Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - 19 Mayıs 2013

Montague Keen - 19 Mayıs 2013

Bu aralar, Kabal'ın nasıl herşeyi göze alan bir hal içersinde olduğu, şimdi herkes tarafından apaçık bilinir hale gelmiştir. Onlar, Dünya'nıza ışığı getirme arayışında olanlara her açıdan saldırıyorlar. Farkında ve uyanık olun. Onlar, yaşamları için mücadele veriyorlar ve böylece planlarını sorgulamak isteyen herhangi bir kişiyi mahvetmek isterler. Korku ve cehalet yoluyla hala ışığı görmeyi rededenler için zaman tükeniyor. Dünya'daki yaşam ile ilgili büyük kararlar almaya ihtiyaç vardır. Değişimler meydana geliyor, başlangıçta hafifçe ama onlar yakında ivme kazanacak, bu yüzden doğru yolda olmanız gerekmektedir. Karanlık Olanlar'ın kaybedecek çok şeyi var: Öte yandan, siz kazanacak herşeye sahipsiniz. Bankaların, dinlerin ve hükümetlerin kontrolü olmadan bu insanlar nerede olabilir? İnsanoğlu tam potansiyeline yeniden kavuştuğu zaman, her şey mümkündür. Evreninizin nasıl çalıştığının bilgisine ulaştığınızda, insanlık korku ve engelleme olmadan hayatını tüm bilinciyle dolu olarak yaşayabilir.

Hergün, yozlaşmışların açığa çıkarıldıklarını görüyorsunuz. Bu dev dalga durdurulamayacak. Tüm suçlu olanlar ortaya çıkarılacak ve kaldırılacak. Gelecekte, gezegendeki her insan saygı ve itibarla ele alınacak. Bir daha asla ayrımcılık yapılmayacak ve kabul görmeyecek, buna son verilmek zorundadır ve bitecek. Birlikte bunu gerçekleştirebilirsiniz ama önce bu isteğe sahip olmanız gerekmektedir. Düşünce gücü ile bir çok şey başarılabilir. Kendinizde deneyin. Siz hiç bir zaman kendiniz için düşünmekte cesaretlendirilmediniz. Şimdi öğrenme zamanı gelmiştir. Asla ve asla, bir başka insanın güvenine ihanet etmeyin. Bir gün, hiçbir para miktarı, mevki veya güç verdiğiniz zararı karşılamaya yetmeyecek. Ayrıca incineceğiniz korkusuyla asla incitmeyin. Herkese, kendinize yapılmasını görmek istediğiniz bir biçimde saygıyla yaklaşın.

Yüksek benliğiniz ile bağlantıya geçin, o sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Her zaman zihninizi anlamsız konuşma seli ve endişelerle yaşamınızı bombardımana uğratanlardan serbest bırakmaya çalışın. Onlar sadece sizin uyanmanıza engel olmak için orada bulunurlar. Tüm bunlar sizi çok meşgul eden kontrol sistemi planının bir parçasıdır ve siz üstesinden gelmeye çalışırken, durup hayata açıklıkla ve sizi esaret altında tutmak için nelerin yapılmış olduğuna bakmaya zaman bulamazsınız. Siz tüm bunların hayatın bir parçası olduğunu görmeyi kabul ettiniz.
Fakat bu değildir, bu Kabal'ın sizin için yaptığı planın bir parçasıdır. Bunu normal olarak onaylamak durumunda değilsiniz.

Kendilerine yönlendirilmiş tüm psikolojik saldırılarla başa çıkmaya çalışanlara karşı anlayışlı ve destek olun. Kabal merhamet göstermez. Vahim zamanlarda yaşıyorsunuz. Kendinize inanın ve her zaman her şeyin daha iyi olması için dürüst ve ahlaklı bir şekilde davranın. Büyük değişimlerle umutsuzca başa çıkmak için mücadele etmeye çalışanlardan ümidinizi kaybetmeyin: Bir gülümseme ve bir yardım eliyle orada olun.

İnsanlar her türlü görünüşle gelirler: Bazılarının niyeti iyidir ve şüphesiz bazılarının değildir. Kime güveneceğinize dikkat edin. Yanlış olduğunu bildiğiniz ve sizin kardeşlerinizin ilgi alanlarına ters olarak bir güç kullanarak bazı şeyleri kabul ettirmeye çalışanlara meydan okuyun. Hiç kimse yanlız değildir. Birlikte olmanız gerekmektedir ve kalpten bildiğiniz gibi tüm engelleri beraber aşacaksınız, şu ana kadar bunu hayatınızın bir parçası olarak uysalca benimsediniz.

Tüm yozlaşmış kurumlar düşecek, onlar kitlelerin detaylı incelemeleri karşısında yaşamlarını sürdüremeyecekler. Onların saklanacak yerleri yoktur. Onların insanlık üzerindeki hain kontrolü etkisini kaybediyor ve çok yakında bir an olacaktır.

Veronica çok yorucu bir haftasonu geçirdi, beklenmeyen engellerle uğraştı ve yeni insanlarla tanıştı. Eğer şimdi onu serbest bırakırsam beni maruz görün, böylece dinlenmeye vakit ayırdığından emin olacağım. Heyecanlı zamanlar, arkadaşlarım. Güvenle ilerlememize izin verin.

Seni her zaman takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge