Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - January 22, 2013

Sheldan Nidle - January 22, 2013

7 Eb, 0 Yax, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Dünyanız hala Tanrı’nın o çok beklenen yeşil ışığı yakmasına hazırlandığı için iki realite arasındaki bir durumda tutulmaktadır. Kısa zamanda meydana gelecek şeyi gözlemek için özel bağlantı takımlarını kurmaktayız. Yeni yönetiminiz tarafından yapılacak duyurular savaşlar, ekonomik çalkantılar ve eski yönetim formunun yolundaki çok sayıdaki rejimlerin yükselişlerini ve düşüşlerini niteleyen diğer yaygın uyuşmazlık formları esnasında karanlık kontrolün uzun çağına nokta koyacak. Bu yönetim yeni adil hükümetlerinizin ilkinin genel işleyiş standartlarına ilişkin yeni kurallar ve kanunları oluşturacak ve seçilmiş bir hükümet için yolu hazırlayacak olan bir ara yönetimin yerini alacak. Yeni kurallarla düzenlenmiş olan yeni finansal ve para sistemleri sıkı para, açık bankacılık kuralları ve büyük çok amaçlı bankacılık yığışımlarına bir son vermeye dayanır. Bundan başka, resmi bir ifşaat duyurusuna ve NESARA’nın birçok hükümleri tanıştırılması ve uygulanmasına yol açılacaktır. Bu bireyler ve onların ulusal yönetimleri arasında yeni bir ilişkiyi kuracaktır.

Yeni bankacılık sistemi uzun süren borç köleliğine son verecektir. Onun yerine temel özgürlük ve kurtuluşunuzu onurlandıran bir sistem gelecektir. Bu kurtuluşunuzu korumak, tek yanlı politik partilere bir son vermek ve eğitimli ve sorumlu bir seçmenin yükselişini desteklemek için düzenlenen kusursuz kanunları gerektirir. Bu seçmenlerin her bir üyesi etraflarındaki dünyanın sorunlarının yoğun bir incelemesine dayanan görüşlerini ifade etmek için öğrenmeye ihtiyaç duyan bir bireydir. Şimdiye kadar, hükümetler hem seçmeni aldatmışlar, hem de gerçekte uğraştıkları faaliyetleri gizlemek için düzenlenmiş yanlı söylemi dikkatli bir şekilde kullanmışlardır. Aslında gerçek her ne şekilde olursa olsun halktan gizlenecekti. Şimdi, siz yönetimsel işlem prosedürlerinde bir dönüşe tanıklık edeceksiniz. Yeni devletiniz güven ve seçilenlerin halk tarafından dikkatlice kontrol altında olması üzerine kurulacak. En güçlü silahınız gerçek bir şeffaflık olacaktır ve bu durum sizin hem bekçi hem danışman olarak görev yapmanızı gerektirir. Bu tamamıyla yeni ve saygılı ilişki, galaktik topluma yapacağınız heyecanlı gezinin başlangıcıdır.

Bu yeni yönetimin olmazsa olmaz sorumluluklarından biri ifşaattır. Bu hareket Agartha'ya, Yükselmiş Üstatlarınıza, ve tabi ki bize olan iletişim yollarını açacak. Bu duyuruyla dünyanız açılıyor! Ve uzun zamandır sizleri izleyenler artık ortaya çıkacaklar. Hayal edebileceğiniz üzere bu özel anı dört gözle bekliyoruz. Size ilk temasın ne olduğunu uzun uzun anlatabilir ve bu tam bilince olan yolculuktaki kutsanmış arkadaşlarımızı tanıtabiliriz. Hiçbiriniz gerçek içsel potansiyelinizin farkında değilsiniz. Rehberlerimiz sizin gerçekliğin kısıtlı tanımlarından ileri gitmenizi ve gerçekte kim olduğunuzu öğrenmenize yardım etmek için sabırsızlanıyorlar. Bu temeller oturduktan sonra, öğrenmeniz genişletilecek ve yakın tarihiniz hakkındaki gerçek bilgileri öğreneceksiniz ve bunların içinde sizi kızdıracak şeyler olabilir. Buna rağmen, yalnız olmadığınızı ve üzüntünüzün sebebi olan durumların düzeltileceğini hatırlamanız çok önemli.

