Home > > Montague Keen - 24 Kasım 2013

Montague Keen - 24 Kasım 2013

Veronika, Sevgilim, oluyor: insanlar kazayla da olsa gerçeğe yöneliyorlar. Hangi yolla geldiklerinin bir önemi yok, o oluyor. Çok da uzak olmayan bir geçmişte gözleri gerçeğe tamamen kapalı olan insanlar şimdi uyanıyorlar. Bunun yarattığı heyecan oldukça muhteşem bir ışık üretiyor ve bu asla söndürülemez.

Siz sevgili bayanlar, Jean [Gerçek doğru nedir ?] ve Debby [Dünya dışı yaşam] insanlığın uyanmasında öncü bir rol oynadınız. Doğru yolda olduğunuzu kalbinizde bilerek, doğuştan gelen içgüdülerinize güvendiniz. Gerçeğin ortaya çıkarılması için bu yolun izlenmesi gerektiğini ve bunun başka yerde bulunamayacağını ruhunuzda bildiğinizden, İrlanda hakkında size söylenenlerin sizde yankı bulması kazara değildi. Bu küçük ada, hepsi sahte ve olumsuz olan Kabal’ın prangalarından sizi kurtaracak olan anahtarı barındırıyor. Çünkü Kabal daima gerçeğin ortaya çıkmasından korktu, İrlanda’nın ve sırlarının sonsuza dek gizli kalmasını sağlamak için tarih boyunca olanca gücüyle çalıştı.

Dünya şimdi İrlanda’nın ışığıyla parlıyor. Alimler bu sırları kurtarmaya yardımcı olmak için adım atacaklar. Veronica ile tanışmam ve evlenmem şans eseri değildi. Hepsi insanlığı Kabal’dan kurtaracak büyük planın bir parçasıydı. Onun işinde desteğe ihtiyacı var ve etrafında neyin yapılması gerektiğini anlamış insanlar mevcut. Bu sebeple onun işinin sonuca ulaşmasını engellemek için çok fazla şey meydana geliyor.

Düşünceleriniz enerjiye sahiptir. Bu büyük çaba ile görevlendirilmiş olanlara ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlamak için sizden sevgi dolu düşüncelerinizi onlara göndermenizi istiyorum. Her şey güzel bir şekilde bir araya geliyor. Geçişin şiddet ya da intikam içermeksizin sorunsuz bir şekilde meydana geldiğinden emin olmalısınız. Onu bir teslimiyet, hedefe gidilen bir adım ya da iktidarın tüm güçlerinden vazgeçiş olarak görün. Hepinizin hayatını kolaylaştıracak bu isteği dikkate almanız için size yalvarıyorum. Kabal’ın sizi yapmaya zorladığı şeyi çabucak unutacaksınız. Her şey önünüze açılacak. Herkes eşit olacak ve “bir” olarak bir araya gelecek. Başarılı olmanız için sesinizi yükseltmeniz gerekmiyor. Kabal’dan gelen bir engelleme olmaksızın dünyevi varlığınızın özgürce tadını çıkarın. Zafer gerçekte sizin olduğundan, zaferde bağışlayıcı olun. Dünya çapında insanları ışığa yöneltmek için sorumluluk alanlara minnettar olun.

Gezegeniniz hakkında öğreneceğiniz çok şey var, yani sizden gizlenen her şeyin tadını çıkarın. Gelecek, aydınlatıcı olduğu kadar heyecan verici olduğunu kanıtlayacaktır. Arkadaşlar olarak bir araya geldiğinizde korku olmaz, düşmanlar olarak değil. Sizi korku yaratarak kontrol altında tutmak amacıyla üretilmiş insan yapımı hastalıklardan kurtarmak niyetindeyiz. Planlarımız büyük ve her an için eyleme koyulmaya hazırlar. Sizden istediğimiz, size davranılmasını istediğiniz gibi herkese davranmanızdır.

Kontrolü insanlığın devralmasının ayrıntıları ortaya çıkacak. Bu bir çoğunuzda şok etkisi yaratacak ve alt üst edecek. Bir değeri olmadığından bu tür hislerin gitmesine izin verin. Keşfedeceğiniz daha ilginç şeyler var. Geçmiş geçmiştir : Şimdinin gerçeğini oluşturması ve geleceğe rehberlik etmesi için deşifre edilmek zorundadır. Kabal’ı başarısız oldukları gerçeğiyle baş başa bırakın. Onlar bu başarısızlık gerçeğiyle yüzleşmek ve sindirmek zorundalar.

Çok fazla şey elde ettiniz. Hayatları savaşlardan, yaratılan hastalıklardan ve acılardan kurtulmuş bir şekilde olacağından emin olarak geleceğe ve çocuklarınızın geleceğine bakın. Herhangi bir engelleme olmaksızın özgürce neyi seçerlerse onu keşfetmenin hazzını yaşayacaklar. Sizin gerçeği keşfetme kararlılığınız tüm bunları mümkün kıldı. Tarih herkese barış ve adalet için ayağa kalkış çabanızı tanıyacak. Bu birlikte yürütülen bir çaba olduğu için kutlamalarınıza katılmak için aranızda olacağız. Bunu gerçekleştirmek için her birinize ihtiyacımız var. Gezegeniniz için yapacağınız hayal ettiğinizden çok daha fazla şey var.

Kabal mali uzlaştırma ve güvenli geçiş planlarına erişmeye çalışıyor. Evet, Kabal’ın dünyanızdaki tüm yanlış şeylerden sorumlu olduğuna katılıyorum. Onlar gerçeğin açık ve kamusal olduğuyla yüzleşiyorlar. Bırakın gitsinler. Zararı karşılama talebiyle değerli enerjinizi boşa harcamayın. Gerçeği arayarak ve sağlam durarak başarılı olmanıza konsantre olun. Olumsuz olan her şey ortadan kaldırılacak. Bu devasa bir görev ve işbirliğinize ihtiyacımız var. Sözde savaş sebepleri afişe olacağından dünya orduları bu işten geri çekilecekler. Savaş üstüne savaş talep edenler gerçek renkleriyle görünecekler. Onlar insanlık üzerindeki güçlerini ve kontrollerini kaybettiler. Hala güçlü gibi görünerek bu oyunu oynamaya devam eden birkaç kişi var. Aptal politikacıları tuzağa düşürüp savaşa sürüklemek için kendi yollarınca blöf yapmaya çalışıyorlar. Sessizce gitmeye niyetli değiller, yenilgilerini kabul etmenin büyük zorluğunu yaşıyorlar. Yani hala dünyanızın kontrolü onlardaymışçasına tavuskuşu gibi kurumla yürüyorlar. Onlara aldanmayın.

Bilinçli olarak ışığı kalbinize davet edin ve zaten olduğunuz ışık varlıklar haline gelin. Bu, hayatlarınızı gölgeleyen karanlığı ortadan kaldırmanızı sağlar. Başkalarında sadece ışığı görün. O orada ve sizin ışığınıza karşılık verecektir. Kendinizle ilgili tüm endişelerinizden kurtulun, kendinize güvendiğinizde tüm prangalar çözülecek ve sizden uzaklaşacak. Siz gezegene ışığı tekrar getirmek için bu büyük göreve seçilmiştiniz, yani her birinizin ve hepinizin bu geçişte yegane rolleriniz var. Bu sayede herkes için barışçıl ve adaletli bir dünya yaratma yeteneğinizin ve sahip olduğunuz gücün farkına varacaksınız.

Sevgililer, yaşamınızın korkunç stresiyle daha iyi başa çıkmanın yollarını öğrenmek zorundasınız. Her şeyi içinize atmamaya çalışın. Siz göründüğünüzden çok daha fazla duyarlısınız. Bu şeyler sizleri kırmak için yapılıyor, fakat siz sert malzemeden yapıldınız. Benim bu tarafa geçişimden sonra tüm yapılanlara rağmen hayatta kaldınız.

Siz seviliyorsunuz, sevgililer, hatta bildiğinizden daha fazla.

Daima sizi seven, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?