Home > > Montague Keen - 25 Ağustos 2013

Montague Keen - 25 Ağustos 2013

Fırtına bulutları toplanıyor. Farklı gruplar büyük devralış için hazırlanıyorlar. Bu, arkaya yaslanıp oturacak ve neler olacağını görmek için beklenecek zaman değil. Siz sorumlu olacaksınız. Kendinizi tüm gerçeklerle donatın. Bu mümkün, çok az bir çaba ile neyin GERÇEK neyin KURGU olduğunu anlayabilirsiniz.

Din tarafından size aşılanan kurgu, korku temellidir ve kontrol edicidir. O, ölüm sonrası için tamamen gerçek dışı bir resim tasvir eder. Onlar size yargılayıcı ve cezalandırıcı bir Tanrı öğretti; ki o onu yatıştırmak için azap çekmeniz gereken bir Tanrı. Şu soruyu sorun, onlar neden Tanrıyı hep erkek olarak betimlerler? Bu, Sevgi Tanrı’sının DİŞİ parçasını tamamen yadsımaktır. Çünkü onlar dişi enerjiden korkarlar. Böylece onlar SEVGİ’yi temsil eden ve daha önce kutsanan TANRIÇALARA ait bilgiyi uzaklaştırdılar. Sevginin kendisi, sırf cinsellikten daha fazla bir şey değilmiş gibi gösterildi: Aslında cinsellik saf anlamda sevginin bir uzantısı olduğu halde. Televizyon ve filmler vasıtasıyla itibarsızlaştırdılar. Sistematik bir şekilde saf ve iyi olan her şeyi ortadan kaldırdılar. Sevgiden nadiren bahsedilir oldu.

Bu zamanda kontolü elinde tutanlar sevgiyi deneyimleyemezler. Bunu yapacak kapasiteden yoksunlar. Onlar için para sevgi demektir. Hepiniz bir araya geldiğinizde ve sevginin öneminin farkına vardığınızda, gezegeninizi kurtaracaksınız. Onun ne kadar büyük bir önemi olduğunu size anlatamam. Sevgi asla ölmez, o yaşamlarınızın çoğunda ansızın çıka geldi. Sevgi bağı kırılamadığı için siz onları tanırsınız.

Eski İrlandalı sevgi dinini öğretmek için bütün dünyayı dolaştı. Fakat kontrolü eline alanlar güçleriyle onları yok etti. İrlandalı bugün kendini toparlamaya başlıyor ve büyük suçu Roma Katolik Kilisesi vasıtasıyla devam ettirenlerle uzlaşma sağlıyor; ve hatta bugün, Vatikan hala kendisini onlara empoze etmeye çalışıyor.

İrlandalı şimdi Vatikan’ın kontrolünü ortadan kaldırmak için ilk adımlarını atıyor. Yakında, 2000 li yıllarda ilk kez olarak onlar özgürlüğü tadacaklar. Pek çok ülkede Vatikan’ın çeşitli yollarla tüm engellemelerine rağmen, asla şüpheye düşmeyin. Onlar insanların farkına vardıklarının çok daha fazlasından sorumlu olacaklar. Onların gerçek kimliğinin ve neye hizmet ettiklerinin önündeki gerçeğin perdesi kaldırılıyor. O, Sevgi ve Işık Tanrısı değil!

Onların kontrolündeki bir karanlıkta yaşadınız ve çoğunuz geçmişte onların gaddarlıklarını deneyimlediniz. O hala geçmişte orada duruyor sadece düz bakan gözlerden saklanmış durumda. Onlar haklarını talep ediyorlar ama hak iddia etmeye hakları yok. KORKU sayesinde sizin (insanların) onlara verdiğiniz ve onların yegane güç oldukları kurallarının sonu geliyor. Yeteri kadarınız uyandığında bunu açıkça göreceksiniz ve yanlışlıkla onlara verdiğiniz her şeyi geri alacaksınız. Böylece, uyumlu ve gücünü eline almış bir ışık varlığı olarak yeniden kendinizi onaracaksınız.

[Bunu nasıl yapacağınızı www.montaguekeen.com web sitesinden araştıra-bilirsiniz. Bunu yapmak için birbirinize yardım edin. Üç ya da daha fazla kişiyle yapıldığında daha güçlü bir etkisi olur]

Zaman bir hazinedir. Eski sistemin son günlerinde yaptığınız gibi boşa kaybedecek zamanınız yok. Bu zamanda ışığa uyanmayı deneyimlemek isteyen çok miktarda yüce beyin var. Karanlık Olanlar, bugün Dünya’da repertuarlarında bulunan her türlü zihin kontrol aracını insanları tuzağa düşürmek ve kontrol altına almak için özel yöntemlerle birlikte kullanıyorlar. Siz, Sevgililer, onunla böyle mücadele eden bir esiri seyrediyorsunuz. Seyretmek moral bozucu, fakat kurban onu kendisi görene kadar yapabileceğiniz pek fazla bir şey yok.

Geçmişte televizyonda, hipnoz altındayken bir elma olduğuna inanarak soğanı mutlulukla yiyen birini gördünüz. Şu anda dünyanızda, sadece kontrol edenlerin görmesini istedikleri şekilde gören pek çok sayıda insan var. İşte bu nedenle kendi hayatlarınızın kontrolünü tekrar elinize geri almanızı istiyorum. Karanlık Kabal’ın kurbanı olmaya son verin. Tüm bu kontrolün YALAN temelli olduğunu kabul ettiğinizde, gerçekte olduğunuz kişi olacaksınız.

Gerçeği ortaya çıkarmaya çabalayanlar düzenli saldırılarla zarar görüyorlar. Sevgili karımın bilgisayarı düzenli olarak saldırıya maruz kalıyor ve ele geçiriliyor vs. Hepsi onu susturmak için. Sıkıntı yaratmasına rağmen bunlar onu susturamayacak. Başkalarına saldıranlar kendi kendilerine şunu sormalı ; neden bu kadar kolayca karanlık tarafından etki altına alınabiliyorlar? Karanlık olanlar egolarını şişiriyorlar ve böylece diğerlerini yargılayabileceklerini sandıkları yerde oturmaya devam ediyorlar. Fakat hatırlayın, yargıç değilsiniz diye yargılanırsınız [Matthew 7:1]

Karanlık olanlar kendi üstünlük duygularına güveniyorlar ve aptallar da bu tuzaklara düşüyorlar. Çoğu kişi gölgelenmiş durumda ve bunların farkında değil, yani her zaman kendinizi korumanız çok önemli. Hepiniz bir savaş bölgesinde yaşıyorsunuz: Ruhlarınızı ele geçirme savaşı. Düşündüğünüz her şey doğru ve gerçek olanın tamamen zıddı. Sizi yok etmek isteyenler tarafından iyi şekilde ve gerçek anlamda dolandırıldınız.

Bir konuya dikkatim çekildi. Çok sayıda iyi bilimcinin buluşları ve araştırmaları baskı altında tutuluyor çünkü gücü elinde bulunduranlar halkın gerçeği öğrenmesine izin vermiyorlar. Bu nedenle bu bilimciler uyumsuz olarak damgalandılar. Biliyorsunuz, sevgililer, ben de, daha önce bir kez uyumsuz olarak damgalandım. Bunu bir Onur Madalyası olarak görün. Onlar açıkça buluşlarınızdan korkuyorlar ve onları hasır altı etmeyi arzu ediyorlar.

Çalışmalarınızı halkın önüne getirebileceğiniz, baskı altında tutulan o kanallara müracaat etmekten başka yollar da var. Dünya'dayken ben de çok benzeri bir senaryo ile karşılaştım ve Scole Raporunda çalışmalarımla ilişkin bilgiyi hemen hemen aynı insanların ilgisine sunabilmek mümkündü. Buluşlarınıza olan inancınızla ve kararlılıkla, çalışmalarınız halkın incelemesine açın, başarılı olacaksınız.

Şimdi, kontrol sisteminin dışına çıkma zamanı. İnsanlık için gerekli olan ışığa ve gerçeğe ilerleyerek değişiklik yapma zamanı. Kontrolü elinde tutanlar için, gaddarca insanoğluna empoze edilen, Dünya Gezegeninin düz değil, gerçek bir küre olduğunu kabul etmek oldukça zaman aldı ve kararlılık gerekti.

Sizler Aydınlanmanın Yeni Çağı’nın mimarlarısınız. Geçmişte yaşadığınız korkunç kelepçeden özgür bir şekilde, Dünya’da yaşamanın yeni yollarını keşfetmek zorundasınız. Büyük maceranızdan zevk alın.

Sevgilim, bilgisayarınıza yapılan saldırı, mali külfetine rağmen, açıkça gösteriyor ki gerçeğin öğrenilmesinden korkanlar var.

Birlikte başaracağız. Sizi seven, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?