Bu yaklaşan zamanlar zenginlik, neşe ve ahenk zamanı. Savaşın yerini barış alacak, ve genel silahsızlanma toplu şiddet konusundaki endişeleri bitirecek. Bilinciniz geliştikçe gerçek bir halk ihtiyacı duyacak ve halk ve devlet arasında tekrar onurlu bir ilişki kuracaksınız. Bu iki tarafın bütünlüğünü baz alan bir değiş tokuş gerektirir. Dünyanızın güç anlayışı toplu olarak değişmek durumunda. Bölünmenin yerini birleşme, çekişmenin yerini işbirliği, önyargının yerini de kabullenme alacak. Bu tarz idealler geçmişte sıkça desteklendi ve bunlar herkes tarafından gerçekleştirilip uygulanacak. Görevlerimizden biri bununla beraber iletişim sisteminizi gelecek, güvenli bir seviyeye taşıyacak olan teknolojiyi tanıtmak. Farkındalığınızı artırıp hayatınızda daha güvenli hissetmeye başladığınız zaman, yeni düşünce yolları ve yeni bilinç seviyelerine uygun bir varoluş biçimi bulmaya eğileceksiniz.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız. Şimdilerde, Tanrı’nın gizli boruyu çalmasını ve insanlığın yeni çağının başlamasını dört gözle bekleyen ortaklarımızı izliyoruz. Karanlık taraf, olayları raydan çıkarmak için düzenlediği onlarca entrikaya rağmen, Dünya'nın kutsal topluluklarının görevlerini tamamlamasına engel olamadı. Yeni yönetim, bu kutsal notalar çalındığında başa geçmeye hazır. Biz herkesi yeni çağın gerçekte ne olduğu konusundaki farkındalığı artırma noktasına getirdiği için Tanrı’yı kutsuyoruz. Kutsal taahütümüzü harekete geçirecek farklı duyurular dinlemeye hazırız. Bu kutsanmış görevde bizim yerimiz ise geçtiğimiz bin yılda kaybolması beklenen ilahi gerçeklere rehberlik etmek. Bu öğretiler tam bilinç yolunda yolunuzu aydınlatacak diğerlerinin müjdeleridir.

Yeni yönetim kabalın dalkavukları tarafından size empoze edilen yasa dışı köleliğin birçok formundan özgür kıldığını açıklayacak. Halkın köleleştirilmesi ve güçsüzleştirilmesi borç ekonomisinin önemli bir parçasıydı ve bu ekonomi yarattığı ultra zengin kesime bağımlıydı. Karanlıkta ikamet edenler oldukça fazla bir güce sahiptiler ama Cennetle ve onun harika Işığıyla kıyaslandığında bu güç hiçbir şey. Bu ışık bildirgesi gerçekliğinizi dönüştürüp yeni ve ilahi bir gerçeklik yaratacaktır. Tanrı, bu güneş sisteminin ilahi tutarlılığını ve fiziksel hareketliliğini baz alarak spesifik bir zaman ayarladı. Bu kutsal nokta oldukça yakın ve kısa zaman sonra gerçekleşecek. Daha sonra bu harika yaşam küresi büyük bir mucizeye tanık olacak ve Cennet'in kutsal ışığı her yerinde dans edip dönüştürecek.

Bu ilahi parlaklık insanlık üzerinde yeni bir çağ açacak. Agartha'nın sevgili diyarlarını ve uzaylı ailelerinizle tekrar tanışacaksınız. Cennetin harika çağları görünecek ve harika gerçeklerini herkese açıklayacak. Ve bu yalnızca başlangıç olacak. Bizden ve uzay ailelerinizden öğrenecek çok şeyiniz var. Size kökleriniz ve Cennete olan kutsal hizmetiniz konularında birçok gerçek öğretilecek. Bu yeni gerçeklikler üzerinde düşünün, onlarla rezonans halinde olun ve tam bilince geçişinizde size ilham kaynağı olmasına izin verin. Aslında uygulamada melek kanatlarınızı tekrar kazanacaksınız. Fiziksel melekler olarak, bir takım yeni sorumluluklar alacaksınız ve ilahi hizmetlerinizi şekillendirecek birçok şeyi size biz öğretecek ve yol göstereceğiz. Bizim görevimiz sizi gelecek şeylere hazırlarken sizi seven hocalarınız olmak.

Bugün size sizi karanlık diyarlardan çıkarıp Işığa döndürmek için neler yapıldığını anlatan bir mesaj verdik. Yaratıcı olanlara sevinmekte ve AEON'un kutsal dereceleri gerçekliğinizi kalıcı olarak değiştirmeye hazır. Bilin ki değerli olanlar, Cennet'in sayısız kaynağı ve hiç bitmeyen zenginliği aslında sizin! Öyle olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge