Home > > Montague Keen - December 18, 2011

December 18, 2011

Şimdi her şey hızlanmaktadır ve insanlar gerçeğin ortaya çıkmasını dört gözle beklemektedirler. Evet, bu cesaretlendirir, ancak eylemlerinizin, yaklaşık 2000 yıldır gezegeninizi ve insanlığı tahrip etmekte olan, kabalın ortadan kaldırılmasını destekleyeceği bilgisi onları öne çıkaran şeydir. Kabal’ın uyanışı önlemek için her yola başvurmasına rağmen onu önlemek için yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. İzledikleri dinin ve inceledikleri tarihin tamamen kurmaca olduğunu kabul etme problemleri vardır. Bazıları için bu çok ileri bir adımdır. Hala her şeyi yalanlar üzerine inşa ettikleri gerçeğini anlayamadıkları için, geçmişe yapışıp kalmaktadırlar. Gerçeği onun kasten yanlış sunulduğu dumanlı ekrandan görebildikleri için, zihinlerini özgürleştirmeyi öğrenmek zorundalar.

Kabal tüm planlarını anlaşılacağını düşündüğü zaman, insanlık uykudan uyandı ve geçmişte gerçek olarak kabul etmiş olduğu şeyi sorguladı. Kabal, kesinlikle haksızca elde edilmiş zenginliklerini ve gücünü korumak için savaşacaktı -bu anlaşılabilir bir şeydir- ancak gezegeni kurtarma isteği daha büyüktür. Aynı zamanda gezegeninizi sarmakta olan diğer gezegenlerden gelen dostlarınızın da farkına varmışlardır. Onlar, diğer ülkelere saldırılmasıyla ilgili yasa dışı eylemlerin önlenmesine destek olmaktadırlar. Artık dünyanızı kontrol edenlerin ocağında değilsiniz. Nihayet, her şeyin bundan ibaret olduğunu düşündüğünüz, yaşamış olduğunuz hapishanenin demir çubuklarını görmektesiniz. Şimdi, gerçek özgürlük çağırıyor. Bu çağrıyla barış, uyum, sevginin gelmesi ve tüm yapay sınır ve farklılıkların ortadan kalkması gerekiyor.

Hala her şeyde İrlanda’nın önemini henüz kavramamış olan bir iki kişi vardır. Hala İrlanda’ya sizin düşündüğünüz gibi tepeden bakıyorlar. Kendinize, bu ülkeye bakmaktan niçin uzak tutulduğunuzu sorun. Niçin Mısır ve Yunanistan gibi diğer ülkelere çok fazla önem verildiğini sorun. Niçin antik İrlanda Druid’lerinin on emrinin tanrı tarafından güya Musa’ya verilenlerle hemen hemen aynı olduğunu sorun. Tufan öncesine ait bilgilerin koruyucusu ve yayıcısı, gerçeğin koruyucuları ve hizmetçileri olan Druid’lerdir. Bu bilgi kasten saklanmıştır. Druid’ler ARİ(Hint Avrupalı) ırktandırlar. Bu ırksal değil, ruhsal bir sınıf anlamına gelir. Onların dilleri Arami ve İbranicedir. Sami dil ailesinden değildir ve yahudiler tarafından keşfedilmemişlerdir. Antik İrlanda alfabesinin 22 harfi antik İrlanda’nın kutsal alfabesiydi. Şimdi onun İbranice olduğuna inanmanızı bekliyorlar. Her şey irlanda’dan ve İrlanda’nın insanlarından çalındı. Yahudi Hıristiyanlığı kasti bilgi hırsızlığının bir sonucudur. İsrailiyat terimi İsa’dan, Doğu Arya’nın tanrısı ve bir Mısır kralı olan Amen Ra’dan gelir. “İsrailiyat” ve “Yahudilik” gerçekte batıdan gelen Hiksos-Atonist’ler olarak bildikleriniz, asla tutsaklıkta zaman geçirmemişlerdir. Onlar zengin bir hanedandı ve ızdırapların yüzyılından ve dünyanızın yıkımından sorumluydular. “sözüm ona tarihiniz” gerçeklerle desteklenmemektedir. Bakmaya özen gösterenlere uygun deliller vardır. Size öğretilen her şeyi sorgulamaksızın kabul ettiniz; şimdi ışığa doğru gitmek için, tüm bunları unutmanız gerekiyor. Kendiniz için gerçeği araştırmalısınız. Ben doğru yönde size yol göstermeye çalışıyorum. İlgilendiğiniz olayları ve kişileri anladığınız zaman, iç yüzünün önemini de tam olarak anlayacaksınız. Gerçek mirasınızı inkar ettiniz, istismar ettiniz, kazıklandınız ve yalan söylediniz. Yeter artık demeye hazır mısınız? Zalimleriniz bir bilince sahip değiller. Onlar sizi istemiyorlar. Birçok ülkeyi aşağı çekmekte olmalarının nedeni budur.

Tatil sezonu yaklaşıyor. Sevgi enerjisini yaratmak için neşe içinde bir araya gelin, bunun bedeli yoktur. Yeni yıla kalbinizdeki umutla bakın. 2012’yi mümkün olduğunca travmasız yapmak için gayret göstereceğiz. Ne yazık ki şurada burada olumsuzluklar olabilir, ancak bütünde harika bir yıl olacak. Aydınlanmanın ve gerçeğin yılı.

Sizin aranızdayız. Sizi doğru yöne koymaya devam edeceğiz. Birçoğunuz uyanmasına ve alarm halinde olmasına rağmen, geride kalanlarınız kendileri için kanıt ve ispatı bulmak yerine, daha fazla kanıt ve bulgu arıyorlar. Kendi yaşamınızdan kendiniz sorumlusunuz. Dünyanızı ve insanları yok etmede hemen hemen başarılı olanları açık olarak görmeniz için örtüleri kaldırıyoruz. Onlar bir gün insanların büyük öfkesiyle karşı karşıya gelecekler. Bunların cevaplarına sahipler. Biz gerçekten kim olduğunuzu farketmenize yardım etmek amacıyla tüm insanlık için barışı ve sevgi ağını yeniden kurmak istiyoruz. İkamet ettiğiniz evreni size göstermek istiyoruz. Sizden saklanan öyle çok şey var ki. Gezegeninizi gasp edenler tarafından kötü muamele görmekteydiniz.

Bu iyi niyet döneminde, ışık için çalışanlara, özellikle de kendilerini diğerlerini uyandırmaya adayanlara teşekkür etmeliyiz. İşiniz çok önemlidir. Yaşamın her iki yanında çok fazla takdir edildiniz. İyi niyet dönemini kutlamak üzere toplandıkları için, gelecek hafta sonu eşimin ailesiyle zaman geçirmeyi istiyorum. Her zaman kesinlikle onunla olacağım. Sizin hepinizi de izliyoruz. Diğerlerinin uyanması için yardım etmek gibi büyük bir iş yapmaktasınız. Yakında ebediyen karanlığın dışına çıkacaksınız. Kabal’ın yalnızca yapmanıza izin verdiği şeyi yapabildiğinizi hatırlayın. Desteğiniz olmadan, tamamen yardımsız ve işe yaramaz olurlar.

Eşime yardım eden ve destek olan herkese memnuniyetle teşekkürler. O beni hayal kırıklığına uğratmamak için kararlı bir şekilde uğraşıyor. Yakında birgün çabalarınızın sonuçlarını kendiniz göreceksiniz. Sevgili Veronica, ailenle olmanın keyfini çıkar, kahkahalara ve samimiyete. Kesinlikle bu harika yemeğe katılacağım.

Mutlulukla, aşkım. Sevgilin Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this channeling there.

Thrive