Home > > Montague Keen - November 18, 2012

Montague Keen - November 18, 2012

Sevgilim, dünyanızı kontrol edenlerin medyanızı kontrol ettiği gerçeğine uyanan insanları görmek bizim için yüreklendiricidir. Bu, onların dünyanız için planlarına dair, sizi karanlıkta tutmak için nasıl çalıştıklarını gösterir. Televizyonunuzda konuşulan gerçeği duyduğunuz zaman, şüphe duymadan, ışığın zafer kazandığını anlayacaksınız.İrlanda’da pek çok kişinin bankaları dava ettiklerini öğrenmek heyecan vericiydi; bu yüzden BANKALAR SUÇLAMALARA CEVAP VERİNCEYE KADAR, insanlar borçlarını ödemeyecekler! İrlanda’nın insanları bu konuda kutlanmalıdırlar. Onlar bankalarla savaşmak için ilk çabadır. Bunun nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak.

Işığın Dünyaya geri döneceğine bir an bile şüphe yoktur. Yol zaman zaman taşlı olabilir ve yola birçok engeller konacaktır, ancak başa çıkamayacağınız bir şey yok. Şimdi son zamanlarda yaşamaktasınız. Karanlık bireylerin yaydığı propaganda şimdi ortaya çıkarılıyor. Artık onlar için işe yaramaz. Hatta kendi insanları bile onlarla birlikte söyledikleri yalanlara karşı çıkmakta ve sırlarını açığa çıkarmaktadırlar. Onların kâğıttan kuleleri yerle bir olmaktadır. Gemi buna destek olmaya devam etmek için hazır değildir. Gerçeğe dayanmayan her şey yıkılacaktır: etrafınızdaki her şeyde onu görmeye başlıyorsunuz. Sizi yerinizde tutmak için yapılan beyin yıkama artık işe yaramaz. Olup bitenler ortak bir çabadır: Ruhun Dünyası ve Ruhtan gelen rehberliğe açık olanlar hoş bir iş yapmaktadırlar.

Yıllardır çok gizli olan çocuk istismarı şimdi açık olarak tartışılmaktadır. Sevgilim, pek çok yıl önce bunu kamuoyunun dikkatine sunmaya çalıştın, ancak çabaladığın şeyin ne olursa olsun, aşılmaz bir duvarla karşılaştın. Şimdi bu duvarda bir gedik açıldı, yıkılacak ve istismara ilişkin gerçekler ortaya çıkarılacak ve açıklanacak. Bu arınma sürecinin temel bir parçasıdır.

Bu tür bir şey tekrar hoş görülmeyecek. Bir kez hakim olan iktidarın büyük koltukları dağılacak ve Dünya yüzeyinde ebediyen kaybolacak. Bu şimdi gözlerinizin önünde olmaktadır ve olmalıdır da. Gelecek yıl bu zaman, hiçbir şey bugün olduğu gibi olmayacak. İktidarın ortadan kalkışı bir gecede ortaya çıkamaz, çünkü bu açığa çıkarma ve ortadan kaldırma süreci kademeli bir süreçtir. Doğru insanlar parçaları toplamak ve dünyayı barışçıl bir geleceğe taşımak için yerlerini almalıdırlar. Geçici bir kaos durumundan kaçınılamaz, çünkü bu kitlesel bir projedir ve aceleye getirilemez. Tüm olayları düşündük. Herhangi bir şekilde yozlaşan bir şeyin varlığını sürdürmesine izin verilmeyecek: bazıları denemeye çalışsalar bile.

Çoğunuza arzu edilen sonuçlara doğru sizi teşvik etmek amacıyla, gelecek gösterilmiştir. Bu bilgiyi paylaşın, çünkü bu diğerlerine alışkın oldukları karanlık yaşam yolunu reddetme gücü verecektir. Değişiklikler pek çoğunuza kolay gelmez. Gücünüzün ve sayınızın farkına varmalısınız: Siz %99’sunuz. Siz çoksunuz, onlar azlar.

Kadim portallar bir kez daha aktif olmaktadır. Onlar birçok insana aydınlanmayı getirmektedirler. Çok iyi gizlenmiş olan sırlar ortaya çıkarılmakta ve sizi şaşırtacak ve mutlu edecek olan bilgi gün ışığına çıkarılmaktadır. Bu birçok ülkede meydana gelmektedir. Dünya sırlarını verdikçe, her gün yeni keşifler oluyor. Dünya’da olmak için ilginç bir zamandır. Uyuduğunuz zaman ve derin bir meditasyonda olduğunuz zaman bilgi verilecek. Bu sizin bilinçaltı zihninizde saklanır. Nasıl bildiğinizi bilmeden, bir şeyleri bileceksiniz.

Geçişte oynayacak bir rolü olduğunu bilenleriniz, anlık bir dikkatle, her ne zaman çağrı gelirse harekete geçmeye hazırlanmalıdır. Sürpriz unsurlara ihtiyacımız var. Enerji değişiklikleri daha güçlü olmaktadır. Onlarla birlikte hareket edin: karanlığın ortadan kaldırılmasına katılmak için size güç verecekler. Yol önünüze serildikçe, her şey daha da açık olacak.

Eşim çok yorucu birkaç gün geçirdi. Eğer bağlantımız istediğimiz kadar güçlü değilse bunu anlayışla karşılayın. O Dünya’daki çalışmasının sonuçlarıyla ilgilidir. Lütfen onun başa çıkması gereken birçok endişesi olduğunu anlayın.

Sevgimle sizin hala arkanızda olmayı istiyorum.

Hayranın Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nlShare |