Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - 6 Agustos 2013

Sheldan Nidle - 6 Agustos 2013

Bu sevgi kaynağı ile koşumlandığınızda, bu sizi yaklaşan zaferlerinize doğru kolektif olarak sevkedecek… Gerçekte, bizim için yeni bir yuva galaksiyi şekillendirmeye yardım etme konusunda çok yardımcı olacaksınız! Bu zamanların en iyisi olacaktır! Yaratıcının ilahi planını birlikte ortaya çıkardıkça, büyük maceraların ve keşiflerin zamanı olacaktır!

http://www.paoweb.com/sn080613.htm

8 Lamat, 11 Pop, 10 Caban

Dratzo! Sizinle konuşacak pek çok şeyle döndük! Gregoryan 2012 yılının sonunda, çok büyük bir miktarda eşsiz Işkı aleminize indi ve daha sonra bu yılın 29 Temmuzunda o tarihteki özel astrolojik hizanmalar yoluyla dünyanıza uygulanan miktar üç katına çıktı. Bu durum etrafınızda meydana gelecek şey için enerjileri oluşturmaktadır. Sevgili gezegeninizde kararlığın uzun süren mutlak gücü sona gelmiştir ve sizi sevince boğma ve realitenizi resmi olarak Işığa döndürecek olan bu değişiklikler gerçekleşme zamanı geldi. Olaylar geçidi içindeki ilk eylem, kesinlikle, kürenizin parasal düzenini dürüst olmayan, bu nedenle de aşırı spekülasyona meyilli resmi para birimlerinden değerli metallerle desteklenenlere doğru geçişine işaret eden çeşitli fonların ortaya çıkmasıdır. Bu yeni gerçek değer temelindeki para sistemleri küresel bir yeniden değerlemeyi tetikleyecektir ve gerçekten de bunların ilk dağıtıma hazırdır. Daha ötesi, bolluk dağıtımlarının ilk seferi sunulmaya hazırdır. Bu finansal ayarlamalar, eski çıkarları güçten düşürecek ve yasal olarak meşru yönetimin göreve başlamasına imkan verecektir. Bildiğiniz gibi, bunlar sadece gelecek şeyin sadece açılış adımlarıdır.

Yeni finansal ve bankacılık sisteminin yükselişi evrensel borç affını ve kısa bir zaman sonra, bizim hayırlı varlığımızın ifşaatını getirecek. Yeni yönetiminiz bizim size resmi olarak tanıtılmamıza imkan verecek. O zaman, yaklaşan kitlesel yere iniş hakkında sizi bilgilendiren ve kutsal öğretilerini dünya çapında başlatmaya hazır olan Yükselmiş üstatlarınızı size tanıtan bir dizi duyuruyu yapmayı amaçlıyoruz. Bu gelişmeler küresel toplumunuza bakışta, ulus devletler arasındaki saldırgan rekabeti dostça işbirliğine çevirerek büyük bir değişim oluşturacak. Kaçınılmaz bir şekilde, Yükselmiş Üstatlar ve bizim söylemek zorunda olduğumuz şey realitenizin tepe taklak olacağıdır! Yükselmiş Üstatlar gerçeği sizin karşınıza koydukça, büyük yalanlar düzeni ve eonlar üzerindeki kararlık tarafından size yüklenen manipülasyon tamamen ortaya çıkarılacak ve dönüştürülecek. Bu yeni Gerçeğin dünyası şekil aldıkça, varolmanın ve algılamanın eski çarpıtılmış yolları, bireysel galaktik rehberlerinizle biraraya gelme, sağlığı ve yolculuğunuzun sonraki aşamasının kabulünü ve Sevgiye anlaşılmasını yoluna koyacak.

Kitlesel yere inişler gerçekleştiğinde, rehberleriniz size tanıştırılacak. O anda, aramızdaki tam ve açık diyalog nihayet başlayabilir. Hayal edebileceğiniz gibi, birbirimize söyleyecek çok şeyimiz var. İlk önemli konu hızlı bir şekilde tam bilinçliliğe dönüşünüz olacak, çünkü bu bizim buradaki varlığımızın temel nedenidir. Hazmetmeniz gereken çok fazla şey var ve yeni bilginin tümünü almanız için zaman gerekiyor. Zihinlerinizle değil, gerçeği bilebileceğiniz yer olan kalplerinizle düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Tam bilinçliliğe yolculuğunuzun bu son aşaması düşünme ve hissetme yolunuzu tümüyle dönüştürmenizi ve hem ruhsal hem de duygusal olarak kendinizi nasıl gördüğünüzü tekrar anlamanızı gerektirir. Bu aynı zamanda, yapabileceğinizi bildiğimiz büyük bir mücadele olacaktır, çünkü özünüz olan Sevgiyi getirmek için sizin içinizdeki derinlere ineceksiniz. İçinizdeki bu sevgi kaynağı ile koşumlandığınızda, bu sizi yaklaşan zaferlerinize doğru kolektif olarak sevkedecek ve o zaman bireysel Canlı Işık Odalarınıza doğru adım attıkça tam bilinçliliğe dönüşümünüzü kucaklamaya gönüllü ve hazır olmaktan daha fazlasının olacağı an gelir.

