Home > > Montague Keen - December 30, 2012

Montague Keen - December 30, 2012

Birçoklarınız hastalıklar, duygusal travmalar veya finansal problemler yüzünden acı çekiyorsunuz, karanlık enerjilerin bombardımanına tutuluyorsunuz ve bunlardan dolayı yükselirken zorluklar yaşıyorsunuz. Bu sizlerin uyanmasını engellemek ve gerçek bilgilerin sizlere ulaşmasını önlemek için yapılıyor. Kendinizi ne kadar kötü hissetsenizde bu oyalamaların sizi etkilemesine izin vermeyin. Bu savaşta hepiniz berabersiniz ve aynı tarafta mücadele ediyorsunuz, tek amacınızda karanlık Kabal'ın gücünü yok etmektir. Kabal hedefini gerçekleştirmek için her zaman aynı formülü kullanır, onlar çocuklarınızı öldürüyor; yeni yasalar ortaya koyarak tüm haklarınızı elinizden almak istiyor. Bu korkunç trajedilerden ders alın, formülü teşhis edin ve gerçek suçluları görmeye ve anlamaya çalışın. Onlar kolay pes etmezler, uyanık olmalısınız ve perdenin arkasındaki gerçek hikayeyi kavramalısınız. Gerçekler sizlerden hep saklandı, sağlam durun, Kabal sizinle oyun oynuyor ve niyetinin ne olduğunu hareketleriyle açıkça gösteriyor; siz hala göremiyorsunuz. Onlar kendilerine olan güvenlerinden dolayı planlarını saklama gereğini duymuyorlar. Sizin hala uykuda olduğunuzu ve onları farketmeyeceğinizi düşünüyorlar. Şimdi artık her şey sizin elinizde, görünenin ötesindeki esas gerçeklere ulaşma zamanı gelmiştir. Bu zamanda cesur insanlar ön plana çıkmaya başlıyorlar ve tüm gerçekleri anlamanızı mümkün kılmak için çalışmaya başladılar.

Sevgili Veronica, gördüğün gibi İç Dünya'daki portallar açığa çıktı. Sen, "Uçulamayan Bölgeleri" kimin yarattığını sordun (Kuzey ve Güney Kutup'larında). Gezegeniniz hakkında öğrenmeniz gereken ve sizlerden saklanan çok fazla bilgi mevcut bulunuyor. Onlar mümkün olduğunca bu bilgilere sizin ulaşmanızı önlemeye çalışıyorlar. Dünyanızın şu andaki durumu hakkındaki gerekli ve önem taşıyan bilgilere ulaşmanız gerekiyor,sizler devamlı kontrol altında tutuluyorsunuz, Dinler sizin üzerinizdeki en büyük güç odağı ve insanlar korkuları yüzünden bu methodla sığınma ve korunma ihtiyacını duyuyorlar.

2013'e girilirken gözlerinizi ardına kadar açın ve kalbinizdeki tüm sevgiyi etrafınıza yayın, doğru yolda olduğunuzu bilin, sizlere çok uzun zamandan beri yalan söylendi, artık kurban olmayı bırakın, şimdi kendi gücünüzü elinize alma zamanı gelmiştir. Eski(Kadim) tarih tüm cevaplara sahiptir. Evet, sizlerin şu anda dünyanın içinde bulunduğu kaos'u anlamanız için o kadar eskiye gitmeniz gerekmektedir. Büyük İdari Mekanizma'yı teslim alma o zaman başladı, sizler o devirden beri kandırıldınız ve koyun gibi kontrol altında tutuldunuz.

AŞK herşeyi değiştirir, bu kesinlikle doğrudur. İnsanoğlu; size öğretildiği gibi birbirinden korkmak yerine sevgiyi anladığında, cinayetler bitecek ve barış hüküm sürmeye başlayacak. Ne kadar verirseniz, size fazlasıyla geri dönecek. Dünyadaki her canlı sevilmeye muhtaçtır, umutsuz görünen vakalarda sevginizi gönderin ve enerjinin değiştiğine tanık olun. AŞK, sizin silahınız olsun. Birçoklarınız öncelikle kendinizi sevip ve kabul edip,daha sonra karşındakini sevmesi gerçeğini kavrayamıyor. AŞK'ın gücü barış ve uyumu getirir. Siz parlayan zırhı olan şovalyeler dünyayı kötülük saçan ellerden koruyacaksınız. Zamanı geldiğinde her şey açıklığa kavuşacak, sadece kalbinizi açık tutun. Artık haksız finansal kazanç için çabalayanlar saf dışı edilecekler. Bu zamanda değerlerinizi yeniden gözden geçirin, onun korku ve stres yoluyla tüm hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin.

Birçoklarınız adalet ve gerçek adına çalıştığınız için hedef tahtası oldunuz, bu durumun farkında olmalı; koruma ve rehberlik talep etmelisiniz. Hayatınızın sorumluluğunu elinize alın, olası saldırılara karşı tüm kapıları kapayın ve korunmanızı isteyin, ve size verilecektir. Sen bu durumun farkındasın hayatım. Misyonunun önüne engel koymak için çalışılıyor, sen başta hep kötü talih sandın ama gözlerini açınca saldırı için hedef olduğunu farkettin ve anladın. Kabal'ın ne kadar uyanık ve tetikte olduğunun bir göstergesi olarak, onlar herkesi bilirler ve takip ederler. Aslında Kabal sizin gücünüzü bildiğinden korku ve panik içindedir, bu yüzden size saldırıyorlar, onlar senin rolünün önemini çok iyi biliyorlar. Korkacak hiç bir şey yok, AŞK ve ışık tüm çevreni sarsın.

Sevgili Veronica, hayat senin için zorluklarla dolu olarak geçiyor, herkesi doğru yolda tutmak ve korumak kolay bir görev değil. Çevrendeki insanlardan destek almaya ihtiyacın var, siz bir ekipsiniz ve öyle davranmalısınız. Engeller ve blokajlar seni sınamak için yollanıyor. Kesinlikle başaracağımıza inanarak ve bu bilgi ışığı altında çalışmalarına devam et. Ben bu yolda seninle beraberim, biz birbirimizi bir çok hayatlarda çok sevdik, geçmiş AŞK çok güçlüdür ve o asla ölmez, değerine paha biçilemez.

Her zaman ileriye doğru ışık ve sevgiyle yürümek üzere,

Seni takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |