Home > > Montague Keen - November 25, 2012

Montague Keen - November 25, 2012

Propaganda makinesi artık insanları aldatmayı başaramayacak ve ortadan kalkacak. Artık onların oyunları son buluyor, şimdi onlar bugüne kadar yaptıklarının sonuçlarına katlanacaklar, dünyanızda bugüne kadar çok tahribatta bulundular. Şimdi sizler etrafınızdaki doğru insanlarla beraber gerçekleştireceğiniz misyonunuzu üstlenmeye başladınız, zamanlama çok mühimdir ve artık başlamış bulunmaktadır.

Biz sizlere yolun her bölümünde rehberlik yapacağız, ekibiniz büyümektedir; hep birlikte bilgi, yetenek ve kuvvetinizi kullanarak yola devam edeceksiniz. Bu plan yaklaşık 2000 yıl önce tasarlandı ve özenle seçilen insanlar ile bir bütün olarak harekete geçilmeye başlandı. Bu zor zamanlarda gerekli tüm yardımı ve desteği alacaksınız, insanlığa barış gelecek.

Diğer gezegenlerden gelen ışık varlıkları sizlere kendilerini tanıtıyorlar ve gezegeninize olan bağlılıklarını gösteriyorlar, onların sizlerle paylaşacak çok şeyleri var. Karanlığın bu saatlerinde, onlar sizleri koruyor ve gözetliyorlar. Medya karanlık güçler tarafından kontrol edildiğinden dolayı sizler olan olaylardan uzak tutuldunuz, kabal'ın planları bloke edildi ve artık kontrolü tekrar ellerine alamayacaklar. Artık kaybedecek bir şeyleri kalmadığı için hala tehlikeli ve son kozlarını oynuyor olabilirler ama sakın korkmayın. Kabal'ın yenilgiye uğrama zamanı gelmiştir ve gezegeninizi sonsuza dek terk edecekler, hakikat her zaman kötüye karşı zafer kazanmıştır.

Doğal olanla birlikte olun; yiyecek ve kullandığınız ilaçlara dikkat edin. Bedeninize dikkat edin ve saygı gösterin, o ruhunuzun yuvasıdır. Kabal her fırsatta sizi zihinsel açıdan zayıflatmak için ve sağlık problemleri çıkarmak için uğraşır, bu onların planları arasındadır. Bir çok hastalık labarotuarlarda yaratılmıştır. Güvendiğiniz kişiler sizlere yalan söyleyip, yanlış yola yönlendirmişlerdir.

Yakın gelecekte bir gün her şey açığa çıkacak. Sizler bugüne kadar doğdunuz günden beri nasıl manipule edildiğinizi anlayacaksınız, onlar sizin hayatınızın her bölümünü kontrol altında tuttular ve bunun sizler tarafından tesbit edilememesi şok edici bir durumdur. Ben bile bunun farkına varamadım, her zaman kendi doğaüstü çalışmalarımla meşgul olmaktan durumun ciddiyetini kavrayamadım. Daha sonra Veronica aracılığı ile her şey açığa kavuştu, kendisi herşeyin ve olanların farkındaydı. Veronica etrafındaki insanların yaşadıklarından habersiz olmalarını şaşkınlıkla izledi. Şimdi artık insanlar hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anladılar ve uyanmaya başladılar. Böylesi bir kontrol sisteminden uyanışa geçmek çoğu insan için kolay olmadı. Sakın korkmayın, bunun böyle olması gerekiyordu.

Gezegeniniz sizlerinde yardımıyla eski güzellik ve ihtişamına tekrar ulaşacak, tüm negatif güçler biz bunları yazarken bile terk etmeye başladı. Sizlerden bugüne kadar gizlenen tüm gerçekler artık birer birer ortaya çıkacak, tüm gezegeninizi istediğiniz gibi araştırma ve keşfetmekte tamamen serbestsiniz. Karanlıktan aydınlığa geçen bu zamanda hepiniz bir ve eşitsiniz, bunu kutlayın. İnsanoğlu tek ve büyük bir ailedir, birbirinizle her zaman paylaşın.

Sevgili Veronica, sen hep çok çalışıyorsun, önünde çok yorucu bir hafta seni bekliyor. Lütfen çalışmalarındaki konsantreni "BİRLİK" adına ver, artık önceliğin bu olsun. Bizler her fırsatta doğru insanların yanında olmasına özen gösteriyoruz. Ben yolun her bölümünde senin yanındayım, seni asla terk etmeyeceğim, bağlılığımız sonsuza kadar sürecek.

Her zaman seni takdir eden MONTY.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |