Home > > Montague Keen - 20 Ekim 2013

Montague Keen - 20 Ekim 2013

NE DÜŞÜNÜRSEK, ONU YARATIRIZ
NE HİSSEDERSEK, ONU ÇEKERİZ
NE HAYAL EDERSEK, O OLURUZ

Bu bilgece sözler üzerine düşünün. Onları çok iyi anlamanız çok önemli. Siz geleceğinizi yaratıyorsunuz. Deneyimlediğiniz bedensel değişiklikler sizi paniğe sürüklemesin. Tüm bunlar sizi zaten olduğunuz Işık Varlıklar haline gelmenize hazırlıyor. Tıpkı bir kelebek gibi, dönüşümden geçiyorsunuz, kim ve ne olduğunuza uyanıyorsunuz. AŞIRI SICAK, SOĞUK ya da BAŞ DÖNMESİ deneyimlediğinizde, günlük hayatınızda uyku, yemek alışkanlıkları ve bunun gibi değişiklikler yaşadığınızda paniğe kapılmayın. Her bir değişikliği tamam-lanmanızda birer atlama taşı olarak görün. Paniğe girmenize ya da tıbbi yardım almanıza gerek yok. Bu doğal bir işlem. Onu sevgiyle kabul edin.

Her şey her birinizin kabul edebileceği bir hızla meydana geliyor. Zamanla her şey net hale gelecek. Sizi bağlayan zincirler çöküyor. Tüm kısıtlamalardan özgür hale geliyorsunuz. Bunun doğru yolunuz olduğundan emin olarak ilerlemeye devam edin.

Açığa çıkarma hızla genişliyor. Piramidin tepesindekiler, daha fazla tuta-mayacaklarını biliyorlar. Bozuk yapıların parçalanıp yıkılacağı konusunda size söz verdik. İyi insanlar ön saflara geliyorlar ve % 99'un kontrolü ele almasının yolunu hazırlıyorlar. Dünyanızda bu yerlerdeki böyle insanlar dizginleri ele almaya hazırlar ve böylece insanlığı bir dengede tutacaklar. Emir almaya ve kanunlara itaat etmeye çok alıştınız, fakat bu insanlık için daha adil bir dünya yaratmak için fırsatınız. Aceleyle karar vermek için ayartılmayın. Sakinliğinizi koruyun ve işleme koymayı umduğunuz planlarınız hakkında dikkatlice düşünün: onlar tüm insanlığa fayda sağlamalı. Küçük bir azınlığın tekrar dünyanızı yağmalamasını ve kontrol etmesini önlemelisiniz. Bu an için çok uzun zaman beklediniz; insanlığın özgürleştiği ve öldürmenin sürekli olarak durduğu.

Gençleri eğitmeniz ve onlara dayatılan aptalca uygulamaları kaldırmanız çok önemli. Gençlerin beyinlerini tüm olasılıklara açın. Onlara, keşfetmelerine engel koymadan beyinlerini özgür bırakarak GERÇEK TARİH’inizin öğretildiğinden emin olun. Her türlü önyargı kaldırılmış ve geçmişte bırakılmış olmalı. Bu zaman alabilir, fakat sizi temin ederim ki dünya insanları farklılıklarını kutlamayı öğrenecek ve bilgilerini paylaşacak. Dünyanız genelinde kadim bilgi paylaşıldığı zaman, dünyanızdaki herkes daha büyük bir anlayışa sahip olacak ve bundan yarar sağlayacak.

Çok fazla ileri bakmanız gerekiyor. Hiç bir çeşit engelleme olmaksızın Dünya’nın uzak köşelerinin özgürce keşfinin ne kadar heyecan verici olduğunu düşünün. Dünya üzerinde hayatı zorlaştıran tüm kanunlar kaldırılacak.

BEDAVA ENERJİ 1 numaralı öncelikte. Bunu araştırmaları ve keşfetmeleri için çoğu kişiye yardım ettik, böylece onlar zamanı geldiğinde gerekli adımları atmak için hazırlar. ORGANİK TARIM artı SUDA BİTKİ YETİŞTİRME araştırılmalı ve uygulamaya hazır hale getirilmeli. Genetiği değiştirilmiş bitkilerle toprak kirletildi. Bir kez daha güvenli şekilde işlenebilmesinden önce onun kendini toparlaması için yaklaşık 100 yıla ihtiyaç duyacak. Bu yoldaki her adımınızda size yardım edeceğiz. Tüm insanlığın yararı için olması gereken her şey yapıldı.

Dünya’nın her ülkesinde, planladığımız laboratuvarlar Merkezlerin ana parçası olacak. Bunlar şikayetlere sebep olan, çoğunluğu insan yapımı olan ve bu sayede sizi korku ve kontrol altında tutmaya yarayan hastalıkların yok edilmesine yardımcı olacak. Tüm kadim ilaçlar şimdi yeniden araştırılıyor. Onlar çok güvenli ve hayret verici sonuçlar meydana getiriyor. Burada önemli olan şey, hepsinin doğal olması, bu sayede zarar vermiyorlar. Sadece fayda sağlıyorlar. Veronika, kendi kendine araştırmacı bir dostu olan D.M. tarafından verilen böyle bir ilaçtan çok büyük yarar sağladı ve kendisine son derece minnettarım. O işinin henüz başlangıcında.

İnsanlar bir araya geldiklerinde her şey mümkün, insanların gücü çok fazla yükselebiliyor. İrlanda’nın insanlarının yaptıklarından cesaret alın (*). Onlar ileriye doğru olan yolu gösteriyorlar. İnsanları hapsetmek için kullanılan bozulmuşluğa meydan okunmalı. Sadece şimdi ona meydan okumanın mahkemeler sayesinde olabileceğini fark ediyorsunuz. Bankacılık bozulmuş bir kurumdur. O bu şekilde dizayn edilmiştir. O dünyanızı kontrol etmekte son derece başarılı oldu. Onların kontrolü sona ermeli, ve sizin yardımınızla olacak. Nasıl yapacağınız size gösterilecek. Bu yasal olarak ve açık bir şekilde yapılabilir. Bu ileri giden yoldur. Bu hayatlarınızın kontrolünü nasıl elinize alacağınızdır. Vatikan’ın ve bankaların tüm kontrolünü ortadan kaldırın. İnsanlar seslerine kavuştular ve şimdi dinleyici oluyorlar.

Bu başarılı zaman süresince, karıma tüm iyi dileklerini ve tavsiyelerini gönderen herkese teşekkürlerimi sunarım.

“Arabamın kullanılamaz hale gelmesiyle sonuçlanan kaza sebebiyle bana iyi dileklerini ve tavsiyelerini gönderen herkese teşekkür ederim. Benim için anlamı çok büyük oldu. Çok stresliydim. Tam bir şoktu. AVIVA INSURANCE LTD’ye çok teşekkür ederim. Oradaki herkes çok yardımcı oldu. Çok naziktiler. Arabamı kaybederek çektiğim tüm çileyi mümkün olduğu kadar stressiz hale getirdiler. Onlara çok minnettarım. Maalesef, yeni bir arabayla değiştirmek problem oldu. Yolumda çok fazla engel meydana geldi, sonuçta şu anda hala arabasızım. Bir arkadaşım bana yardım etmeye çalışıyor. İyi dilekleriniz için minnettarım. ”

Veronica


Sevgilim, biz ruhsal alemde olanlar açıklanmamış şeyleri izliyoruz. Heyecan verici bir zaman. Sizin yanınızda yürüyoruz.
Sizi daima seven, Monty.

(*) İşte İrlandalılar’ın yaptığına bir örnek; İrlanda Bankacılık Devrimi – Ekim 2013


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuş çıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.
Teşekkür ederim, Veronica."

PaypalShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?