Home > > Montague Keen - 12 Mayıs 2013

Montague Keen - 12 Mayıs 2013

Evet, sevgilim, haberler harika. İrlanda'lı insanlar biraraya gelerek büyük bir dayanışma gösterisi yaptılar. "Karanlık'tan Işığa Doğru" organizasyonu muazzam bir başarı elde etti. 40.000 kişi birleşerek ışığı karşıladılar. Bu bizim beklediğimiz ve ümit ettiğimiz bir durumdu. Bu sadece bir başlangıç. Bu etkinliğin yaydığı enerji ile, diğerlerinin aydınlanması ve cesaretlenmesini, gerçeğin ışığını görmeleri ve güçlerini geri almalarını bekleyin.

İnsanlar dayanışma içinde biraraya geldikleri zaman, uzmanlıklarını, bilgilerini ve anlayışlarını paylaşarak onları karanlıkta bırakmak için neler yapıldıklarının farkına varırlar. Sevgilim, Dünya'nızdaki tüm iyi insanların biraraya gelerek, Kabal'ın planlarının açığa çıkarılması ve boyun eğmeye razı olunmamasının zamanı gelmiştir. Karanlık güçlerin onlar için savaşmanıza ihtiyaçları vardır. Onların yalanlarına inanmanıza gereksinim duyarlar. Onlar, soru sormadan size söylenenlere inanmanıza ve kabul etmenize ihtiyaç duyarlar. Fakat, şimdi HAYIR deme zamanıdır! HAYIR dediğin an, onlar GÜÇSÜZDÜR. Onları güçte tutmak için destek vermediğinizde, onlar güçsüzdür. Sizi yönlendirmek üzerine kullandıkları gücü onlara vermekten sorumlusunuz. Bir kez uyandığınızda, bunu açıkça görürsünüz ve bir daha asla bir koyun gibi davranmaya geri dönmezsiniz. Bu, hayatlarınızın en heyecanlı zamanıdır. Dünya'da bunu yapmak için bulunuyorsunuz. Hepbirlikte, tüm insanlığın barış ve uyum içersinde, yiyecek ve barınağın bolluğu ile yaşaması için koşulları yaratacak bilgiye sahipsiniz. Siz tüm hayata saygı duyacaksınız ve size bu bolluğu nasıl yaratacağınız konusunda rehberlik edilecektir.

Sevgilim, Kabal'ın ümitsizce kendi tarihlerinin uyarlamasını yeniden yapılandırmaya çalışması, senin dikkatini çekti. Fakat insanlar bunu kabul etmeyecekler. Bir kere gerçeği gördüğünüzde, buna tekrar gözlerinizi kapatamazsınız. Bu herşeyi tüm açıklığıyla izah etmektedir. Yozlaşmış bir tarihi kabul etmek için atalarınıza yapılmış olan baskıyı anladığınız zaman, onların kendi çocuklarını korumak için Vatikan'ın uyarladığı tarihi onaylamaya mecbur bırakıldıklarını anlayacaksınız.

Tüm bunlar açığa kavuşacak. Deliller orada, Dünya'nın her tarafında ama sizler kör edildiniz. Kabal'ın neden umutsuzca 3.Dünya Savaşı'nı başlatmak istediğini zannediyorsunuz. Onlar hayatta kalmak için endişe duyup, uyanmayı unutacağınızı düşünüyorlar ve sonra tüm kontrolü kaldığı yerden devam ettirebilecekler. Onlar, bu güce tutunmak için ümitsizce yapılan girişimde ne kadar çok masum hayatın kaybedilmesine aldırış etmezler.

Büyük kararlar almak durumundasınız. Bozulmuş düzeni uysalca takipmi edeceksiniz veya biraraya gelerek "HAYIR"mı diyeceksiniz. Artık yeter! Bu bizim Dünya'mız. Biz barış içinde yaşamayı seçiyoruz. %99 bu kararı verdiğinde, yozlaşmışların gezegeninizi terk etmekten başka bir seçeneği olmayacak, onlar ışığın içinde varolamazlar. Onlar mevcut olmak için, korku adrenali ve vahşi ölümlere gereksinim duyarlar: savaş bunu sağlamaktadır. Onlar dünya gezegeninde kontrolü sağlamak ve yaşamak için savaşlar yaratırlar.

Bu asla böyle planlanmamıştı. Onlar Dünya'ya ait değiller. Onlar, sizin köleler olarak tüm sağladıklarınızdan hoşlanır ve tadını çıkarırlar. Onlar bunu bırakmaya istekli değiller. Şimdi sizin parlayıp ve gezegeninizin meyvelerinden zevk alma ve diğer gezegenlerin sizi sabırsızlıkla karşılamak için bekleyen yaşayanları ile yakınlaşma zamanıdır. Karanlık'tan ışığa doğru çıktığınız zaman, onların sizlerle paylaşmak istediği bir çok şey mevcuttur. Ruha geri döndüğünüzde, Kabal'ın sizi nasıl karanlıkta sakladığını ve görmezden geldiğini ve kontrol altında tuttuğunu, her zaman köle gibi hizmet ettiğinizi tüm açıklığıyla göreceksiniz. Tüm bunlar zihin kontrolü yoluyla zekice yapıldı.

Bu maske altındakini görenler ivedi bir şekilde bulduklarını diğerleriyle paylaştılar. Kabal bile ifşa olacağını hesaplayarak kendi arasında haberleşir. Onlar,gücü kontrol altında azimle tutmak için ve neticede gezegeninizi kendi çıkarları doğrultusunda ele geçirmek adına merhamet göstermezler. Fakat bunların gerçekleşmesine asla izin verilmeyecek. Biz, birçoklarınızla çalışarak bunu garanti altına alacağız.

Yardımınıza ve işbirliğinize ihtiyacımız var. Bu, yaşamın her iki yanını kapsayan bileşik bir çaba olacaktır. Başarısız olmayacağız. Biz, Dünya gezegenini hain güçlerin kontrolünden kurtarmak için uzun zamandır plan yapıyoruz. İnsanoğlunun uyanışı zor bir görev oldu. Nihayet şimdi, harcadığımız emeğin meyvelerini görüyoruz. Bu zamanda, Dünya'da çok fazla ışık mevcut ve bu tüm yönlere yayılmaktadır. Yakında, tamamen ele geçirdiğini göreceksiniz. Şimdi rahatlamanın zamanı değildir, karanlık güçlerden arta kalan son izlerin sonsuza dek ortadan kaldırılması gerekmektedir. Onlardan bazıları ışığı kucaklamak için bir çaba sarfediyor. Eğer başarılı olurlarsa, onlar hoş karşılanacaklar. Biz, tövbe edenlere kapımızı kapamayacağız.

Sevgilim, yapman gereken işler bulunuyor. Senden beklenenleri ruhen biliyorsun. Doğru insanlar yanında mevcut olacaklar. Bu planlar asırlar önce yapıldı, şimdi onları gerçekleştirmek gerekmektedir. Tüm bunlar sadece yerini alacaklar. Endişe etmeye gerek yoktur. Yaşamın her iki tarafından sana yardım edilecektir.

Işığa doğru giden yolda birbirinize yardım edin. Gerekli olan ne varsa yapın, bilgilerinizi paylaşmak ve toplanmak için evlerinizi açın. Gerçeği paylaşmaktan asla korku duymayın, böylece diğerlerinin onu görmesini ve kabul etmesine imkan tanıyın. Siz, onlara bir hizmet yapıyorsunuz. Onların desteğe ve cesaretlendirilmeye ihtiyaçları var.

"Ülkeleri için mücadele" ettiklerine hatalı bir şekilde inananlara anlayış gösterin, onlar gerçekte sadece Kabal'ın korku ve kan dökme ihtiyaçlarını karşılayan, ölmeye giden askerlerdir. Şimdi, sizler daha çok YALANLAR deneyimliyorsunuz, Kabal bahaneler sürerek bir başka ülkeyi daha işgal etmek amacı duyar. Onlar, tüm bunların ele geçirme planının bir parçası olduğunu size söylemekte başarısız oldular. Bu çok açıktır, bir kimsenin böylesine bariz yalanlardan etkilenmesine inanmak zordur. Size öldürülmesi söylenen kişi sizin can kardeşinizdir. Öldürme mekanizması kapınıza geldiğinde, size yardım ve destek verecek kim kalacak? Bu sadece bir an meselesidir, tüm bunlar planın bir parçasıdır.

Dünya'nızda adalet yoktur. Her şey kontrol altında ve Kabal'ı desteklemek üzerine meyillidir. Onlar, sistematik olarak sahip olduğunuz hakları elinizden aldılar ve bunun olmasına siz izin verdiniz. Sessizliğiniz, onlara yeşil ışığı verdi ve dilediklerini gerçekleştirdiler.

Sana sert davranmaya çalışmıyorum. Olduğu gibi anlatıyorum. Bunu görmeye ve anlamaya ihtiyacın var. %99'nuz güçlerini birleştirmeyi kabul etmeli ve bunu insanlığın yararına kullanmalıdır. Uyanın. Harekete geçin. Işığa doğru adım atın.

─────────────

(Torunum) Ciara'nın dansını izlerken duyduğun hazzı seninle paylaştım. Onun ışığı etrafına neşe saçıyor. O, sahneyi aydınlatıyor ve onu seyreden herkese keyif veriyor. Onu, Dünya'da karşıladığımız 11 yıldan bu yana çok uzun bir yol katetti.

Veronica, sevgilim, seni hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmayacağımı biliyorsun. Biz, bir çok yaşamlar boyunca beraber çalıştık. Paylaşmaya devam ettiğimiz sevginin, bu yolculukta karşına çıkacak herhangi bir zorluğun üstesinden gelmesine rehberlik etmesini dilerim. Sevgi, senin itici gücün olsun.

Seni her zaman takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?