Home > > Montague Keen - January 13, 2013

Montague Keen - January 13, 2013

Sevgili Veronica, geçtiğimiz hafta senin için ne de zorlu geçti, çünkü sen çok hassassın ve değişken enerjiler seni çok derinden etkiliyor. Şüphesiz ki bazı insanların davranış biçimleri son zamanlarda dalgalanmalar gösteriyor ve onların kafaları çok karışık. Bu zamanda iyi ve kötü; doğru ve yanlış'ın hüküm sürdüğü bir savaş devam etmektedir. Kabal sizlerin materyalistik yolda olmasını istiyor, onlar başa çıkamayacağınız boyutta finansal problemler yaratmaya çalışıyorlar, sizler hayatınızın kontrolünü kendi elleriniz ile cesaretle aldığınızda tüm bu zorlukları aşmayı başaracaksınız ve önünüz açılacak. Cesaretli olun ve yılmayın, olması gerekli değişiklikler meydana gelecek ve karanlık güçler artık var olmayacak. Dünyaya geri döndüğünüzde sizler bir söz verdiniz ve şimdi bu zamanda yapmanız gerekenleri gerçekleştirmeye başladınız. Sizlerle ilgilenildiği konusunda güvenli olun ve çabanızın karşılığını alacağınızdan hiç bir şüphe etmeyin. Birlik içinde olun, birbirinize destek verin ve ileri doğru adım atmak isteyen ama endişeli olan herkese cesaret aşılayın.

Bu Noel zamanı verebileceğiniz en büyük hediye SEVGİ'dir. Hediyelerle borç içine gireceğinize birbirinizin etrafında bir sevgi çemberi oluşturun. AŞK ve kahkaha her zaman materyal şeylerden daha önem teşkil eder. Kabal'ın yapmaya çalıştığı oyunlardan uzak durun, sizi borç batağına sokmaya çalışan baskı unsuru taşıyan reklamları takip etmeyin ve görmemezlikten gelin. Bu durumda sadece bankalar kazanır, bankaların artık geçmişte kaldığını ve bundan dolayı özgür olduğunuzu hayal ederek eğlenmenize bakın.

Dünyanızda adalet sistemi çalışmıyor, hayatlarınızı hep daha çok kontrol altında tutmak istiyorlar, bir kez daha eski ve geçerli formülü kullanarak insanları katlediyor ve uydurma yeni yasalarla baskı yaratıyorlar. Artık tamamen uyanma vakti gelmiştir, bu tuzaklara düşmeyin ve ayağa kalkın, Kabal'ın daha ne yapması gerekiyor? Onlar dünya'daki insan hayatını yok ediyorlar ve siz hiç bir soru sormadan olanları kabul ediyorsunuz. Kontrolü ele geçirmek için daha fazla beklemenin hiç bir anlamı kalmamıştır. Bu dünya sizindir ve hür bir biçimde yaşamalısınız.
Şunu bilin ki; Kabal sizden korkuyor, sayıca daha fazlasınız ve daha çok uyanış gerçekleştiğinde işleri tamamen bitecek ve yok olacaklar. Kabal'a göre sizler hayvanat bahçesindeki hayvanlar gibisiniz, size karşı en ufak bir saygıları yok.

Spritüel tarafınıza daha çok odaklanın, kalbinizin sesini dinleyin; size rehberlik edilecektir. Bu zaman insanlık adına çok önem teşkil ediyor. Bu ana kadar kabul ettiğiniz ya da size öğretilenlerin aslında gerçeği yansıtmadığının farkına varınız. Araştırmalarınızı paylaşın, yeni saf enerjilerin hayatınıza girmesine izin verin. Sizler 5. boyuta geçtiğinizde onlar yerlerinde sayacak, size hizmet etmeyen her şeyi artık gerinizde bırakın ve ilerleyin. Yeni başlangıçlara açık olun ve güvenle yolunuza devam edin. Yozlaşmış yapılanmanın çöküşünü, düşüşünü ve ardından gerçeğin ışığının yüzeye çıkıp yükselmesine tanıklık edin. Dünyanızın bu yeni yapılanmaya ihtiyacı var ve de gerçekleşmeye başladı, bu bir gece de olmayacak ama zaman içinde tamamen aydınlanma meydana gelecek.

Bu zamandaki öncelikli işimiz daha çok savaşın ve ölümlerin olmasını engellemektir, birliklerin kendi ülkelerine geri dönmeleri derhal gerçekleşmesi gereken bir durumdur. Barış zamanı gelmiştir. Olaylar olması gerektiği zaman ve yerde meydana geliyor, buna güven duyun. Sizleri 5. boyuta taşıyacak tüm planlar bir operasyon halinde yapılıyor, sizlere yardım ediliyor. Elindeki para ve malları kaybetmekten korkanlara, bunların artık 5. boyutta ihtiyaç duyulmayacağını söylemek isteriz.

Misyonunuzu başarıyla tamamlamak ve yolunuzda yürüyebilmeniz adına tüm bunlar gerçekleşmek zorundadır. Siz bu seçimi zaten dünyaya gelmeden önce yaptınız, 3. boyuttaki hayat hiç bir zaman kolay olmayacaktı, bu artık arınma dönemidir, kolay değil ama kesinlikle gereklidir. Birbirinizin yanında olun, problemlerinizi konuşun, çözümlere beraberce daha rahat bir şekilde ulaşabileceğinizin farkına varın. Herşey olması gerektiği gibi oluyor. Medya'nın kontrol mekanizması sizi başka yönlere çekmeye çalışıyor, tamamen yanlış yönlendirme ile sizleri yanıltmaya çalışıyorlar ama artık güçleri iyice azaldı ve sonları gelecek.

Sevgili Veronica, problemi olan insanlara yardım elini uzatmaya devam et, onların yanında ol ve sorunlarını dinle. Dostluk ve güven içinde birbirinize kenetlenin. Hepiniz bu zor zamanları aşacaksınız.

AŞK'ım ve tüm desteğimle bu zor zamanlarda sana sarılıyorum ve hep yanındayım.

Seni takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |