Home > > Montague Keen - 18 Ağustos 2013

Montague Keen - 18 Ağustos 2013

Bu hafta size gösterilen şey Gerçeğin Işığının zaferinin kesin olarak kanıtıydı. Hazırlıklar güzel devam ediyor. Umulmayan şeyler için hazırlıklı olun. Sürpriz faktörü önemlidir. Siz bunun kanıtını gördünüz. Dünyanızda, onlardan ne beklendiği konusunda uyanık olan önemli mevkilerde insanlar var. Onlar istemeyle bulunamayacaklar.

Sevgilim, her şey ilahi düzende. İnsanlığı, onu kontrol altına alan şeytani düzenden ve onlar için gerekli olmayan imha planından kurtarma vaktimiz geldi. İnsanlığa önderlik etmeleri için, bazı çok büyük beyinleri uygun pozisyonlara koymak istiyoruz. Onlar doğru zaman geldiğinde ortaya çıkacaklar. Bazıları, gerçekte kim olduklarını ve neden bu zamanda dünyada bulunduklarını öğreniyorlar. Onların gerçek kimliği özenle gizli tutulacak, hatta kendilerinden bile. Onlar şimdiye kadar sıradan hayatlar yaşadılar, zaman zaman da, Geçiş’de üstlenmeleri beklenen önemli rol için onlara ipuçları verildi. Şimdi onlar Dünyaya geri dönmeden önce üstlenmek üzere anlaştıkları ağır görevleri omuzluyorlar. Onlar birbirlerini buluyorlar ve her şey ortalığa dökülüyor. Bulmacanın tüm parçaları bir araya geliyor, aynen planlandığı gibi.

Sevgilim, yıllar önce beni davet etmek yerine Rupert Sheldrake’in senin akşam partisi davetini kabul etmemesi kaza değildi. Sana ulaşabilmem için ruh Rupert’i kullandı.

Dublin Havaalanında RYANAIR tarafından bir problem yaratıldı. Bu, başka birine dikkatinizi çekmek için kullanıldı. Şimdi bu olayın öneminin farkına varıyorsunuz. Ruhlar Alemi, doğru insanları bir araya getirmek için gerekli her yolu kullanır. Bizim için endişelenmeyi bırakın. Biz, doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiyle oluruz.

Biliyorum, sevgilim, bazen etrafınızdaki insanlara bakıyorsunuz ve sizinle ne işleri olduklarını merak ediyorsunuz. Şimdi biliyorsunuz, hiç bir şey tesadüfen olmaz ! Dünyadaki ekibimiz hazır ve bizim karar vereceğimiz şeyde ve uygun zamanda talimatları uygulamaya istekliler.

Biliyorum, Mısır’da Irak’da ve bunun gibi yerlerde olanları görmek sizin için ızdırap verici. Çok sayıda masum insan bu kargaşaya esir edilmiş durumda. Bu ülkeleri ele geçirme, Kabal tarafından yıllar önce planlandı ve başarıya asla ulaşamayacaklarını görmeye başlamalarına rağmen onlar umutsuzca bu planlarına yapışmış durumdalar. Onların öldürme alemleri sona erecek. Onlar, bölmek ve ele geçirmek, ve doğuracağı sonuçları düşünmeden planlarını gerçekleştirmek için tamamen beyni yıkanmış kişileri kullanıyorlar.

İnsanlar, onların söyledikleri yalanlara karşı uyanık hale geliyorlar. Açıkça neler olduğunun kanıtını kendi kendinize görebilirsiniz. Kendi kendinize, neden “Önder Ülkelerin” savaşa hazırlandığını sorun. Onlar ne planlıyorlar? Bu, onların umut bağladıkları son gasp mı? Sizi ikna etmek için çalıştıklarında onların gözüne bakın, “korumak için istila ediyoruz” veya “kitlesel imha silahları var” vs derken. İnsanları daha fazla aldatmanın nasıl daha fazla mümkün olduğuna inanıyorlar? GERÇEK orada. Daha fazla gizli kalamaz.

İnsanlığa kurtuluşu için yardım edilecek. Doğru yardım adım adım organize edildi ve bu saldırıdan kurtulmak için gerekli olan her şey sağlanacak. Kabal tafarından tahrip edilmiş her şeyi yeniden inşa etmeniz ve onarmanız için mümkün olan gerekli her şeyi barındıran, Dünya Gezegenini kuşatmış gemiler var. Bunun için paraya ihtiyacınız yok. Hepsi size verilecek ve barış yeniden sağlanacak. Siz, iyiyle şeytan arasındaki bir savaştasınız: fakat iyi olan kazanacak. Dünya gezegeni yakında evrendeki hakkı olan yeri tekrar geri kazanacak ve tüm iletişim kanalları bir kez daha çalışmaya başlayacak. O, bunun oluşması için sizin yeteri kadarınızın uyanmasını bekliyor. İnsanları uyandırmaya devam edin, böylece dünyanızın tarihinin en önemli olayının bir parçası olmaktan zevk alabilirler. Hangi ülkeye ait olduğunuzun bir önemi yok. Hepiniz önemlisiniz, belirli ülkelerle ilgili söylenenleri kabul etmeyin. Veronica’nın, bu bilgiye daha yakın olduğu söylenen ülkelerdeki insanlarla ilişkisi oldu, Çin, Kore ve Rusya vb gibi. Onlar da uyanıyorlar ve sınırı ve kısıtlaması olmayan bu büyük aileye katılıyorlar. Hepsi, gerçeğin peşinde ve herkes için adalet istiyorlar.

Öfke ve şüphenin düşüncelerinizi bozmasına izin vermeyin. Her şeyi değiştirecek olan, sevgi dolu bir kalple her şeye bakın. Hepiniz, korkunun gardiyanınızın olduğu daha düşük boyutta hapsedildiniz: din korkusu, yasa korkusu, ne olduğunun önemi yok. Korku, doğumunuzdan itibaren damla damla içinize yerleştirildi. Sadece onun ne olduğunu gördüğünüz zaman, ondan özgür hale gelirsiniz.

Herkese, her yere sevgi gönderin. Size getireceği sonuçlara şaşıracaksınız. SEVGİ, Kabal’ın gücünü yok eder. Sevgi saf ve güzeldir. O, seven ve sevilenin ömrünü uzatır. Sevgi kelimesini büyük harflerle yazın ve onu yükseklerde tutun. Sevgi adına bir araya gelin, ve Geçiş yolunda ilerlerken onun yol gösterici ışığınız olmasına izin verin.

Sevgili, her şey olması gerektiği gibi. Daima, sizin için sevgi olan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?