Home > > Sheldan Nidle - October 1, 2013

Sheldan Nidle - October 1, 2013

12 Kan, 7 Tzotz, 10 Caban

Dratzo! Birçok haberle döndük. Dünyanız şimdi bir parça karmaşa içindedir. Yeni realiteniz eski işlevsiz yapılar arasındak kök salmaya başladıkça, ilginç ikilikleri ortaya çıkaran bir durum yaratılacak. Bu durumda birçok yeni unsurlar yerindedir, ancak henüz işlevsel değildir ve ne eski ne de yeni realite tam olarak işlevsel değildir. Doğal olarak, karanlık kabal, Dünya gezegenindeki değişiklikler için zamanlamayı karıştırmak için bu boşlukta planlarını devreye sokarak kar sağlamaya çalışmaktadır. Oysa bunlar ilahi plana katılmayı sağlamak için oluşturulmuştur. Ve aslında, bağlantı personelimiz son haftayı kabalın lider gruplarını bu gerçek hakkında bilgilendirmeye ayırmıştır. İlahi sinyal nihayetinde verildiği zaman, yerel ruhsal hiyerarşi tarafından güçlü bir şekilde müdahale etmek için yetiştirildik. O zamana kadar, mümkün olduğu kadar yardımcı olacağız ve inandığımız şeye hazır olacağız; bu da personelimiz tarafından kitlesel bir müdahale olacak. Şimdi burada birkaç darboğaz kaldı, ancak bunlar da çözüme çok yakınlar. Birkez yapıldığında, konuştuğumuz herşey tamamlanabilecek.

Başarılmış olan şeyi tekrar özetleyelim. Yaklaşan değişimin ilkelerinden biri küresel bankacılık ve para sistemlerinin işleyiş tarzındaki dönüşümdür. Dünyalı müttefiklerimiz paranın ne için kullanılacağına ve nasıl dağıtılacağına ilişkin bir kapsamlı reform üretmişlerdir. Doğal olarak, bu bankacılık sistemini ve bankaların kuruluşunu etkiler. Bu yeni para ve bankacılık politikaları yürürlükte onaylandı ve onların uygulanması için koşullar hazır olana kadar saklı tutulmaktadır. Karanlık bunun hem bankacılık, hem de kürenin her yerindeki ticaret borsalarındaki pozisyonlarını etkili bir şekilde baltalayacağını çok iyi bilir ve ardından geleceğini yıkacağının farkındadır. Aynı zamanda, kendi personelinin yok edecek olan birçok tutuklamanın ortaya çıkması da vardır. Bu karanlık bireyleri, her zaman sahip olmayı bekledikleri kaynaklardan mahrum bırakan, onların tutunacakları şeyler olmadan düşmeleri için herşey hazırdır. Bununla birlikte, onları çok korkutan şey özel güvenlikli hapishanelerde tutuklu kalmaları ve cezalandırılmaları düşüncesidir.

Ve bir dönüm noktasındayız. Tanrı tarafından önceden tayin edilen sonraki aşama henüz ve yasal olarak yürürlükte. Bununla birlikte, karanlık bu unsurlara yokmuş gibi davranmakta ve bu bizim hakkında konuşmakta olduğumuz şeydir: bir devir teslim tamamlanmadan önce önceki hakim olan mantıki algının tuhaf bir askıya alma durumu. Üzerinde anlaşmaya varılmış, kısmen uygulanmış olan yeni düzenlemeler görünmez olduğu için boşlukta dalgalanmaktadır. Bu statü yeni değişecektir, ancak o zamana kadar, bir tür ara dönem baskın olacaktır. Devir teslim tamamlandığında, özgürlüğünüz ve doğal kişisel bağımsızlığın dönüşü yükselecek. Karanlık kabal gerçekten de patinaj yapmakta ve giderek daha fazla pozisyonunun ne kadar riskli olduğu ve nasıl hızlı bir şekilde esnekliğini kaybettiği korkusunu yaşamaktadır. Odağımız bu mevcut ikilemi çözme ve müttefiklerimizin zaferlerini kazanmalarına imkan verme üzerindedir. O zaman resmi olarak, UFO örtbası kaldırılabilir ve aramızda birçok yararlı konuşmalar ve etkileşimler başlayabilir.

Bu UFO gizliliğinin yaklaşan dönüşümü, bizim nihai olarak ve açık bir şekilde sizinle yüzyüze biraraya geldiğimiz zaman olacak. Uzun, karşılıklı tarihimiz hakkında konuşmayı istiyoruz ve aynısı Agarthalılar için de geçerli. Bu açıklamaların canlandırıcı etkisi büyüktür ve bilinçlilikteki yükselişiniz, tam bilinçliliğe son sıçramada en yüksek noktanız için temel oluşturacak. Dünyanızdaki birçok entelektüeller küresel toplumunuzun karşı karşıya kaldığı şeyi “çocukluğunun sonu” olarak tanımlamıştır: büyüme ve yetişkinliği ya da bilinçliliği, sorumlulukları kabul etme zamanıdır; ve bu gerçekte toplumunuzun ilerlemek üzere olduğu şeydir. Uzay ve ruhsal aileleriniz olgun ve tam bilinçli topluma geçişinizde sizi desteklemeye hazırdır; bu toplumun hızlı bir şekilde büyümesi ve bir güneş sistemi ölçeğinde yıldız ülkesini oluşturması kaderidir. Bu yeni yıldız ülkesini Işığın Galaktik Federasyonuna katmayı dört gözle beklemekteyiz. Bu noktada, kaderinizin diğer bir yönü bu galaksiyi en yüksek bilinçlilik durumuna yükselterek, galaktik barışı mühürlemek olacaktır. Özellikleriniz ve dikkat çekici eylemlerinizle onurlandırılmış olacaksınız.

Şükranlar, sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Şimdi, sizinle bazı önemli konularını tartıştığımız, yeni bir realite doğmaktadır. Öncelikle, Tanrı fiziksel uyarlamalarınızın çok daha hızlandırılmasını emretmiştir. Bunun hızına yetişmek için, mevcut fiili yönetimin uzun zamandır sizinle tartıştığımız yeni yönetime aynı şekilde yükseltilmesi gerekir. Mutlu bir şekilde, karanlık kabalın hükümetlerini devirebilecek kutsanmış olaylar ortaya çıkmaktadır. Müttefiklerimiz bu özel görevi tamamlayacak olan öncü adımları tamamlamışlardır. Bu önemli gelişmeye eşlik eden bolluk fonlarının ilkinin dağıtımının başlamasıdır. Bir kez kurulduğunda, yeni yönetiminiz NESARA’yı ayrıntılarıyla açıklayacak ve yorumlayacak bir dizi duyuruları yayınlamayı amaçlar. Bu gerçekten mucizevi bazı olayların başlangıcı olacak!

Birçok dinin odak noktası olan Üstatların, sizin aranızda konuştukları ve dolaştıkları ve aydınlanmalarını aldıkları zaman söyledikleri şeyi ayrıntılarıyla açıklayacak olan bir dizi mesajla size hitap edecekleri doğru ilahi zamanı beklemekteyiz. Bu kutsal derslere hem Işığın kızkardeşleri hem de erkek kardeşleri tarafından derinlemesine yorumlar eşlik edecek. Size günlük olarak yeni içsel değişimler ve deneyimler getiren büyük dönüşüm hakkındaki gerçeklere ve doğrulara You ihtiyacınız var. Tanrı bizden tüm şeyleri açıklığa kavuşturmamızı ve yaklaşmakta olan harika olaylara sizi hazırlamamızı rica etti. Tam bilinçliliğe geri dönüş bir dizi sorunla gelir: herşey şiddetli bir biçimde ve çok büyük değişime uğrayacak. Benliğiniz, diğerleri ve yaşam çevrenizle ilgili duygularınız ve etkileşiminiz harika bir şekilde çok farklı olacak! Ve biz bunun ilk başta sizin için çok kafa karıştırıcı olabileceğinin farkındayız.

Bu yeni boyuttaki yaşamı beraber inşa eden birçok sorumluluklara ve bu yeni realiteye hazırlıklı olmanıza yardım etmek için kişisel Melekler grubunuza ve galaktik rehberlerinize destek olmayı amaçlıyoruz. Yeni yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve keşfedeceksiniz, ve hızla onları uygulamayı öğreneceksiniz. İşlerin ilk düzeni Mars, Venüs ve Pax’da kuracağınız toplumlar için bir ilk örnek olarak hizmet edecek olan galaktik toplumunuzu yaratmak olacaktır. Bunlar yeni yıldız ülkenizi şekillendirecektir. Biz Tanrı tarafından bize verilen bu talimatları memnuniyetle kabul ediyoruz. Birlikte, Cennetin doğasını fiziksellikte çoğaltacak olan mucizeleri yapacağız. Bu gelecek açıldıkça, karanlığın 13 bin yılının niçin emredildiği ve kim olmak için yaratıldığınız hakkında büyük bir bilgiyi ortaya çıkaracak. Bu bilgelik sizi hem bu galakside hem de ötesinde başarmanız kaderiniz olduğu şeye sizi hazırlayacak.

Bugün, meydana gelmekte olan ve ksa zamanda olması beklenen şey hakkında size güncel bilgiler verdik. Sürmekte olan olayların hızla ve kolay bir şekilde olmasını istiyoruz. Zafer anı hızla yaklaşmakta olduğu için artık sır olarak kalması gereken bir şey yoktur! Bilin ki Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?