Home > > Montague Keen - December 23, 2012

Montague Keen - December 23, 2012

Ailelerin biraraya gelerek eskiye veda edip, Yeni yılı karşılayacakları bu kutlama zamanında herkese selamlar. Bu sene tabii ki; sizler kova burcu çağı'nın başlamasını kutluyorsunuz. Birçoklarınız sizleri kontrol eden mekanizmalardan artık özgürleşiyorsunuz. Bu deneyim yaşanırken kendinizi yanlız ve terk edilmiş hissetttiniz. Bu taşımış olduğunuz yük sizinle öylesine özdeşleşmişti ki, onu bırakmak bir çoğunuzu derinden sarstı.

Kalbiniz ve zihninizin bu karmaşadan özgür olmaya ihtiyacı var, ve sizler yeni bir hayata adım atmaya başladınız. Önünüzdeki tüm engeller ortadan kalkıyor, sizi temin ederim ki gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte her şey daha netleşecek. Uyanan ve farkında olanlarınız artık değişimin meydana geldiğini ve güç dengelerinin dönüşüme uğradığını zaten biliyorlar. Güç olmadan onlar zaten birer kukla gibidirler. Artık Kabal'ın devri kapanmıştır, blokajlar ve engellere rağmen bu değişime engel olamayacaklar. Onların gitme zamanı gelmiştir, gezegeninize yaptığı hasarlar da düzeltilecektir. Kim olduğunuzu ve içinizdeki gücünüzü keşfettiğiniz zaman bu büyük bir fark yaratacak. Kabal'ın bugüne kadar insanoğluna yaptığı tüm kötülükler ve gezegende gerçekleşen tahribatların sonuna gelmiş bulunuyoruz. Onlar çok hazırlıksız yakalandılar zira birçoğunuz artık uyandı ve herşeyin farkında, bu onlar için beklenmedik bir gelişme oldu ve şok etkisi yarattı. Tüm bu cesur insanları inandıkları yolda doğru bir şekilde ilerledikleri için tebrik ediyoruz, onlar Kabal'ın gazabından çok acı çektiler ama güçlü oldular, ayakta kaldılar ve asla tereddüte düşmediler.
Kabal bir çok sahte açıklamalar yapacak. Onlar sizi yolunuzdan çevirmek için yalancı senaryolar üretecekler. Ama artık sizler bu tuzaklara düşmeyecek kadar bilgesiniz ve bir daha aldatılamayacaksınız.

Geleceğinize uyum sağlamak için zamana ihtiyacınız var. Sizin geleceğinizde yaşayacağınız büyük bir serüven olacak. Finansal problemler hiç bir iz bırakmadan ortadan kaybolacak, yolculuklarınız artık çok hızlı ve keyifli bir hale gelecek. Tüm bankacılık sistemleri geçmişte sizleri adeta köleleştirecek şekilde dizayn edilmişti, sizler hep kontrol mekanizmasının kurbanlarıydınız. Artık zaman değişmiştir, insanlar geleceklerini büyük bir heyecan ve çoşkuyla hazırlamaya başladılar. Zamanlama doğru olduğunda, geçmişteki tüm negatif sistemler sonsuza dek ortadan kaybolacak.

Şunu belirtmek isterim ki, İRLANDA HERŞEYİ ÇÖZECEK VE AÇACAK ANAHTARA SAHİPTİR. Herşey açıklığa kavuştuğunda bunu neden söylediğim açıkça ortaya çıkacak. İrlanda bağımsızlığına tekrar ulaştığında ve gerçekten kim olduklarını anladıklarında bir çok sorunun cevabı verilmiş olacak. Veronica, bir İrlandalı ressamdan bu hafta çok özel bir hediye aldı, Veronica ve ben, bu hediyeyi ikimizde çok beğendik ve kıymetini bileceğiz.(KEITH GAMBLE)

Geleceğe konsantre olun,geçmişte tüm yaşananları serbest bırakın. Tüm bu karanlık çağ artık sona ermek üzere, kalbinizle kalın ve kalbiniz sizi ileriye götürsün, onun sesini dinleyin, gelecek sizi bekliyor.
Veronica, sen bir çok zorluktan geçtin ve sen bazılarının pes ettiği noktada yoluna devam ediyorsun. Nelerin yapılması gerektiğini gönülden biliyorsun, blokajların seni üzmesine izin verme, güçlü olmasın. Ekibin genişliyor, yolun zorluklarla dolu olmasına rağmen sen ve ekibin beraber ve korkusuzca ne ile uğraştığınızı bilerek ilerliyorsunuz. Bu yol kolay olmayacak ama sen bu yoldan daha öncede yürüdün. İnancın hiç bitmesin.

Aile ve arkadaşlarınla hoşça vakit geçir, Simon'un yerindeki yemekler ve insanlarla birlikte eğlenmene bak. Ben her zaman ruhen senin yanında olacağım ve destekleyeceğim.

Seni takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |