Home > > Montague Keen - January 27, 2013

Montague Keen - January 27, 2013

Aydınlanmayla birlikte, sizi köleleştiren illüzyonun farkındalığına varıyorsunuz ve deneyimliyorsunuz. Işığı görüyorsunuz ve ışıkla AŞK geliyor, bu AŞK sizi Tanrı'ya yeniden bağlıyor, sizler evrensel katınıza geri dönüyorsunuz. Bu sevgi enerjisi ile bağlantı olduğunda, AŞK olan yerlerde, korku ya da hastalık olamaz, size korku teşvik edilsede, bir kez daha bilin ki;her şeye AŞK gözü ile bakın. Senin AŞK'ın üzerindeki kötü güçleri dağıtacaktır. Kendinizi sevin, bu çok önemlidir, eğer kendinizi sevmezseniz, hiç bir şeyi ya da kimseyi sevemezsiniz.

Toplumu değiştirmek için işe önce kendinizle başlayın, sizler oturupta, politikacılara bağlı olup, onlardan bir şey bekleyemezsiniz, sonuçta onlar etrafınızda meydana gelen kaos'tan sorumlu insanlardır. Sizler bu büyük değişimin mimarlarısınız, zihinlerinizde yaşamak istediğiniz dünyayı yaratın, tüm insanların birbirini sevdiği, şiddetin ve korkunun olmadığı, barışın her yerde egemen olduğu bir dünya, bunu yapabilirsiniz. Bunun olması için her şey mevcut, beraberce yaratabilirsiniz, gücünüzü geri alın. Korkunun olduğu yerde, sevinç ve mutluluğu aşılayın ve korku kaybolacaktır. Düşünce ve eylemlerinizin saf niyetli olduğundan emin olun, böylece daha sonra herhengi bir tür acı veya saldırganlık hali için oda olmasın. Sizler yüzyıllardır süre gelen bir kabustan uyanıyorsunuz, dünyayı iyileştirebilirsiniz. Din, hükümetler, ırk v. s gibi olan tüm bariyerleri kaldırın ve özgür olun.

Bu duvarlar sizi kontrol altında tutmak için özellikle yaratılmıştı, sizin dünyanız değişiyor ve bu kontrol mekanizmaları yıkılmak durumundadır. Mantranız şu olmalıdır: "BEN SAVAŞ DEĞİL BARIŞ İSTİYORUM, BEN AŞK İSTİYORUM". Sizler AŞK'tan ayrı düştünüz ki, her şey AŞK'tır. AŞK'a ihtiyacınız olduğunu kabul edin ve daha iyi bir dünyanın değişimini izleyin, sizlerin birbirinizi sevmeye ihtiyacı var. AŞK vibrasyonu kalbiniz ve ruhunuzda bulunmalıdır, hatırlayın ki; AŞK'ı bulmak için öncelikle siz vermelisiniz. AŞK'ın olduğu yerde, savaş, şiddet ve hastalık barınmaz, AŞK mükemmel mutluluktur, tüm duvarlar bir yanılsamadır. Sevgi eksikliği dünyanızda yanlış olan herşeyin sorumlusudur. Aşk enerjidir, güzel bir enerjidir. Hayatınızda AŞK olduğu zaman, herşeye sahip olursunuz, kalbinizle düşünün ve kalbinizle yaşayın.

Zihin kontrol edilir, o bir matristir. Her şey sevgidir, gerçek güç sevgi'nin gücüdür. Gerçeğin ışığı göründüğünde, sizi karanlıkta bırakan ve saklanan her şey açıklığa kavuşacak. Onlar güçlerini kullanıp, sizleri yok saymaya çalışsalarda, sonunda kaybedecekleri bir savaş için mücadele verdiler. Her ne zaman bir ruh daha gerçekleri anladığında, zincire bir halka daha eklenir ve ruhlar dünyasında sevindirici bir hal meydana gelir. Bizler yolun her adımında sizlerle birlikteyiz, ileriye doğru adımınızı atın ve sevgiyi daima yayın. Tanıştığınız yeni insanlarla bilginizi paylaşın, bir başka zihni uyandırmak ve gerçekleri göstermek göreviniz olmalıdır. Dünya'yı fethetmek için silahlara değil, sevgi ve gerçeklere ihtiyaç duyulmaktadır, sizler dünya'nın varoluşundan beri yaşadığı en büyük değişime tanıklık ediyorsunuz. Sizler karanlığı yok etmek, ışığa geri dönmek için seçilmiş insanlarsınız.

Yolculuğun keyfini çıkarın, herkesin bu değişimde payı vardır, ışık ve sevginizi göndererek bunu yapıyorsunuz, bu hayatınızın en büyük rolüdür. Nesiller boyu sizlerden başarıyla saklanmış tüm yozlaşmış kirli işler artık açığa kavuşuyor. Sevgi ve barışın hüküm sürdüğü bir dünyada fesat ve ahlaksızlığa yer yoktur. Hiç bir ülke saldırıya uğramayacak, hiç bir insan bir daha savaş korkusunu duymayacak, sizler hepiniz ışığınızı yaymaya devam ediniz.
Sevgili eşim dünyanın her yerinden sevgi mesajları alıyor, hepsi mutluluk, sevgi ve takdirlerini iletiyor ve bir çok ülkede birleşerek sevgi ile çalışıyorlar. AŞK'ın gücü Veronica ve beni birlikte çalışmamızı daha etkin hale getiriyor. Şunu memnuniyetle söylemeliyim ki; birçoklarınız kadim tarihinizi inceleyerek gerçekleri bulmask için doğru yolda ilerliyorsunuz, artık kim olduğunuzu ve tarihinizi bilme zamanı gelmiştir.

Sizler neden İrlanda DNA'sının bir çok ülkede olduğunu soruyorsunuz, aslında onlar 2000 yıl önce dünyada'ki öğretmenlerdi, onlar ARYAN IRK'ıdır. Artık tüm gerçekler ortaya seriliyor, daha fazla saklanamaz ve sonsuza dek gizlenemez. Sevgi ve uyum içersinde birleşin ve değişime açık olun, bunu yapacak gücünüz var.

Benim aşkım seni asla terk etmeyecek, seninle her zaman beraberim ve bunu da gösteriyorum sevgili Veronica,
Seni takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |