Home > > Sheldan Nidle - January 15, 2013

Sheldan Nidle - January 15, 2013

13 Chicchan, 13 Chicchan, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Dünyanız yeni realitenizin ortaya çıkması için Tanrı tarafından seçilen güne doğru ilerlemeye devam etmektedir. Agarthalı ailemiz bu operasyonun kendilerine ait kısmının tamama erdiği konusunda bizi bilgilendiriyor. Aynı şekilde, kutsal gizli müttefiklerimiz de kendi faaliyetlerinin Tanrı tarafından onlar için seçilen noktaya eriştiğini tasdik eder. Bu karşılıklı bağlantılı faaliyetlerin tam olarak planlandığı gibi gerçekleştirilmesini sağlamada herkese destek olmak için teknolojimizin kullanımına izin vermeye devam ediyoruz. Şimdi kalan bir şey bizim için, tanrısal ev sahiplerimizden son yeşil ışığı sağlamaktır. Bu sinyal kısa zamanda bize verilecektir. O zamana kadar, bekliyoruz, izliyoruz ve gerçekleşmesi çok yakın olan şeyi gözlüyoruz. Bu arada, karanlık panikliyor ve tutuklamaların nasıl ve ne zaman olacağından endişe ediyor. Şimdi, onlar kendi yandaşlarının çoğu ortadan kaybolduğu için çok kızgındırlar. Onlara yönelik tehditlerin tamamen gerçek olduğunun ve otorite pozisyonlarının artık yeterli olmadığının farkındadırlar. Onların büyük serveti önemini kaybetmiştir ve kontrol ettikleri bankacılık sisteminin çökmesi yakındır.

Tüm bu oyunlar oynandıkça, dünyanız öncekiyle kıyaslandığında çok karışmış gibi görünür. Ancak karanlık bu oyunun yakında sona ereceğini ve yeni yönetimin Amerika’da iş başına gelmeye hazır olduğunu bilir. Bu el değiştirme pek çoğunuzu şaşırtacağı kesin olan bir dizi duyurularla başlayacak. O zaman yeni finansal realite her birinize rahat bir nefes aldıracak, çünkü isteklerden ve kızgınlıktan özgürleşme neşeye ve bolluğa ilerlemenizi sağlayacak. Bu ölçekte bir borç affı binlerce yıldır kötü bir şekilde dengesizleşmiş olan bir toplumda birçok derin yerleşik çatlakları iyileştirecek. Zengin ve güçlü olanlar bu çift standartlı sistemi kitleleri ezmek ve onları kendi emirlerine uymaya zorlamak için kullanmışlardır. Şimdi bunların hepsi ortadan kaldırılacak ve yeni bir düzeydeki oyun alanı uzun zamandır size acı çektirmiş olan adaletsiz dünyanın yerini alacaktır. Bundan başka, beğenilerinize daha uygun bir yönetim bu yeni uyumu uyandırmanın başlangıcındadır. Ancak koşullarınızdaki bu gelişmelerin ifşaatı da kapsayan, çok daha büyük değişikliklerin gelmesini müjdelediğini aklınızda tutun. Burada resmi olarak size kendimizi tanıttığımız zaman sihirli bir anda olacaksınız.

Gelişimiz her şeyi değiştirir. Küresel kimlik duygunuz kozmosta benzersiz olduğunuz gerçeğine dayandırılır. Gerçekte yalnız değilsiniz. Uzun zaman önce bu dünyayı kolonileştirmek için galaksinin çeşitli yerlerinden geldiniz. İlk koloniniz Lemurya Gaia’daki zamanınızın başlangıcıydı. Şimdi, sizin için sınırlı bilinçlilikle yaratılan bir hafıza kaybı durumunda kilitlendiniz ve kim olduğunuzu, bu güzel mavi-yeşil dünyaya niçin geldiğinizi bilememe durumundan kurtulacağınız zaman geldi. Hafıza kaybınızı giderme görevi bize verilmiştir ve birkaç on yıllık hazırlıktan sonra, sizi neşeyi ve tam bilinçliliğin harikalarını tekrar getirecek olan bir keşif yolculuğuna almaya hazırız. bu yolculuğun ilk kısmı olacak olan şeyleri açıklayan yayınlarımızla başlar. Kısa bir zaman sonra, yere inceğiz ve sizi eski orijinal, doğal durumunuza geri getirmek için gerekenleri size sağlayacak olan teknoloji transferinin eşlik ettiği bir dizi açık ve kapsamlı tartışmaları başlatacağız. O zaman yeni yıldız ülkenizi kurmaya başlamanıza imkan verecek olan bireysel tam bilinçlilik eğitimine başlayabilirsiniz.

Bizim güneş sisteminize gelmekteki ana nedenimiz sadece sizi gözetlemek değil, aynı zamanda ruhsal ve uzay ailelerinize geri dönüşünüzü izlemektir. Agarthalı atalarınız da rehberlik sürecinde kendi rollerini almayı dört gözle beklemektedirler. Şimdiye kadar, Tanrı onları sizin için yapmayı istedikleri şeylerin çoğundan alıkoymuştur, ancak şimdi bu kısıtlamalar kaldırılmıştır ve biz onların yeni yönetiminizi bilgilendirmede ve yeni bankacılık ve finans sisteminizin yeni düzenlemeleri bakımından birçok politikaları yönlendirmede büyük bir rol oynamalarını bekliyoruz. Bu sizin yeni bolluğunuzun ilk aşamalarından hızla geçmeniz ve paraya ihtiyaç duymadan sistemin nasıl işleyeceğini öğrenmeniz için önemlidir. Galaktik toplumlarımız dünyamızın enerji kaynaklarına bağımlı olmaya gerek kalmadan, ihtiyaç duyduğumuz şeyi doğrudan gerçekleştirme şeklinde çalışır. Aynı zamanda, görevimizin yaşayan dünyamızı beslemek ve desteklemek olduğunu da anlıyoruz ve dünyamız çok muhteşem galaksimizde ilahi eş yaratımın gerçekten harika bir parçası olarak yerini alan ilahi bir kültürdür.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Kutsanmış yeni bir realiteye doğru yürüyüş devam ediyor. Kutsal müttefiklerimiz Tanrı’nın nimetleriyle, yeni bir dünyanın hızla gerçekleştiği bir noktadadır. Tanrı kutsal bir günü ilan edecektir ve bu realite nihayet gerçekleşmeye başlayacaktır. Karanlık zamanı belirleme çalışmalarımızın hızlı bir şekilde gününde tamamlanacağı konusunda bilgilendirilmiştir. Bu yeni yönetimi ve yeni dünyanızı cesur bir şekilde mümkün kılmak için çalışan tüm ruhları size tanıştıracak olan bir dizi duyuruları kapsar. Bu çok istekli girişimin başarısı da Agarthalıların katkısına ve uzay ailemizden gelen personelin bir ağına bağlıdır. Biz Yükselmiş Üstatlar tam bilinçli bir Varlık olarak yaşamınız için sizi hazırlamak için yapılmakta olan her şeyden çok memnundurlar. Rehberliğimiz de size hizmet edecektir, çünkü ilk temasın getireceklerine sizi hazırlar.

Tam bilinçlilik için size rehberlik etme, fiziksel olarak sizin aranıza gelmemizi ve bu sınırlı bilinçli boyutun nasıl işlediğini anlamanız için sizi yetiştirmeye başlamamızı gerektirir. Biz, daha yüksek bir bilinçlilik durumuna doğru yolumuzda yürüdüğümüz için bu konuda kendimiz öğrendik. 3. Boyutun nasıl işlediğini bilmek sizin için önemlidir, çünkü daha yüksek boyutların nasıl işlediğine ilişkin daha yüksek bir bilgelik için temeli hazırlar. Bu bilgi dönüşümüzü getirecek olan şey hazırlanmanıza imkan verir. Birçok gizli inançlarla çevrelendiğiniz bir durumdan, tamamen saydam ve gerçekten de inanılmaz olan bir duruma geçmektesiniz! Bu bizim her birimizin yapmış olduğu bir geçiştir. Şimdi bu sizin dönüşünüzdür ve bu kutsal hedefe erişebilmeniz için size çok hoş bir şekilde rehberlik edilecek.

Yeryüzü aleminizde kısa bir zamanda meydana gelecek şey bir metamorfozdan daha fazlasıdır; bu sizin birçok farklı kısmınızı hem bireysel, hem de kolektif olarak çok olağanüstü bir birliğe bütünleştirecek olan büyük bir kahramanlık olacaktır. Bu süreç Tanrı tarafından size yapılan kutsal bir vaadin zirvesidir ve yaklaşık olarak 13.000 yıldır devam eden kolektif bir deneyimi bozacaktır. Karanlık ve onun sayısız küfürleri yavaş yavaş yok olacaktır. Işığın Yeni Bir Çağı başlayacak ve Yaratıcının kutsal peygamberlerinin zamanı tekrar görülecektir. Her biriniz potansiyel bir peygamber ve İyi Haberlerin dağıtıcısısınız! Yaratıcıya görkemli ve türlü hizmetlerle parlayacak olan büyük Işığınıza dayalı bir toplum kuracaksınız. Bizimle bir araya geleceksiniz, çünkü Tanrı’nın harika işleri ve ilahi planıyla bize tahsis edilen bu kutsal yolda size rehberlik edeceğiz.

Bugün, kısa zamanda meydana gelecek şeyi görüştük. Yeryüzü aleminiz, kendi iç tamamlayıcısı olan İç Dünya ile yeniden birleşmenin eşiğindedir. Bu yeni, birleşmiş alem tam bilinçliliğe dönüşümünüz ve yeni yıldız ülkesinin yaratımı için gösteri alanı olacaktır. Mutluyuz ve sabırsızlıkla bu muhteşem zamanın ortaya çıkmasını bekliyoruz. Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Mutlu Olun!)

Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |