biliyoruz. Sizin bu aleminiz daralmış bir zamanda yaşamaktadır. Bizim bu realiteye resmi girişimiz ile ilgili an çok yakındır. Yükselmiş Üstatlar ve onların müttefikleri yeni finansal ve yönetim sistemlerini ortaya çıkarmaya hazırdır. Sizden bu iyi haberlerle ayrılıyoruz. Neşe içinde olun ve bu yeni realitenin ortaya çıkmasının ne kadar yakın olduğunu hissedin. Geleceğiniz özgürlükle, harika olaylarla ve bizimle büyük bir birleşme ile doldurulacaktır!

Şükranlar! Sizinle bazı şeyleri konuşmak için geldik! Şimdi, tam bilinçliliğin öncüsü olan değişikliklerin ortasındasınız. Bu algılanması zor değişiklikler bizim başarmak için birçok yaşamlar harcadığımız şeyi yapmaktadır. Tam katılımınızı gerektiren yeni bir realiteyi giden yoldasınız. Bu nedenle, Tanrı Agarthalılar, Galaktik Federasyon ve bizim aramızda özel bir ortaklık oluşturmuştur. Bu ortaklık realitenizi çok hassas bir şekilde değiştirmektedir. Realitenizi görünür bir şekilde kontrol eden mevcut yönler giderek kaybolmaktadır. Onların gücünün yerini sizin için sadece kutsanmış en iyiyi dileyenler alacaktır. Şimdi, zenginlik vaatleri karşınızda parlarken ve farkedilmezken, realiteniz de durmuş gibi görünüyor. Söylentiler aç sivrisinek sürüsü gibi etrafta uçuşuyor. Kafa karıştıran bilgiler de aynı şekilde sürekli üzerinize yağdırılıyor. Bu hoş olmayan durum şimdi aydınlanmak üzere. Harika bir olay ortaya çıkmaya hazır!

Bizimle hergün gizli olarak çalışan bu bireyler ve onların kendi grupları bir Şükran günü sürprizi yapmaya hazırlar! Geçen birkaç on yıl esnasında, parasal özgürlüğünüze doğru gidişte ilk büyük adımı atmak için bir vesile oluşturmuştuk. Bu adım sadece önemli fonları değil, aynı zamanda karanlığın düzenbaz planlarından onları korumanın bir yolunu da kapsar. Burada ifade ettiğimiz şey, bu şeylerin ortaya çıkmaya hazır olduğudur. Karanlığın birçok illegal rejimleri yapmaya çalıştıkları şeyin bir şekilde işe yarayacağından emindirler. Bu aslında imkansızdır. Bizim kutsanmış çalışma arkadaşlarımız büyük odağınızı korumada size yardım etmek için özel bazı şeyler yapacaklardır. Cesaretinizi yitirmeyin. Olumlu kalın. İyi şeyler ortaya çıkmak üzeredir. Benim sevgili Birlerim, yeni bir realite doğacaktır!

Bankacılıkta ve yönetimdeki karanlık ve onun destekçileri sizde meydana getirmiş oldukları nefretin derecesini farkediyorlar. Ancak, onlar endişelenmezler. Onların son girişimlerinden biri mahvoluşun eşiğindedir. Karanlık girişimlerinin geleceği çok yakın olan başarısızlıktır. Çeşitli yasal ve ruhsal girişimlerimiz başarının kıyısındadır. Ancak onlar yalan söylemeye, plan yapmaya ve görünüşte güçlü kalmaya devam ederler. Yaklaşan "sürpriz" gerçeğin ne olduğunu gösterecektir. Biz sadece umudun ve dört başı mamur bir realiteyi şekillendirmenin enerjisini korumanızı rica ediyoruz. Bu muhteşem şeyler gerçek olmaktadır. çok sayıda destekçimiz protokolleri izlemekteler. Bu protokoller kısa zamanda çiçek açacak ve size bizim öğretmemize izin verecek olan bir dizi başarıyı verecek ve yukarıda ve aşağıda size söylenen yalanları ifşa etmeye izin verecek. Ruhsal ve uzay aileleriniz buradalar!

Bugün, meydana gelmekte olan şeyin özet bir mesajını getirdik. Kutlama anı yaklaşıyor. Bu zaman kötü zalimlerin bu alemini defedecektir. Bu harika olaylar karanlık kabalın binlerce yıldır yapmış olduğu şeyin perdesini kapatacak. Mutlu olun! Zaferinizin zamanı kapıda! Bilin ki sevgili Bireyler Tanrı'nın sonu gelmeye bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir olun! Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?