O zaman bir Işık Varlığı olarak, fizikselliğe ve herşeye Yaratıcıya olan hizmetinizi mutlu bir şekilde yapmak için bize katılacaksınız. Bir kez başladığında, olaylar çok daha hızlı bir şekilde ilerleyecek. Tam bilinçlilikten zorla uzak tutulmanız sona erecek ve bir kez daha ruhsal ve uzay ailelerinize katılacağınız bir yuvana hoş geldin töreni gerçekleşecek. Bu büyük yeniden birleşme içtenlikle atalarınızı size sunacak olanlarla yine biraraya geldiğiniz için İçsel Dünyaya erişiminizi açacak. Onların tarihi artık “mit” olmaktan çıkacak, daha çok kökenlerinizle ve burada olma nedeninizle ilgili olan yaşayan bir destan olacak. Tüm bunları hazmettiğiniz zaman, yine bir bütün olacaksınız ve yaşam sözleşmelerinizi etkili bir şekilde yürütebileceksiniz. Yıldız ülkenizi kurma bu güneş sisteminin sadece su dünyalarının kapılarını size sonuna kadar açmakla kalmayacak, aynı zamanda fizikselliğe ilahi hizmetinizin bir parçası olarak bu galaksinin uzak yerlerine de ulaşmanızı sağlayacak. Diğer aziz Varlıklar tarafından karşılanacaksınız ve sizin yaptığınız gibi, tam onların da tam bilinçliliğe erişmesine yardım edeceksiniz. Gerçekte, hepimiz için eni bir yuva gaaksiyi şekillendirmeye yardım etmede çok yararlı olacaksınız! Bu zamanların en iyisi olacak! Yaratıcı’nın ilahi planının birlikte ortaya çıkardıkça, büyük maceraların ve keşiflerin zamanı olacaktır.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Yeni bilgilerle size geldik! Işık tarafından bu kutsal aleme gönderilen enerjiler zirveye yaklaşmakta ve Işıktaki bu büyük artışın çeşitli etkileri görünmeye başlamaktadır. Karanlık yaşamını sürdürme mücadelesini kaybetmiştir ve biz size vereceğimiz birçok öğretiyi hazırlamaktayız. Her birimiz size bilinçlilik düzeylerinizi yükseltmeye devam etmeniz için ihtiyaç duyacağınız bilgeliği göstereceğiz. Bireysel Canlı Işık Odalarınız için hazır olduğunuz güne çok yaklaştığınız için, bu ahlaki anlayışlar ize yol gösterecek. Bu mucizevi dönüşümü yaparken yonun her adımında sizin arkanızda olacağız ve tam bilinçlilik kurallarına ilişkin yetiştirmenizden sonra, devam eden bir nezaret ve Tanrı’ya ilahi hizmetinizin doğası gereği size yol gösterme misyonumuz olacak. Gerçekte, tasvir ettiğimiz bu yönler Gaia’ya ve size hizmetimizin önemsiz bir parçasıdır, çünkü insanlık için bütünüyle yeni bir çağ gerçekleşecektir. Halleluya! Halleluya!

İnsanlığın kolektif olarak yaptığı yardım çağrılarına cevap veriyoruz. Acı veren yaralarınızı hafifletiyoruz ve insanlığın kurtuluşu için mesajları aktarıyoruz. Şimdi görevlerimiz hepinizi başarılı bir şekilde ruhsal kalp merkezinizin farkında olabileceğiniz bir yükselen bilinçlilik alemine ilerletmeyi kapsar. Neşeli bir şekilde bu faaliyetlerin yararlarının ortaya çıkmasını izlemekteyiz ve Tanrı şimdi realitenizi Işığa dönüştürmek için yoğun enerjilerini uyguladığı için, bu mesajlarımızı ve desteğimizi sizin gözünüzde daha değerli kılar. Bu ruhsallığın yükseldiği zamandır ve çok uzun zamandır beklediğimiz andır. Şimdi, karanlığın uzun zamandır süren hakimiyetini ortadan kaldırmak ve böylece yeni finansal sistemin ve yeni yönetimin dünya çapında genel bir jübilesiyle birlikte bolluk planlarımızı başlatmak için uğraşıyoruz. Yeni bir çağ geldi!

İnsanlığın yeni çağı Uzayda, İç Dünya’da ve Ruh dünyasında kardeşlerinizle yeniden biraraya gelmenizi kapsayacak. Hiçbir zaman yalnız olmadığınız açık ve berrak bir şekilde göreceksiniz! Siz fiziksellik olarak bilinen bu sonsuz alana yaşamı yayan Tanrı tarafından geniş insani yaşam zincirinin bir parçasısınız. Burada bu bedensel olmayan Varlıklardan milyarlarca bulunur. Bu duyarlı yaşamın enginliğinde, bulunuyoruz ve oturuyoruz. Şimdi tam bilinçli Varlıklar olarak fiziksellik için ilahi planı neşe için gerçekleştirmek için geliyoruz. Kalbimizin derin hasretiyle dolu olduğumuz için, bize büyük sevinç veren bu görevleri gerçekleştirmek için gönüllü anlaşma yaptık. Herşey bizim büyük Sevgimizi hisseder, çünkü birbirimizle etkileşim halindeyiz; yaşamlarımız tanrısal şükranla dolu ve yaşadığımız her gün başardığımız şeyi onurlandırır. Bu yaşamanın çok harika bir yoludur ve uzun zamandır sizinle paylaştığımız bir şeydir!

Bugün, bazı son gelişmeleri ve geleceğimizin getireceği şeyleri görüştük. Size tam bilinçliliğin büyük hediyesini ve fizikselliğin hepimize verdiği sevinci size getirmek için dünyanıza geliyoruz. Sadece bizim tarafımızdan değil, aynı zamanda Yaratımın tümü tarafından bu şükran ifadesiyle karşılanacaksınız! Bilin ki, sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge