Home > > Montague Keen - January 1, 2012

January 1, 2012

Herkese çok mutlu bir yeni yıl dilemeyi isterdim.

Bu aydınlanma yılında, gerçek gibi kabul etmiş olduğunuz her şeyi sorgulayacak deliller gösterilmiş olacak. Zihninizi açın. Gerçek orada. Hiçbir zaman şimdi olduğundan daha kabul edilebilir değildi. Önünüze birçok engeller konulacak. Korku kullanılacak; o geçmişte her zaman iş gördü. Geleneklerin eserleri olan Kabal’ın, her zaman aynı kontrol yöntemlerini kullandıklarını hatırlayın. Ancak şimdi akıllandınız ve onların tüm propagandalarını apaçık göreceksiniz. Güvendiğiniz kim? Geçmişte söylediğim gibi, onların eylemlerine bakın, sözlerine değil. Aynı zamanda, gözler dürüstlüğün iyi bir göstergesidir. Işığın insanları sizi kontrol etmeyi istemez, size özgür irade verildiğini bilirler.

Bu yıl çoğunuz için kesinlikle ilginç bir yıl olacaktır. Bazılarının tamamlayacak görevleri var. Bu konuda size yol gösterilecek. Bu kararlar Dünya gezegeninde alınmadı. Planlarımız bizim gözetimimizle uygulanacak. Bu ortak bir çabadır. Yaşamın her iki yanında daha çok sayıda insan uyum içinde birlikte çalışacak. Olması düşünülen şey budur. Kabal bağlantıyı tahrip etmeye ve nesillerinizi kötü duruma uğrattıkları kontrolün karanlığına insanlığı atmadan önce de bu böyleydi. Işıktan olanlarınız gezegeninizi geri almaya ve onu ışığa geri döndürmeye karar verdi. Bu ışık ve karanlık, iyi ve kötü arasında bir savaştı. Dışarıdan sizin gibi görünen, milyonlarcanızı yok etmek için Dünya’nızın nüfusunu azaltmayı planmış olan insanların olduğunu kabul etmek kolay değil. Onlar bir bilince sahip değiller. Planladıkları dünyada sizi yaşamın bir değeri olarak görmezler. 2012’deki bu devir teslimi planladıklarını size gösterdiler.

Ancak Tanrı’nın destek olduğunu ve bu olanları izlediğini düşünebildiler. Sizin her biriniz eşsiz bir ruhtur. Nesneler şemasında hepiniz önemlisiniz.

Aranızda ışığın insanları var. Açık olarak görebilen insanlar, size gerçeği göstermeye yaşamını adamış olan insanlar, onların yoluna birçok engeller çıkardılar. Onlar misyonlarını gerçekleştirmek için her şeye rağmen devam ettiler. David Icke böyle birisidir ve Michael Tsarion gerçeği araştırmasıyla ve sözlerini resimler yaparak yazmasıyla. Onlar böylece yok oluşunuzun yolunu anlamanızı sağlayan; bunun nasıl ve niçin yapıldığını açık olarak görmenizi kolaylaştıran örnekler olmuşlardır. Burada iki farklı insan var: her biri kendi alanında büyük bir ekol. Onların yazıları en şüpheci olanlarınızın bile zihinlerini kuşkusuz açar. Herkese ışığa doğru yol göstermek için yorulmadan çalışan bu iki kişi gibi çok sayıda insan vardır.

Dünyanızdaki enerji hızla değişmektedir. Bu çoğunuzu etkiler. Aşırı yorgunluğunuzun nedeni bu. Devreye soktuğumuz bu değişiklikler geçişin zorunlu bir parçasıdır. Aranızda daha duyarlı olanlar diğerlerinden daha fazla şey yaşayacak. Bu enerji, aynı zamanda insanların yıllardır gizli tuttukları gerçekleri ortaya koymalarını ve dile getirmelerini teşvik eder. Dile getirmemek sizi suç ortağı yapar. Işıktan olmayanların etrafta olmasını rahatsız edici bulabilirsiniz. Sanki maruz bırakılmış gibi, artık daha fazla gizlenecek yere sahip değiller. Zenginlik böyle zamanlarda iltimassız sunulur. Siz yüzde 99’sunuz.

Yine size söylüyorum ki, Antik İrlanda’yı araştırdığınız zaman, her şey apaçık olacak. Din ya da tarih hakkında konuştuğunuz şeyi gerçek olarak nasıl kabul ettiğinize şaşıracaksınız. Bana güvenin, bu gerçeği oluşturmanın en kolay yoludur. O zaman her şey başa döndürülür: değiştirilen yerler, değiştirilen adlar, ancak delil hala görmek için oradadır. Eğer bunu yapmada başarısız olursanız, kontrol edenlerinizin sizi yerleştirdikleri cehaletin karanlık hücresinde kalacaksınız.

Hayır, son bedenlenişimde İrlandalı değildim. Londra’da Ortodoks Musevi bir ailede doğdum. Geçmişteki bir yaşamımda irlandalıydım. Rahipliğe benzer zamanlardaki yaşam yolumu sevdim. Bunu araştırdığınız zaman, dünyayı çok farklı bir ışıkta göreceksiniz. Her şey aydınlanacak. İlave olarak başlangıçta başlatmak zorunda olduğunuz her şey benzerdir ve bu her şeyin başladığı yerdir. Bu size, hepinize, dünyanızı ve insanlarınızı kurtarmak için gelmek üzeredir. Onu ışığa alın. 2012 bir fırsat yılıdır. Onu çağırın.

Destek yanınızda. Haklısın sevgilim. Bu, birçok geceler gökyüzü açık olduğu zaman gördüğünüz bir uzay gemisidir ve evet, daha yakına geldi. Onlar geçiş sürecinde destek vermek için insanlığın çağrısını gözlemekte ve beklemektedirler. Bir zamanlar parçası olduğunuz büyük evrene geri dönüşünüze hoş geldiniz demek için dostlukla geliyorlar. Gerçek, görmeniz için orada olduğu zaman, her şey daha aydınlık olacak.

Kişisel olarak çocuklara ve çalışmamızı devam ettirebilmemiz için yeni bir bilgisayarı size veren dostlarınıza teşekkür etmek isterim. Bu sizi eski ve çabuk ısınan bir makineyle uğraşmanın stresinden kurtaracak. Sizin hayrınıza dua ediyorlar ve çok fazla takdir alıyorlar.

Durum vahim değil. Dünyanızı ileriye taşımak için yapılacak çok iş var. Bu yapıldığında, dünyada olmaktan keyif alacaksınız. Dünyada, hayal ettiğiniz her şeyin orada olduğu cennet olacak. Şeytan geçmişte kalan bir şey olmak üzere ortadan kaldırılacak, ebediyen gitmiş olacak. Haydi, tüm insanlar için sevgi ve ışıktan dünyamızı yeniden kurmak için birlikte ileri gidelim.

Benim sevgim her zaman size yol göstermektedir. Sevgili kocan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this channeling there.

Thrive