Home > > Montague Keen - June 17, 2012

Montague Keen - June 17, 2012

Benim sevgili Veronica’m doğru olarak kabul ettiğiniz her şeyin gerçekte yanlış olduğunu kabul etmek hiçbir zaman kolay değildir. Çürüme ve bozulmanın derecesi beklediğinizden daha fazladır. sürekli olarak, size hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını hatırlatarak, sizi hazırlamaya çalıştım. İnsanlar sorgulama olmaksızın onlara öğretilen şeyi kabul ettikleri için, şimdi gerçeği kabul etmekte zorlanıyorlar. Yalnızca, karşınızdaki tüm gerçeklere sahip olduğunuz zaman, tasarlanan, böylece yozlaşmış kabalın tüm kontrolü aldığı durumla başa çıkabilirsiniz. Onlardan merhamet beklemeyin, bunu yapabilecek kapasitede değiller. Birbiriniz için orada olmalısınız. Daima hatırlayın, %99'sunuz.

Ruha geçtiğim zaman, ilk başta bununla başa çıkmak zorundasınız; şimdi dünya ölçeğinde bununla başa çıkmak zorundasınız. Sizi yok etmeyi başaramadılar, ve bildiğiniz gibi –ki bu konuda benim güvenceme sahipsiniz- dünyayı yok etmeyi de başaramayacaklar. Onların bildikleri şeyi görmenizi önlemek için çok fazla şey yaptılar, ancak gerçek için arzunuz öyle güçlüdür ki, bentleri aşmıştır. Şimdi sizi koyun gibi tutmak için karşınıza zeki bir şekilde koydukları engelleri görebilirsiniz: sadece onlara hizmet etmek için oradalar.

Her zaman İrlanda’dan başlamak gerektiğini söyledim. İlk olarak, Enda Kenny’nin konuşması var: Ülkenin çocuk istismarını artık hoş görmeyeceği konusunda Vatikan’ın dikkatini çeken. Şimdi, İrlanda’nın okulları ve hastane binalarını geriye götürmemekte olduğuna dikkat çeken Bakanı görmektesiniz. Bunlar masum çocukların zihinlerini kontrol etmek için kullanılmıştır.

Yıllardır, dünyanın her yerindeki masum insanların nesillerini kontrol etmek için “cehennem ateşi” korkusunu kullandılar. Ancak cehennem yok ve asla cehennem olarak adlandırılan bir yer yoktu. Bu böyle bir fikri keşfeden şeytani zihinler hakkında size pek çok şey söylemelidir. Korku nüfusu kontrol etmek için kullanılmıştı.

Kabal’ın tüm dallarının bir şemsiye altında toplandığını öğrenmek sizi çok şaşırttı. Yeryüzünde, onlar kutupların dışındadırlar: bu herkesi karmakarışık eden şeydir, zaten böyle yapmak için düzenlendi. Öyle bir şeytanla uğraşmaktasınız ki, şimdiye kadar kitleleri kontrol etmede başarılı olmuştur. Sessizce gitmeyecekler. Ancak Işık içinde yaşayamayacakları için gitmek zorundalar. Pek çoğunuz Işığa uyandığınız için, şekillerini korumak onlara büyük problemler yaratmaktadır.

Birbirinize destek olun. Araştırmalarınızı paylaşmak çok önemlidir. Onu şu şekilde düşünün: karanlık bir holde bir mum küçük bir ışık verir, bu doğrudur, ancak binlerce kandil toplu halde karanlığı yok edecektir. Bu sizin de içinde yer aldığınız bir süreçtir. Bütüne katkı sağlamak herkes için zorunludur. İllüzyonun dışına, gerçek dünyaya adım atın. Hipnotik robotlar olmaktan vazgeçin. Kabal’ın yaşamlarınızın her yönünü ne kadar kontrol ettiğini açık olarak gördüğünüz zaman, derin bir şok geçireceksiniz. İyi insanlar şimdi olduğu gibi bir araya geldikleri zaman, pek çok şey başarılabilir. Birlikte çalışarak, dünyanızdaki her ülke yarar sağlayacak. Gezegeninizi gelecek kuşaklara bırakmaktasınız.

Herkes hoş değişiklikler geçirmektedir. Pek çoğunuz bu enerjilerin değiştiğinin farkındadır. Bedenleriniz yeniden yapılandırılmaktadır. Pek çoğunuz için problemlere neden olmuş olan sağlık ve iyileşme hakkındaki tüm yanlış bilgileri unutun. Kadim zamanlarda, insanlar duyarlı bir şekilde yemek yerdi. İyi yiyecek doğal olarak yetişmekteydi. Onlar bugün etrafınızda gördüğünüz sağlık problemleri olmaksızın, iyi bir çağda yaşadılar. Kimyasallar yiyeceklerinizin iyiliği kadar, Dünyayı da tahrip ediyorlar. Bu, özellikle Kabal’ın hastalığınızdan daha çok para kazanması gibi, yapmayı düşündükleri şey budur. Hasta olduğunuzda, yaşamınızı sürdürmeye yoğunlaşırsınız: bu zihinlerinizi diğer şeylerden uzak tutar.

Gelecek muhteşemdir. Hemen hemen buradadır. Kabal’ın haksız kazancına tutunmak için son umutsuz çırpınışlarıyla uğraşmak bir sorundur. Yanlış olan her şey Dünya’nın yüzünden görünecektir.Diğer gezegenlerden hemcinslerinizin sizi ziyaret etmesini ve güncel teknolojiyi size getirmesini mümkün kılarak, tüm engeller ortadan kalkacaktır. Sizinle bir kez daha bir raya gelmek için uzun zamandır beklediler. Geçmişte onların ziyaretlerinin delilleri dünyanızın eski anıtlarındaki çizimlerde bulunabilir. Siz, sevgilim, bunu biliyorsunuz. Evrenden koparılmıştınız ve uzay hakkında size yalan söylendi. Uyandıkça ve tam bilinçliliği kazandıkça, her şey fazlasıyla açığa çıkacak.

Sizden bir iki kişinin üstlenmekte olduğunuz araştırmalar uzun zamandır hükümsüzdür. Tom bunu yapan bir adamdır. Bu alanda acı bir şekilde eksik kalmakta olan gerekli pek çok delili sağlayacak.

Kendi içinize bakmayı öğrenin ve aradığınız cevapların çoğunu bulacaksınız. Televizyon, her zaman kendinizi bilmenizi önlemek için kullanıldı-bu bir zihin kontrol formudur. Tüm bilgi serbest olarak tüm insanlara sunulduğu zaman, sadece o zaman, ÖZGÜR olacaksınız. Şimdi kendi gezegeninizde mahkumsunuz.

Hiç kimse, özgür olduklarına inananlardan daha umutsuz bir şekilde köle değildir. Goethe.

Bunu hatırlamak önemlidir. Gerçeği görmenizi önlemeye çalışmak için, hızla geçirilen tüm Kanunlara dikkat edin. Dünyanın tarihinde hiçbir zaman insanlar böyle kontrol edilmemiştir. Niçin bu durumu uysal bir şekilde kabul ediyorsunuz? Ruh dünyasında biz her şeyi yapamayız. Bu duruma bir son vermek için işbirliğinize ihtiyacımız var. Barış ve uyum amacınız olmalıdır. Bunu arayın!

Sevgilim, omuzlarınıza her şeyi yüklemeyin. Bazen dinlenmeye ihtiyacınız var. Herkesin sizin gördüğünüz şeyi görmesini istemeniz anlaşılabilir bir şey. Zamanla görecekler. Dünya sırlarını ortaya dökmektedir: onları araştırın, paylaşın. Başarılı olacağız, sevgilim. Bu gerçekleşmekte.

Her zaman senin sevgili kocan, Monty

Sevgili kocan, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |